Jaká sluchátka do cca 1000 Kč?

Stereo a vícekanálová sluchátka

Moderátor: Moderátoři AVMania.cz

Odeslat příspěvekod Andrine 22. 11. 2019 18:24

A dá se jim věřit, že je to z EU skladu? Totiž toto zboží nemá žádné recenze a stále mají 10 kusů, které nikdo nekupuje. Jak u nich probíhají reklamace?
Na internetu psali, že si u geekbuying objednali zboží, u kterého psali, že je z EU skladu, ale zjistili, že musí doplácet DPH, protože jim balík, nakonec posílán z Číny, chytili celníci...
Andrine
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod vencaxxx 22. 11. 2019 18:34

Hele nevím ale klidně bych to risknul, z Číny mám stovky objednávek (možná už tisíce) a DPH jsem doplácet asi 2x, ale to byly dražší a vetsi věci tak 300$ apod. U sluchátek celník pozná kulový.
vencaxxx
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod Andrine 22. 11. 2019 18:44

Myslíš, abych risknul Geekbuying? Ti píšou, že je mají v EU skladu (snad). Jinak bych koupil z Aliexpressu, ale doba dodání je velmi vysoká a nejistota doplácení DPH taky.
Odkud objednáváš většinou ty? Ali, Gearbest, Banggood, Geekbuying?
Andrine
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod vencaxxx 22. 11. 2019 18:50

Jo všechny zmíněný, hlavně teda Ali. Jestli nechces čekat tak ten geekbuying bude OK. Nebo jim napiš jestli jsou fakt v EU. Ale dyl jak z Ali to i tak nepůjde. Prostě bych to risknul, z Číny člověk nikdy neví ;)
vencaxxx
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod 4ceratops 22. 11. 2019 19:22

Je zrejmé, že Andrine je objednavaním z Číny ešte "nedotknutý". Mám za sebou desiatky objednávok, z toho 10 slúchadiel prevyšujúcich bezcolný limit, clo som však nikdy neplatil. Ide o zbytočné obavy, a keby aj, tá suma je relatívne zanedbateľná.

...a dnes sa mi stala taká sranda, asi po pol roku som vytiahol zo zásuvky hybridy BQEYZ KC2, na ktoré som akosi pozabudol a dosiaľ som ich ani poriadne nevyskúšal. Svojho času som ich v akcii objednal za 29€ (momentálne dostupné bohužiaľ za 44€). Veľká paráda, nečakane vyvážený zvuk.
Naposledy upravil 4ceratops dne 22. 11. 2019 19:37, celkově upraveno 1
4ceratops
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod Andrine 22. 11. 2019 19:35

4ceratops píše:...bezcolný limit, clo som však nikdy neplatil...

Clo ne, DPH ano?
Andrine
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod 4ceratops 22. 11. 2019 19:40

Andrine píše:
4ceratops píše:...bezcolný limit, clo som však nikdy neplatil...

Clo ne, DPH ano?

Pardón, prvá je DPH. Už pri dodávke nad 22€. Tak tú som neplatil taktiež nikdy.
4ceratops
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod kubino 28. 11. 2019 15:20

Nedávno mi taky přišly TRN V90 z Aliexpress a clo ani pdh jsem neplatil, byly tady asi za 14 dní z Číny.
Jsou super (zvuk, pohodlí, design), na pozadí ale slyším slabý šum (pokud nic nehraje). Možná je to tím, že mám verzi s mikrofonem, s lepším kabelem by to mohlo být lepší.
Mimochodem nemáte někdo tip na lepší kabel? Ten originální se děsně motá, ideálně s nějakým kevlarovým opletem...

Jo, taky mám QCY T2S. Na dojíždění jsou OK, ale poslouchám hlavně knihy případně koukám na filmy; na hudbu no nevím... Bál bych se možná slabší výdrže, jezdím krátké trasy (do hodiny), výdrž jsem zatím pořádně neotestoval. Jedu na hlasitost 80-100%, takže reálně to bude mnohem míň než papírové 4 hodiny.
Na S6 mi zlobilo párování, Na LG V30 je to OK, jenom zvuk ve filmu má někdy trochu zpoždění
kubino
Junior

Odeslat příspěvekod wmartini 30. 11. 2019 00:27

K V90 jsem si pořídil postříbřený 8-žílový šedý od NiceHCK, přijde mi trošku měkčí, než ty od TRN, hodně podobný trochu dražším od yinyoo. Ale ani ty 16-žílové TRN T2 nejsou špatné. Tyhle upgrade kabely jsou sice o něco tlustší, ale díky tomu se téměř nemotají a navíc mají oproti přibalenému kabelu menší útlum a lepší rozdělení kanálů. Doporučil bych těch pár $ obětovat, stejně jako časem investovat i do silikonových spinfitů. Ty přibalené nástavce nejsou špatné, ale pořád jsem musel opravovat jejich usazení v uchu, protože se ztrácely detaily ve výškách. Je to sice svinstvo chtít za 2 kousky silikonu takový nekřesťanský prachy, ale bohužel jsem zjistil že to funguje :-(

Ten šum z mikrofonu určitě nejde, V90 mají vysokou citlivost a BA prostě vytáhnou šum ze zesilovače na tvém zdroji. Z mého shanlingu M0 žádný šum neleze, dokonce ani ze starého xiaomi, ale jakmile je připojím k noťasu, je to katastrofa!
Vlevo je NiceHCK 8-core, vpravo 16-core TRN T2 (s MMCX), oba se dají sehnat do cca 10 $:
Obrázek
wmartini
Kolemjdoucí

Předchozí stránka