Jaká sluchátka do cca 1000 Kč?

Stereo a vícekanálová sluchátka

Moderátor: Moderátoři AVMania.cz

Odeslat příspěvekod ...drát 26. 11. 2016 23:13

mám niekoľko peciek a za tvoju cenu sú dobré Senfer PT15 s grafénovou membránou
https://www.aliexpress.com/store/produc ... 82333.html
ak by si chcel náhlavné s podobným zvukom musel by si priplatiť 10-násobok ceny týchto peciek (odporúčam strieborný kábel)
...drát
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod Doodier 27. 11. 2016 09:37

Doodier
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod momoRS 27. 11. 2016 13:45

Díky za rady, chlapi. Ještě jsem koukal na Yuin PK3, nicméně v recenzích se často poukazuje na nepříliš dominantní basy.

Co byste ještě řekly na tyto? Fiio EM3 https://www.aliexpress.com/item/FiiO-EM ... 08394.html
nebo Langsdom T16 https://www.aliexpress.com/item/Langsdo ... 82630.html
Které pro mě mají výhodu zmiňovaného mikrofonu. Jen se trochu obávám toho, abych si polepšil od těch MX170. Nějaká slušná náhlavní do 1500, by tam nebyli?
Xperia X10 Mini (16GB) & W995
momoRS
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod Bajinka14 29. 11. 2016 18:00

Zdravím, sháním pokud možno kvalitní sluchátka v této cenové hladině (do 1 000,-).

Měly by to být nejlépe špunty. Budou používány při cestách vlakem, autobusem či autem na hudbu typu folk, pop apod. V minulosti jsem používala jen takové obyčejné z jakéhosi obchodu za asi 300,-, snad to nemá ani svůj název, byl to dárek. Jelikož jsem na cestách často, už by to asi chtělo trochu investovat.

Mohl by mi někdo nějaká doporučit?

Děkuji.
----------------
Barbora Skopalová
Bajinka14
Junior

Odeslat příspěvekod ...drát 29. 11. 2016 18:57

...drát
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod _daRK 30. 11. 2016 17:28

Bajinka14: Kludne stacia aj Piston 3 alebo Piston Hybrid (tiez z gearbestu). Je vsak otazka, ci ta cena musi byt okolo 1000 CZK, pretoze v Cine zozenies vela sluchatiek v slusnej kvalite aj za ovela menej. Pre inspiraciu: www.audiobudget.com . Urcite sa ta niekto spyta, ci riesis iba nakup v CR alebo aj zo zahranicia (prip. z AliExpress, Gearbest a pod.)... vlastne som sa ta teraz spytal ja :)
Osobne si myslim, ze dost informacii ziskas precitanim temy, do ktorej si tento prispevok sama vlozila. Ano, je tych prispevkov v nej vela... zelam pevne nervy pri citani :)
Chord Mojo / Hiby R3 ► iBasso IT04; AQ Dragonfly Red ►AQ NightOwl Carbon;
FiiO BTR3 ► iBasso IT01s; SG S10 ► Sony WH-1000XM2
SONY KD-55XF9005; Yamaha RX-V683 ► DALI Zensor 3+Yamaha NS-SW200

Predaj: Moondrop Kanas Pro
_daRK
Pokročilý

Odeslat příspěvekod Bajinka14 5. 12. 2016 13:52

_daRK: Raději bych nákup v ČR, pokud možno. :)
Příspěvků je hodně, ale zkusím se jimi ve volných chvílím prokousat.
Díky :)
----------------
Barbora Skopalová
Bajinka14
Junior

Odeslat příspěvekod Ryan Giggs 5. 12. 2016 14:53

Xiaomi sa daju kupit aj v CR.
Ryan Giggs
TV expert

Odeslat příspěvekod Bajinka14 6. 12. 2016 16:48

Nakonec asi vzdám nákup v ČR a budu věřit ověřenému prodejci na Ali. Objednám ty Pistony Pro. Děkuji za rady
----------------
Barbora Skopalová
Bajinka14
Junior

Odeslat příspěvekod Maadaf 12. 12. 2016 08:22

Pánové, jaká sluchátka doporučíte na sport?
Pecky, s takovými těmi packami za ucho, drátová, cena řekněmě kolem 1000,-, ideálně sehnatelná na CZC.cz
Hrát budou výhradně mp3 z mobilu.
Maadaf
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod oromis96 15. 12. 2016 10:35

Přestalo mi hrát levé sluchátko u Vsonic GR04. Byl jsem s nimi absolutně spokojen, ale nové už se neprodávají. Které IEM za ucho jsou jim nejblíže co se zvuku týče ve stejné cenové kategorii?
oromis96
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod tomttt 17. 12. 2016 15:40

Ahoj, chtěl bych sluchátka, která budu mít v open spacu i několik hodin denně. Proto by bylo asi lepší, aby byly přes celé ucho a uzavřená. Co poslouchám - electronica, disco, klasická hudba i její remix, filmová hudba.

Zatím mám tyto favority
Superlux HD 681EVO - ty jsou ale polootevřené, tak nevim jak to bude s tim ruchem do okolí
Superlux HD 662
Superlux HD 662EVO - jestli jsou lepsi a má smysl oproti tomu staršímu modelu, zaujaly mě asi ty velurové náušníky v balení - třeba by mohly být pohodlnější a méně by se v nich potilo ucho, ale zase budou méně tlumit okolí.

ještě by mě docela zajímal názor a porovnání s
ALESIS SRP 100 a SAMSON SR 950
popřípadě nějaká jiná (nějaký menší peníz si připlatím, když to bude stát za to)

dík
tomttt
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod xmickey 13. 1. 2017 12:52

Zdravím, máte někdo zkušenost s SHURE SRH 145 ?
2010 VW Golf VI 1.4 TSI & 1992 Suzuki DR 350
xmickey
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod zivjo 13. 1. 2017 13:04

Mám Head Direct re2 - Příliš světlé, téměř bez basu
Futuresonic em3 - Opravdu mega bas, ale jinak příliš zastřené
Sony MDR-EX85 - To už je mnohem lepší. Ovšem co jsem četl recenze tak prý podprůměr.
Sennheiser px100 - Zahuhlané.
Takže bych chtěl na domácí poslech pořádné zvukové upgrade ovšem do 1.000kč. Poslouchám prakticky všechno pop, rock, metal, folk, klasiku.Chci jasný zvuk bez sykavek, ale aby tam byla slyšet i basová složka.
Mám dilema. Buď velká sluchátka s dobrým poměrem cena výkon např Superlux hd-681evo nebo dvou, tříměničové čínské in-ear. Např Xiaomi Iron Pro HD, LZ-A2, JVC FXT90 atd.
Jde mi jen o kvalitu zvuku. Je jedno jestli to budou velké sluchátka nebo in-ear
Sony NWZ-S638,Iriver T10,Iphone + Head-Direct RE2,Sennheiser PX100,Cresyn
zivjo
Junior

Odeslat příspěvekod Ryan Giggs 13. 1. 2017 16:17

Sluchadla sa vyberaju v prvom rade podľa učelu a teda podľa konštrukcie. Ujasni si najprv to, až potom vyberaj konkretne modely. Odpoveď či je lepšie in ear model X alebo model veľkych nahlavnych sluchadiel Y ti nikto neda, to sa neda nijako rozumne porovnať.
Ryan Giggs
TV expert

Předchozí stránkaDalší stránka