špuntíky jays

Stereo a vícekanálová sluchátka

Moderátor: Moderátoři AVMania.cz

Odeslat příspěvekod lazzymann 8. 9. 2010 14:23

Zdravím všechny,
protože se přiblížil další školní rok, hledám něco co se mnou bude travit dost času v MHD, ve vlaku ale i na kolejích. Posloucháno bude z mobilního telefonu nebo notebooku. Díky akci na sluchatka.net jsou ted d-jays za velmi slušnou cenu 1200, a-jays three jsou za cca 1000. kdyby jste měli volit mezi těmito, jaké by jste vzali a proč?
ŽÁNR: kytarová hudba - Jon bon jovi, Toy dolls, The Clash a podobné
Motorola T2288R -- Alcatel OT 311 -- Siemens CX70 -- SE K750i -- Nokia N79
lazzymann
Kolemjdoucí
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Bína 8. 9. 2010 14:50

D-Jays mi přijdou jako jasná volba, jsou o ligu nad A-Jays.
CIEM: qdc 8CS|AAW W500|HEIR 10.A|HIFIMAN RE1000
IEM: NOBLE Katana & Sage
DAP: SONY WM1A|SHANLING M5s & M2X & M0
TWS: Shanling MTW100BA

Zaměstnanec firmy Shanling, tohoto času v Číně
Bína
Sluchátkový recenzent
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod dazo 8. 9. 2010 14:54

tiez myslim,jedine keby si chcel mohutne basy tak by asi tie d jays neboli moc vhodne
Teclast Tl- T51 ---> Fiio E11 ---> Rha Ma750 + Sony MH1C + Vsonic GR07 + Hifiman Re 400 + Trinity audio master
Pc ---> m-audio audiophile usb ---> Akg K530
dazo
Mírně pokročilý
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Bína 8. 9. 2010 14:58

To ani a-jays three.
CIEM: qdc 8CS|AAW W500|HEIR 10.A|HIFIMAN RE1000
IEM: NOBLE Katana & Sage
DAP: SONY WM1A|SHANLING M5s & M2X & M0
TWS: Shanling MTW100BA

Zaměstnanec firmy Shanling, tohoto času v Číně
Bína
Sluchátkový recenzent
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod lazzymann 8. 9. 2010 15:06

ne o nějaké extra basy mi nejde, chci aby byly tam kde mají být - toť vše co chci od basů:) případně věřím že by se dalo pohrát s EQ. Zatím jsem měl takové ty klasické špunty od sony ericssonu tak doufám, že nebudu zklamán. Nikdy jsem si takto (relativně) drahá sluchátka nekupoval.
Motorola T2288R -- Alcatel OT 311 -- Siemens CX70 -- SE K750i -- Nokia N79
lazzymann
Kolemjdoucí
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod dazo 8. 9. 2010 15:34

no jasne,ale tie spunty od SE su inak riadne nabasovane tak aby si o :-D zaj nebol prekvapeny ze basu bude malinko!!!
Teclast Tl- T51 ---> Fiio E11 ---> Rha Ma750 + Sony MH1C + Vsonic GR07 + Hifiman Re 400 + Trinity audio master
Pc ---> m-audio audiophile usb ---> Akg K530
dazo
Mírně pokročilý
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod lazzymann 8. 9. 2010 16:56

však jsem měl taky na EQ basy pěkně stažený dolů. Naopak jsem vytahoval střední pásmo které bylo takové celé nějaké nevýrazné.. No ale zas až tak malinko jich tam snad také nebude, naopak jsem četl že basů tam není tak málo jak se všichni báli.
Motorola T2288R -- Alcatel OT 311 -- Siemens CX70 -- SE K750i -- Nokia N79
lazzymann
Kolemjdoucí
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod pHp 8. 9. 2010 17:04

Dejte si bacha! Barevné d-JAYS za "skvělou cenu" jsou vyrobené před více než 3 roky a leží od té doby ve skladu. Sám výrobce je prodávat jako "nové" nedoporučuje, resp. je chtěl původně zlikvidovat!
pHp
Mírně pokročilý
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Bína 8. 9. 2010 17:19

Hmm, zajímavé.
CIEM: qdc 8CS|AAW W500|HEIR 10.A|HIFIMAN RE1000
IEM: NOBLE Katana & Sage
DAP: SONY WM1A|SHANLING M5s & M2X & M0
TWS: Shanling MTW100BA

Zaměstnanec firmy Shanling, tohoto času v Číně
Bína
Sluchátkový recenzent
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod lazzymann 8. 9. 2010 17:48

To je velice zajímavá informace - je totiž pravda, že na výše uvedené adrese jsou k prodeji i černé - ty jsou však za plnou cenu (cca 2000). Je tedy otázka, jestli skladováním (i delším), můžou sluchátka ztratit nebo změnit svoje vlastnosti.
Motorola T2288R -- Alcatel OT 311 -- Siemens CX70 -- SE K750i -- Nokia N79
lazzymann
Kolemjdoucí
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod dazo 8. 9. 2010 20:50

tak asi istota v podobe a jays :-)
Teclast Tl- T51 ---> Fiio E11 ---> Rha Ma750 + Sony MH1C + Vsonic GR07 + Hifiman Re 400 + Trinity audio master
Pc ---> m-audio audiophile usb ---> Akg K530
dazo
Mírně pokročilý
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod AmPere 9. 9. 2010 09:58

černá sluchátka jsou z r. 2009, barevná z r. 2008.
akce se vztahuje pouze na barevné kusy, protože s nimi Jays končí a jedná se o doprodej posledních kusů. (černé naopak půjdou pravděpodobně s cenou nahoru). za dva roky ve skladu se sluchátkům opravdu nic nestane, je to naprosto běžná skladovací doba. http://lh3.ggpht.com/_rujN0G7kZXg/TIihQ ... G_3503.JPG
na sluchátka je samozřejmě plná 2r záruční doba, takže případné nedostatky by určtě měli čas se projevit.




jak to tady lazzymann popsal, tak rozhodně doporučím d-jays, protože to jsou jediná sluchátka z cenové kategorie pod 3 tis, které nejsou šíleně přebasované, ale mají neutrální zvuk.
jedinou alternativou jsou soundmagic pl50 (ale d-jays jsou lepší).

a-jays jsou fantastická sluchátka (až na ten proklatej obal), ale jsou přebasovaná stejně moc jako ostatní špunty v téhle ceně, takže na kytarovky atp nedoporučuji.
Specializovaný prodejce sluchátek.
Finalista ceny kvality ShopRoku 2012 - www.shoproku.cz
AmPere
Junior

Odeslat příspěvekod pHp 9. 9. 2010 10:43

Cituji zprávu od výrobce starou nyní 5 měsíců: "Pink and Orange and although we still have them in stock I prefer not to send them to you. They already have a couple of years on them and I am not sure that the quality is as it should be."
Obé také mají obal (c) 2007. Za "Sea blue" se omlouvám, ty jsou opravdu o cca rok mladší a měly by být v pořádku. Osobně netvrdím, že jsou špatné, ale upozornění od výrobce má svoji váhu.
pHp
Mírně pokročilý
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod The.Switch 9. 9. 2010 22:02

Prave diky cene jsem si tyhle sluchatka objednal. To, ze se bude jednat o doprodej mi bylo jasne, ale necekal jsem takove stari. Zvlaste pokud jsou ostatni barvy jeste o rok starsi jak ty svetle modre. Objednane mam orange. Pokud ma takto dlouhe skladovani nejaky vliv na zvuk tezko budu mit sanci to poznat. Jaky je tedy vas nazor na pripadne rizika atd. pokud jsou sluchatka vyrobena jiz tak "davno"?
LG G2 + RHA MA750i + AKG Y50BT
The.Switch
Kolemjdoucí
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Martin_D_2008 10. 9. 2010 07:31

Ono to nemusí být ani zdaleka tak zlé. Záleží na tom, jak byla skladována. Byla-li skladována na suchém, temném místě za ne moc velké teploty, pak by to mohlo být OK. A když by nebylo - nezapomeň, že jsou pořád ve dvouleté záruce, takže stačí schovat si paragon.
Martin_D_2008
Junior

Další stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků