Rada s výběrem full size sluchátek nad 10000,-

Stereo a vícekanálová sluchátka

Moderátor: Moderátoři AVMania.cz

Odeslat příspěvekod marty63 3. 7. 2010 19:40

Já mám Xonara STX a poslouchám s HD 650. Máš nastaveno v driveru "Extra High Gain?" Měl jsem stejný problém, když jsem to měl na "Standard Gain". Jinak je otázka jaký player používáš pro přehrávání hudby - já jedu na Foobaru s nativním Asio driverem a je to super. Ten rozdíl Xonar ST a STX by snad neměl být tak propastný.
iAudio X5L, iAudio 7, FiiO X3 1st, Cowon Plenue 1, Cowon Plenue D
Fischer Audio DB02 Mk II, Soundmagic E50, Soundmagic E80, Sennheiser HD650
marty63
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod Pingu2221 3. 7. 2010 19:43

Jen podotknu, že rozdíl mezí ST a STX neměl být promě rozhraní žádný....PCI vs PCIex1
Pingu2221
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod avio 3. 7. 2010 20:20

marty63: ty sluchátka mají 40 ohmu, takže by to asi nebyl dobrej nápad, jinak taky foobar a normálně jedu na asio, ale u těhle jsem zkusil i asio4all i wasapi, furt bramboračka.
foobar 2000 @ WASAPI @ SoX > Styleaudio CARAT-RUBY2 > VINCENT CINCH 0,6m > PMA dispre v4 > Phonak Audéo
ostatní: SUPRA SÍŤOVÝ FILTR MD06-EU SP > VINCENT PREMIUM POWER CABLE :: LG 60PK550 ​
avio
Junior

Odeslat příspěvekod Odar 3. 7. 2010 20:23

K701 maju tiez len 62 Ohm. Skus to prepnut. Nik netvrdi, ze hlasitost musis mat na maxime ;)
Naposledy upravil Odar dne 3. 7. 2010 20:33, celkově upraveno 1
Odar
Trvalý BAN

Odeslat příspěvekod The Wolverine 3. 7. 2010 20:30

Extra High Gain pro Audio-Technicy snad nebude potřeba.
Xonar sice není kdovíco, ale úplný šumítko taky ne. Někde je chyba. Nemáš někde nastavený nějaký prznič zvuku? A jak hrají A-T přímo z iPhonu?
Schiit Bifrost 4490 ► Schiit Asgard 2 ► Audeze LCD-X │ Grado GH4
The Wolverine
Pokročilý

Odeslat příspěvekod KOSŤA KOSTIČ 3. 7. 2010 20:36

Zkus pračku přívodní elektriky, bez ní to takhle dopadá často...
Jsem gastrosexuál, takže mi každá může akorát tak uvařit...
Je lepší mrtvej frajer, než živej sráč?
KOSŤA KOSTIČ
Junior

Odeslat příspěvekod marty63 3. 7. 2010 21:19

No, ony ty HD650 taky na ten "Standard" hrajou, ale je to ten zvuk jaký popisuješ. S tím "Extra" to prostě dostane šťávu a zmizely mně i problémy s hlasitostí tak jak je popisuješ. Netvrdím, že to je řešení i pro tebe, ale zkusit se to může.
Jinak ten Xonar s přehledem přehraje sluchátkový výstup na CDP Denon DCD S10 II, který byl brán jako dost povedený. Zvuk z toho sluchátkového výstupu byl značně podobný tomu z Xonaru nastavenému na "Standard".
marty63
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod avio 4. 7. 2010 10:16

Přes noc jsem je ještě nechal hrát. Poslouchal jsem asi hodinu ráno, ještě jsem nastavil upsamplink přes sox, možná to trochu pomohlo, spíše ale placebo efekt. Pak jsem strčil do PC znovu triply a byl to zvukový orgasmus a když jsem si vpomněl na ranní poslech AD.. vystihuje to slovo utrpení a to jsem před koupí říkal, že mě triply nebaví.
foobar 2000 @ WASAPI @ SoX > Styleaudio CARAT-RUBY2 > VINCENT CINCH 0,6m > PMA dispre v4 > Phonak Audéo
ostatní: SUPRA SÍŤOVÝ FILTR MD06-EU SP > VINCENT PREMIUM POWER CABLE :: LG 60PK550 ​
avio
Junior

Odeslat příspěvekod Odar 4. 7. 2010 10:21

Je mozne, ze ti jednoducho IEM sedi. Byt tebou, vratim ich, poziciam K701. Ak ta tie neuspokoja (bez ohladu na zostavu), tak sa na to vyprdni. Mozno prave zistis, ze UE su pre teba ideal.
Odar
Trvalý BAN

Odeslat příspěvekod Pingu2221 4. 7. 2010 10:27

No pane jo, takové rozuzlení jsem tedy opravdu nečekal....ale dobře, že to vím...:-)
Pingu2221
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod Odar 4. 7. 2010 10:30

Uprimne povedane, ja by som im dal este sancu. Ale na inej zostave. Neviem, z kade ich avio ma zapozicane, ale ak ma moznost vyskusat ich v predajni trebars na Lyra Digital, alebo Benchmark DAC1. Urcite by som to skusil.

Druha vec je, ze on potrebuje, aby to hralo na jeho zostave. Proste to vidim tak, ze mne nesedia IEM a niekomu mozno nesedia sluchadla klasickej konstrukcie. Netreba sa do niekoho "nutit" len za to, ze ini pisu, ze to hra dobre. Pocuvat ich bude ON, nie MY.
Odar
Trvalý BAN

Odeslat příspěvekod Kuba4 4. 7. 2010 10:38

Když to není ono, koupím je od Tebe. 6000Kč :D
Kuba4
Poslední varování

Odeslat příspěvekod avio 4. 7. 2010 10:53

No já se rozhod, že pořídím lepší zdroj (už jsem se optal v příslušné sekci) a nechám si asi in-ear, protože ve velká sluchátka jsem během dvou dnů ztratil důvěru, nevím proč ale ten rozdíl v podání zvuku je úplně obrovský navíc jsou in-ear víc praktické pro mě.

Vracení zboží zpět mi není po srsti, takže bych je radši prodal, 7000,- jinak je opravdu raději vrátim to se nenechá nic dělat.
avio
Junior

Odeslat příspěvekod Odar 4. 7. 2010 12:14

Skusil by som este tie K701.
Odar
Trvalý BAN

Odeslat příspěvekod marty63 4. 7. 2010 13:31

Pingu2221 píše:Jen podotknu, že rozdíl mezí ST a STX neměl být promě rozhraní žádný....PCI vs PCIex1

Dal jsem si u Czech Computeru porovnat tyhle dva produkty a vylezlo mi, že STX umí navíc:

Dolby Digital, DTS a EAX Advanced HD. Pro klasické přehrávání hudby asi nic podstatného. :-)
marty63
Mírně pokročilý

Předchozí stránkaDalší stránka