Srovnání Alessandro MS1 a HEAD-DIRECT RE0

Stereo a vícekanálová sluchátka

Moderátor: Moderátoři AVMania.cz

Odeslat příspěvekod pHp 27. 7. 2010 10:02

Počkej si na Audéo PFE 012. Budou trochu basovější a s cenou pod IE 6
pHp
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod udavida 28. 7. 2010 01:13

pHp píše:Počkej si na Audéo PFE 012. Budou trochu basovější a s cenou pod IE 6

Není třeba čekat. Na ebay.de jsou v nabídce z nějakýho shopu za 2 350,- včetně dopravy. Sám nad nima uvažuju..
udavida
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod screen 29. 7. 2010 08:08

dají se ty Audéo PFE 012 koupit někde v USA? Nenašel jsem je ani na oficiálních stránkách výrobce.
screen
Junior

Odeslat příspěvekod screen 1. 8. 2010 02:08

Tak jsem se nejspíš rozhodnul pro SENNHEISER IE 6. Doufám, že nebudu zklamaný :) Ještě dotaz, chápu, že to asi žádným sluchátkám nedělá zrovna dobře, ale jsou výše zmíněné SENNY použitelné na sport (neodejdou po pár propocelých běháních)?
Díky
screen
Junior

Odeslat příspěvekod udavida 3. 8. 2010 13:58

Jestli se daji koupit v USA to nevim, ani to zjistovat nebudu protoze ziju v Evrope, urcite tam ale nejaka moznost je ;-)

No s tim behanim to je individualni, kazdej se poti jinak, jestli se nekdo poti opravdu hodne tak je mozny ze se tam pot dostat muze a dobry to moc neni, obecne bych spis doporucoval nejaky pecky na beh, daji se koupit i kvalitni ale musi se zainvestovat, je tu nekde topic kde se presne tohle resilo. Resila se tam i zvukova izolace ohledne bezpecnosti apod.
Jinak ja osobne nemam problem si vzit i spunty na behani, pred i po behani si vycistim usi a nemam zadnej problem s tim. Beham v prirode takze zvukova izolace mi taky nevadi, akorat do me obcas treba stouchne nakej cyklista, toho neni sance slyset ani s peckama. No potreba vyzkouset co vic vyhovuje..
udavida
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod udavida 5. 8. 2010 23:29

Tak já mám PFE 012 na cestě, tak pak můžu napsat jaký jsou :)
udavida
Kolemjdoucí

Předchozí stránka