Uzavřená sluchátka, k PC, filmy cca 2200kč

Stereo a vícekanálová sluchátka

Moderátor: Moderátoři AVMania.cz

Odeslat příspěvekod Paul Saunders 8. 11. 2010 21:04

Se sluchátkama nemám moc zkušeností, tak přícházím sem.
Momentálně mám Koss Porta Pro a chtěl bych se zas s kvalitou zvuku posunout dál.
Jen k PC, uzavřená(?), filmy, hry nehraju, cca do 2200kč.
Na taková sluchátka už bude potřeba nějaká lepší zvukovka nebo bude stačit integrovaná na zakl. desce?
Zatím jsem vyhlédl : Sennheiser HD 238 Precision
http://www.czechcomputer.cz/product.jsp?artno=64598
Díky
Paul Saunders
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod xxxdvorixxx 8. 11. 2010 23:28

Prozatím klidně ponech integrovanou.
Hledej circumaurální sluchátka (budou pohodlnější - pročti články o výběru sluchátek na AVmanii), vyber si spíše na headphones.cz nebo sluchatka.net.

HD238 bych nebral kvůli jejich náchylnosti na padání z hlavy, je to mimo to přenosný model.
Cowon D2 / Lumia 920 / Fubar IV+Sennheiser HD-25
xxxdvorixxx
VIP uživatel
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Paul Saunders 9. 11. 2010 13:36

Tak jsem koukal a vybral : SENNHEISER HD 448 prý hrajou vcelku dobře, pohodlná..
http://headphones.cz/inshop/domaci/uzav ... hd-448.htm
Co myslíte?
Paul Saunders
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod chockel 9. 11. 2010 22:07

Je tvojou podmienkou aby boli uzavrene? Ked si navrhol 238...mimochodom HD 238 su velmi pohodlne sluchadla ale ak to chces cisto ku pocitacu takisto by som volil circumarualy. Neda sa povedat ze by boli pohodlnejsie pretoze aj supraauraly su dost pohodlne ak maju dobru vystelku hlavy, makke nausniky a su lahke, co 238 su! Ale circumauraly, ich nausnniky ti aspom obklopia cele ucho a bude to este pohodlnejsie. Ano, HD 238 spolu aj s 218 a 228 sa radia medzi prenosne modely. Co sa tyka padania z hlavy ja mam dost huste "páčo" takze mi nepadaju ale mohli by mat trosku vacsi pritlak...ale nevadi mi to. (senn hd228)
chockel
Mírně pokročilý
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod pHp 9. 11. 2010 23:19

Řada HD 4x8 je bohužel poněkud mechanicky pofidérní (něco jako HD 201). Koukni spíš na ATH-T500.
pHp
Mírně pokročilý
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Paul Saunders 11. 11. 2010 19:55

Aby byla uzavřená není podmínka, myslel sem že to je lepší, když izolují okolní zvuk. Pokoj sdílím se sestrou a když si něco pustí a já mám ty Kossy tak to je docela otravný.
Koukal jsem na ty ATH-T500 a v nějaké anglické recenzi je docela chválili. Asi do nich půjdu.
Doufám že si oproti Koss Porta Pro pomůžu :)
Paul Saunders
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod Broslowski 12. 11. 2010 18:13

recenziu mame predsa aj na slovensku, link v SS :-)
Beyerdynamic dt990 PRO
Broslowski
Mírně pokročilý
Uživatelský avatar


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků

cron