Klipsch Image

Stereo a vícekanálová sluchátka

Moderátor: Moderátoři AVMania.cz

Odeslat příspěvekod Pingu2221 7. 1. 2011 17:13

Ahoj, nikde na fóru jsem nenašel toppic o této značce, tak jsem se chtěl zeptat, jakou máte zkušenost s těmito sluchátky až už od low-endu (X1) až po high-endovější modely (x10) Dneska jsem si i trochu za zvědavosti koupil X1, tak jsem zvědav. :-) Bohužel to nemám na čem vyzkoušet, protože jsem ztratil clipa i s triplama, tak jsem teď trochu na suchu, ale už se těším, až to vyzkouším.
Pingu2221
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod Broslowski 7. 1. 2011 17:22

z x1 som bol prekvapeny a to pomerne pozitivne, sice dost basu, prejav velmi slusny.

konstrukcia bezchybna, kabel sice typu snurka ale za dobu testovania sa nezlomil ani nic podobne.
Beyerdynamic dt990 PRO
Broslowski
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod Marek Lutonský 7. 1. 2011 17:25

Mám Klipsch S4i a jsem spokojený. Hrají tak, jak bych čekal, jen teď v zimě jim dost mrzne kablík a řekl bych, že mráz má trochu vliv i na zvuk. Nelíbí se mi, jak je vyřešená spona pro připevnění kabelu na oděv - příliš ohýbá kabel a už mi z něj několikrát vypadla. Z dodávaných nástavců mi nejvíc vyhovovaly ty největší, a to bych neřekl, že mám nějak extra velké sluchovody.
Marek Lutonský
Hlavní administrátor

Odeslat příspěvekod Pingu2221 7. 1. 2011 17:33

Broslo: A na čem jsi Klipsch testoval? Na nečem přenosném, Clip apod.? Je pravda, že tan kabel je takový tkaničkový, ale nejsem na sluchátka žádný hulvát, tak snad vydrží. :-) ML: No já jsem konkrétně u X1 automaticky sáhl po nejmenších návstavcích, izolace je pak neuvěřitelná a jelikož už to nejsou moje první sluchátka, tak jsem zjistil, že nejmenší návstavce jsou pro mě vždycky jasná volba, jelikož mám podle všeho opravdu malé sluchovody. :-)
Pingu2221
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod Broslowski 7. 1. 2011 17:44

testoval som na e7ke :-)
Beyerdynamic dt990 PRO
Broslowski
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod Pingu2221 7. 1. 2011 18:00

A s čím byla ta E7čka spojena?
Pingu2221
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod Bína 7. 1. 2011 18:05

No, u E7 si myslím že ten počítač bude hrát malou roli :)
CIEM: qdc 8CS|AAW W500|HEIR 10.A|HIFIMAN RE1000
IEM: NOBLE Katana & Sage
DAP: SONY WM1A|SHANLING M5s & M2X & M0
TWS: Shanling MTW100BA

Zaměstnanec firmy Shanling, tohoto času v Číně
Bína
Sluchátkový recenzent

Odeslat příspěvekod Broslowski 7. 1. 2011 18:06

pc predsa :-) samozrejme som testoval aj s e7 ako ampom. bud mt blackberry curve 8250 alebo mp3 player od sony :-)nejaky vyrazny rozdiel som nepocitoval
Beyerdynamic dt990 PRO
Broslowski
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod Pingu2221 7. 1. 2011 18:21

Jj, mě to bylo jasný, já jsem myslel, jestli jsi k tomu neměl nějakej speciální player víš? No tak už abych měl ten Clip, když jsem takovej...a poztrácim to. :-)
Pingu2221
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod Misoo9005 7. 1. 2011 21:54

Kupil som v akcii X10i, po tyzdni som ich vratil. Za tu cenu hrozne :-| Ale hej, krabicku maju skutocne prepracovanu :lol:
JRiver (Wasapi)-->JDS Labs ODAC-->DIY AMP-->AKG K712 Pro + Oyaide HPC-X62
HTC One (Poweramp)-->Sony MH1C
-------------------------------------------------------------------------------------------
Lancia Kappa 20V Turbo
Lancia Thesis 2.4 JTD
Misoo9005
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod Pingu2221 8. 1. 2011 10:04

Aha, no jo, já jsem měl s Clipem Triply a čím dýl jsem je poslouchal, tím jsem měl víc pocit, že jsou fake, protože to opravdu hrálo tak nějak všelijak a moc mě to nebavilo. Uvidím, co ty X1 a Phonaky, ale jinak už jsem asi bezradnej...:-) Zase si nechci kupovat nějaký mega drahý sluchadla, abych tolik nebrečel při případný ztrátě..:-)
Pingu2221
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod cagin 8. 1. 2011 10:10

Povídá se v souvislosti s triply ,že mají problémy na středech? Někteří lidé jsou na to citliví a třeba ericp je dal kvůli tomu nízko. Já to nemohu ani potvrdit ani vyvrátit.
tady jsem začal
-------------

nyní jsem zde
----------------------------
cagin
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod Bína 8. 1. 2011 10:42

Triply maj zvuk do U, tedy středy nejsou jejich doménou.
CIEM: qdc 8CS|AAW W500|HEIR 10.A|HIFIMAN RE1000
IEM: NOBLE Katana & Sage
DAP: SONY WM1A|SHANLING M5s & M2X & M0
TWS: Shanling MTW100BA

Zaměstnanec firmy Shanling, tohoto času v Číně
Bína
Sluchátkový recenzent

Odeslat příspěvekod Broslowski 8. 1. 2011 11:33

potvrdzujem ze niekedy ich tam je o nieco menej :-/ chcelo by to daky vyladeny amp :-D
Beyerdynamic dt990 PRO
Broslowski
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod Pingu2221 8. 1. 2011 21:17

Já nevím, třeba jsem hluchý, ale třeba pro mě hrají konkrétně i8 prostě lépe, než triply a docela věřím i tomu, že s Phonaky budu taky spokojenejší, ale to je zatím jen předpoklad no..:-) Ale třeba musím říct, že když už nic, tak X1 jsou asi o tři třídy pohodlnější, než triply (pro mne) V tom mají prostě Klipsch obecně asi výhodu no.
Pingu2221
Mírně pokročilý

Další stránka