Slucháta pro mobil

Stereo a vícekanálová sluchátka

Moderátor: Moderátoři AVMania.cz

Odeslat příspěvekod Broslowski 6. 11. 2010 19:08

na CKM55 som prave dopisal recku, Brat dokedy su !
Beyerdynamic dt990 PRO
Broslowski
Mírně pokročilý
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod miczk 6. 11. 2010 19:15

:shock: Kde ji najdu ? :love:
miczk
Junior

Odeslat příspěvekod Balda_87 7. 11. 2010 07:08

tak kvalita kabelu se přece neodvíjí od barvy :roll:
Zvukomol, elektrožrout, čilautář a spontánní kreativec, jenž procit ve stadiu repetativ.

iPod classic 160GB (rockboxed).
└> Sennheiser IE8 + Denon AH C551
+ ZoomH4n - mrštný lapač kmitů

Canon 1100D + Canon EFS 17-85mm
Huawei P8
Balda_87
Mírně pokročilý
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod miczk 7. 11. 2010 10:14

Ne, tak jsem to nemyslel. Na headphones maji napsano ze maji k dispozici jen sedou a cernou variantu sluchatek, jde mi o to, jestli u sede je bila kabelaz :)
miczk
Junior

Odeslat příspěvekod Broslowski 7. 11. 2010 12:48

najdes ich tu http://headphones.cz/inshop/prenosna/sp ... m55-bk.htm

ked recka pojde von poslem ti link do SS ak mas zaujem, sem to postovat nemozem lebo je to tu povazovane za reklamu ;-]
Beyerdynamic dt990 PRO
Broslowski
Mírně pokročilý
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod miczk 7. 11. 2010 20:25

Objednávka provedena na HeadPhones.cz, díky za dobré rady 8-)
Teď můžu jedině doufat, že mi budou vyhovovat, pokud ne tak si budu muset převyknout zase na jiný způsob hraní. Když tak přemýšlím, moje dosavadní "sluchátková" historie byla "do 500Kč", tak doufám, že to nebude tak pěkný zvuk až bude pro mě hnusný :D Až přijdou a rozehrajou se dám vědět, jak tyto sluchátka vnímá laik :)
Ať žijí špunty !
miczk
Junior

Odeslat příspěvekod chockel 7. 11. 2010 21:12

Hip hip huraaa...tak daj jednznacne potom vediet ako su na tom ;) Velmi ma to zaujma, asi by som ich objednal. Ale chcel by som biele :(
chockel
Mírně pokročilý
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Broslowski 7. 11. 2010 21:47

tiez mam kamarata co caka na biele...no ci budu je otazka na spominany eshop :-) ale hned ako som mu ich dal vypocut konstatoval ze su supr a hned berie :-)
Beyerdynamic dt990 PRO
Broslowski
Mírně pokročilý
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod chockel 8. 11. 2010 08:16

Aaa chcel by som ich pocut :D Skoda ze tie biele nikde nemaju :/
chockel
Mírně pokročilý
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod pHp 8. 11. 2010 14:21

CKM55 černý-fuč, stř.a červ.-poslení kusy, bílý-koncem měsíce bedna. Stříb. mají černý kabel.
pHp
Mírně pokročilý
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod miczk 10. 11. 2010 17:38

Upozornění - Jsem amatér, takže mé názory se nemusí (nebudu) shorovat s názory profíků v téhle brandži :)
Tak sluchátka jsou doma. Zatím mají "prohranou" asi hodinu a jsem trošku nadšen.
Pokud to porovnám ve svými starými SE sluchátky (tzn. uživatelé SE, kteří mají od SE špunty, tak pro ty bude můj popis nejpřínosnější) tak musím říct jen jeden mínus k těmto sluchátkům a to sice příjem FM rádia je na hrozné úrovni, resp. skoro na žádné, ale dá se vyřešit připojením (u mě) nefunkčních SE sluchátek pomocí rozdvojky a pak už to frčí ;)
Rozhodné klady :
+ "3D" tak tomu říkám já, někdo tomu říká tuším dynamičnost, nebo něco takového, pro mě je to 3D efekt :) Hudba je prostě prostorová
+ Basy v základu, už ze základu hrají příjemně basově, s použitím ekvalizéru v mém přehrávači (Power AMP na OS Android) se mi do uší vrátil příjemný zvuk "MegaBass", který je skoro ve všem SE telefonech
+ Rozdělený kabel, mnoho výhod, u mě např. že rozdvojku si hodím až mezi 0.6metrové kably
+ Špunty v balení - S,M,L,XL, defaultně jsou nasazeny L, které mně vyhovují
+ Utěsnění uší - pro mne priorita, pro někoho nenáviděná vlastnost, těsní fakt pěkně :tleskani

Jinak bál jsem se velikosti celkových špuntů z obrázků, ale jsou fakt suprové, navíc nebolí z nic uši při ležení.
Tim Berg - Bromance - Typická hudba na basy, zde pěkně vyniknou tyto vlastnosti sluchátek, nemám si fakt na co stěžovat
Tim Berg - Seek Bromance - Oproti předchozí veze je zde i zpěv, někdy je až moč uřvaný a trhá uši
Swedish House Mafia - One - Basy vyniknou, prostě paráda, výšky zde netrhají uši
Swedish House Mafia feat. Pharell - One - Basy opět vyniknou a zpěv se s nimi skloubí, takže zase paráda
Shakira - Loca - Tu jsem slyšel basy, které jsem fakt nikdy neslyšel... ;-]
Bruno Mars - Just the way you are - V podkladu vynikne klavír a zase ty basy, ty jsou fakt pěkné, zpěv je podle mě stejný jako u jiných sluchátek, ale opět mi trošku trhá uši
Katy Perry - Firework - Tu mi vynikl hodně ten můj prostorový efekt, tato písnička je zase jedna z těch, která mi uši netrhá :)

A nakonec jedna Acapella, neposlouchám tyto úpravy, ale podle mě podle toho se dá poznat, jak sluchátka umí vykreslovat hudbu a jednotlivé napodobeniny atp.
Taio Cruz - Dynamite [ http://www.youtube.com/watch?v=qjCLQaTFXx0 ] - Oproti peckám tam celkově slyším víc těch "pazvuků", problém u mě je ten, že nedokážu srovnat výkon těchto sluchátek s jinými, ale prostě a jednoduše tam toho slyším víc než normálně.

Pokud bych se měl rozhodnout, jestli si je znova koupím, tak bych neváhal, jejich výkon je doopravdy moc pěkný, vzhled také, jediné, co mě zaráží je hrozně tenký kabel u sluchátkové části (i když jsou spojené obě sluchátka) u prodlužovačky je potom kabel dostatečně tlustý.
A na závěr děkuji spol. headphones za rychlé jednání a odeslání, v neděli objednáno, ve středu dorazily. A to ještě jsem se musel s prodejcem v pondělí domlouvat na barvě. Když už jsem u barvy tak mám stříbrnou a je moc pěkná :-)
miczk
Junior

Odeslat příspěvekod Broslowski 10. 11. 2010 19:06

Gratulujem ku kupe :-) zbytocne sa budme cudovat tvojej spokojnosti, sluchadla su to jednoducho dost dobre :-)!
Beyerdynamic dt990 PRO
Broslowski
Mírně pokročilý
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod pHp 11. 11. 2010 12:36

CKM55 bílé znenadání dostupné!
pHp
Mírně pokročilý
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Broslowski 13. 11. 2010 10:35

Tak recka je vonku, link smaozrejme nepribalim lebo by to bola "reklama" , kazdopadne kazdy vie kde ju najde a ak nie a mate zaujem si precita kludne ss. Sluchalda za svoju cenu dopadli dost dobre :-)
Beyerdynamic dt990 PRO
Broslowski
Mírně pokročilý
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Jajar 13. 11. 2010 13:07

mickcz: perfektní shrnutí, něco podobnýho hledám taky a CKM55 jsem měl v merku, takže díky za dojmy.

pHp: všiml jsem si (doprodej). Ale jen tak pro jistotu, nebo strýčka příhodu - opravdu už není žádná šance, že by se mohla objevit černá, nebo alespoň stříbrná varianta?
Sony Xperia Z1 Compact
Dell Latitude E6540
Jajar
Kolemjdoucí
Uživatelský avatar

Předchozí stránkaDalší stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků