Rada s výběrem full size sluchátek nad 10000,-

Stereo a vícekanálová sluchátka

Moderátor: Moderátoři AVMania.cz

Odeslat příspěvekod Jan1k 5. 7. 2010 20:50

Tak ma lepsi zdroj pre K701 ako ty ;). Este si poriadne iem nepocul ze, takze? :-D Preto z nazorom, ze iem sa nedaju porovnat s full size nesuhlasim.
Denon DA-10 DSD / Apple iPhone 6+ / Apple iPad Air
► ♫♪♩♬♫
► Ultimate Ears UE4Pro ♫♪♩♬♫
► Sony MH1 / AIAIAI Pipe Petroleum ♫♪♩♬♫
Jan1k
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod Broslowski 5. 7. 2010 20:58

nedaju lebo je tu UPLNE ina konstrukcia, absolutne iny princip podania zvuku(pri iem par mm od bubienku, pri full size zvukove vlny vyrazaju oproti celemu uchu).

Netvrdim ze iem su zle a aj ked podaktore maju urcity priestor, neverim ze dokazu dosiahnut taku priestorovost ako fullsize na poriadnej masinke.

Mal som doma T1 na poriadnej masinke, tak dovol mi moj nazor :-) a mal som ich doma pekny mesiac cize napocuvane mam dost tak neznevazuj prosim moj nazor:-)

iem mam monster beats by dr dre tour... nepovazujem to sice za nejake super sluchadla ale stacilo mi ... :D
Beyerdynamic dt990 PRO
Broslowski
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod Jan1k 5. 7. 2010 21:18

Sluchadla nie su len "priestor" ale podanie jednotlivych pasiem, takze tak ako napr.: podaju vysky full size vysky tak to podaju iem a vies to aj charakterizovat. Takze tu nejde o konstrukciu ale podanie pasiem, separaciu, detailnost ... atd. Charakteristika sluchadiel urcite nie je len o priestorovosti, pretoze je obmedzena celkovou konstrukciou nie len na strane iem.

Este to vycap aj na celo ze si mal doma T1 a si ich pocul :-D (dnes mam dobru naladu)
► ♫♪♩♬♫
Jan1k
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod Broslowski 5. 7. 2010 21:20

no comment... keby nebolo pristoru nahravky su nudne a o nicom...pusti si mono nahravku jak moc ta to bude bbavit..

701 su analyticke az az... pasmo maju urcite vyrovnane, separaciu perfektnu atd atd.. preco ich nemas tak rad?
Beyerdynamic dt990 PRO
Broslowski
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod Morlith 5. 7. 2010 22:10

nedaval by som az tak moc dokopy mono/stereo vs velkost priestoru
a Jan1k ma pravdu, samozrejme iem/fullsize maju svoje specificke odlisnosti, ale aby boli tak neskutocne neporovnatelne... zalezi od preferencii
Morlith
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod Broslowski 5. 7. 2010 22:26

jednoducho s tym nesuhlasim cize asi tak ...kazdy moze mat nazor samozrejme iny, nikomu ten moj nenutim :-)
Beyerdynamic dt990 PRO
Broslowski
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod Kocmeister 6. 7. 2010 07:07

Všechno se dá srovnat. I iem a fullsize. Nedá se říct, že iem maj něco, třeba nějaký pásmo lepší a naopak. Záleží to model od modelu. Zrovna Triply maj horší než K701 úplně všechny pásma + míň detailů, prostě všechno. No a pak třeba JH13 to maj zase naopak :-)
REPRO: PKAudio Ghibli, SUBY: 2x B&W ASW 825, AMP: Audionet SAM G2, DAC: Chord Qutest battery powered, SLUCHÁTKA: Sennheiser HD800, FILTR, DRÁTY A DALŠÍ SNAKE OILY: vlastní konstrukce.
Kocmeister
Pokročilý

Odeslat příspěvekod Jan1k 6. 7. 2010 08:17

Tak podla tychto postov by asi mal ist uzivatel do K701 + lepsi zdroj ako minimalny.
► ♫♪♩♬♫
Jan1k
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod Odar 6. 7. 2010 08:31

Ku K701 urcite lepsi zdroj. Mne osobne IEM nevyhovuje (aj zo zdravotnych dovodov, uz som to pisal aj inde). Preto jediny "pokus" pre mna pripada do uvany este prave custom riesenie. Vzhladom na vysoke naklady sak asi k tomu ale neodhodlam, nakolko si nie som isty, ze by to bolo pre mna to prave.
Odar
Trvalý BAN

Odeslat příspěvekod Jan1k 6. 7. 2010 08:36

Este poznamenam ze nech si to ide vyskusat niekde predtym aby nebol opat sklamany.

to broslo: mikrofonny efekt nemaju vsetky ie ...
► ♫♪♩♬♫
Jan1k
Mírně pokročilý

Předchozí stránkaDalší stránka