Kde nakupovat v zahraničí?

Stereo a vícekanálová sluchátka

Moderátor: Moderátoři AVMania.cz

Odeslat příspěvekod evlo 19. 10. 2011 12:56

Nejaky typ na kamenny obchod v londyne kde se daji i vyzkouset?
evlo
Mírně pokročilý
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod evlo 20. 10. 2011 11:08

evlo
Mírně pokročilý
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Novio 2. 1. 2012 18:27

Zdravím. Chystám se kupovat sluchátka Audio-Technica ATH-A900x. Mohli by jste mi doporučit nějaký eshop, kde objednat, popř. myslíte, že při koupi na ebayi od dobře hodnoceného prodejce se není čeho obávat? Třeba tady: http://www.ebay.com/itm/Audio-Technica-ATH-A900X-Art-Monitor-Headphones-/140669975245?pt=Other_MP3_Player_Accessories&hash=item20c0957acd ? Díky moc za tipy
Novio
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod polo_cz 10. 1. 2012 15:07

Pres eBay bych se nebal, obzvlaste pri platbe pres PayPal - je tam garance vraceni penez. Na eBay jsem zrealizoval desitky obchodu s minimem problemu, a kdyz se vyskystly tak je "hrozba" negativniho hodnoceni vzdy vyresila.
Apple iPhone 5s, iPod Nano 8GB 6th gen, Apple MacBook Air 13, HD 595
polo_cz
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod mudrnudl 16. 1. 2012 17:16

polo hovori dobre, ale mam pocit, ze ty sa chces opytat, ci sa nemusis bat, ze ti poslu fake a to presne na ebay nikdy nevies...
najlespie je to kupit z amarickeho amazonu prostrednictvom ceskej sluzby shipitto... tam mas istotu
mudrnudl
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod hanni 15. 2. 2012 19:53

Nemá niekto skúsenosti s týmto nemeckým shopom?

http://www.ohrdio.de
hanni
Mírně pokročilý
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Martin2133 20. 7. 2012 16:05

Já bych řekl, žekupování elektroniky všeobecně se moc nevyplatí, možná tak z USA, ale konečná cena je podobná. Kupoval jsem si ještě před pár lety grafickou kartu od geforce z USA přes amazon s tím, že si cenově přilepšim, budu jí mít dřív než se tu vůbec bude prodávat a ještě bude hezčí než co byly tady první verze ( :-D ) nicméně přišla cca za 3 týdny, takže jsem jí měl skoro stejně rychle jako tady, byla cca o 400 kč levnější ve finále a nakonec ta verze se tady začala prodávat taktéž a hned jako první :-D Jediné co se podle mě vyplatí si kupovat ze zahraničí jsou věci co se tady koupit nedají, věci co jsou výjmečně o víc levnější a taky filmy :-)
JBL ES80 + Proson R10 → Harman/Kardon 3490 → Fostex HP-A4 → PC
Hifiman HE-400i, V-Moda ZN
Martin2133
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod pota 8. 8. 2012 19:22

Mám tak trochu blbý a možná i nevítaný dotaz - Kde se dají koupit fake Beatsy? Jen drobnost - nechci se stát prodejcem, nebo dovozcem, jen se zajímám. Dříve jich měli hromadu na dealextreme.com, ale najednou vše zmizelo..
pota
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Ryan Giggs 8. 8. 2012 19:48

To si naozaj musiš robiť srandu. Kupiť na nete fake Beatsy je naozaj najmenši problem. Skôr je problem najsť original.
Kdekoľvek, napr. na ebay, alebo aj tu na aukre.
Ryan Giggs
TV expert
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod pota 8. 8. 2012 19:52

Aukro - předražené, ebay vesměs taky, ještě ho musí pořádně prohledat. Měl jsem namysli spíš velké čínské eshopy, ale zatím se mi nedaří. Na DX je měli okolo 5 dolarů..
pota
Junior
Uživatelský avatar


Odeslat příspěvekod maor 13. 2. 2013 19:43

nemá náhodou niekto skúsenosti s týmto internetovým obchodom http://www.musicaacoustics.com/wp/ ?

majú tam na niektoré výrobky za celkom zaujímavé ceny (napr. colorfly c3 8 GB za 95 USD).
cowon d2+ (8 GB + 64 GB sdxc) -> s.m.s.l. sAp-4s -> m-audio ie40; vsonic gr04 fe, sony mh1c
maor
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod hanacius 19. 2. 2013 13:39

Jaké máte zkušenosti s objednáváním z audiocubes.com ...? Plánuji koupi AudioTechnica ESW9 a zajímalo by mě zda už odtud někdo nakupoval... Popřípadě doporučte shop kde je možné tyto sluchadla bezpečně koupit...?
hanacius
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod chistos 14. 3. 2013 17:58

Možno trochu OT, ale chcem sa vás opýtať. nemá náhodou niekto skúsenosti so slovenským obchodom http://www.tovarkuvam.sk, majú naozaj bezkonkurenčné ceny.
Slúchadlá: AKG K450 ---> AKG K551
chistos
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod R4DY 15. 10. 2013 23:53

Interprojekt.pl nakupovali ste niekto odtial ? je to oficialny predajca audio gd. ja som si odtial prave objednaval... poviem vam ze z tej polstiny som somar :D
AKG K 242 HD
Clip+ fiio E11 Sony MH1C
R4DY
Mírně pokročilý

Předchozí stránkaDalší stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků