Jaká sluchátka do cca 1000 Kč?

Stereo a vícekanálová sluchátka

Moderátor: Moderátoři AVMania.cz

Odeslat příspěvekod Andrine 22. 11. 2019 18:24

A dá se jim věřit, že je to z EU skladu? Totiž toto zboží nemá žádné recenze a stále mají 10 kusů, které nikdo nekupuje. Jak u nich probíhají reklamace?
Na internetu psali, že si u geekbuying objednali zboží, u kterého psali, že je z EU skladu, ale zjistili, že musí doplácet DPH, protože jim balík, nakonec posílán z Číny, chytili celníci...
Andrine
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod vencaxxx 22. 11. 2019 18:34

Hele nevím ale klidně bych to risknul, z Číny mám stovky objednávek (možná už tisíce) a DPH jsem doplácet asi 2x, ale to byly dražší a vetsi věci tak 300$ apod. U sluchátek celník pozná kulový.
vencaxxx
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod Andrine 22. 11. 2019 18:44

Myslíš, abych risknul Geekbuying? Ti píšou, že je mají v EU skladu (snad). Jinak bych koupil z Aliexpressu, ale doba dodání je velmi vysoká a nejistota doplácení DPH taky.
Odkud objednáváš většinou ty? Ali, Gearbest, Banggood, Geekbuying?
Andrine
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod vencaxxx 22. 11. 2019 18:50

Jo všechny zmíněný, hlavně teda Ali. Jestli nechces čekat tak ten geekbuying bude OK. Nebo jim napiš jestli jsou fakt v EU. Ale dyl jak z Ali to i tak nepůjde. Prostě bych to risknul, z Číny člověk nikdy neví ;)
vencaxxx
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod 4ceratops 22. 11. 2019 19:22

Je zrejmé, že Andrine je objednavaním z Číny ešte "nedotknutý". Mám za sebou desiatky objednávok, z toho 10 slúchadiel prevyšujúcich bezcolný limit, clo som však nikdy neplatil. Ide o zbytočné obavy, a keby aj, tá suma je relatívne zanedbateľná.

...a dnes sa mi stala taká sranda, asi po pol roku som vytiahol zo zásuvky hybridy BQEYZ KC2, na ktoré som akosi pozabudol a dosiaľ som ich ani poriadne nevyskúšal. Svojho času som ich v akcii objednal za 29€ (momentálne dostupné bohužiaľ za 44€). Veľká paráda, nečakane vyvážený zvuk.
Naposledy upravil 4ceratops dne 22. 11. 2019 19:37, celkově upraveno 1
4ceratops
Junior

Odeslat příspěvekod Andrine 22. 11. 2019 19:35

4ceratops píše:...bezcolný limit, clo som však nikdy neplatil...

Clo ne, DPH ano?
Andrine
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod 4ceratops 22. 11. 2019 19:40

Andrine píše:
4ceratops píše:...bezcolný limit, clo som však nikdy neplatil...


Clo ne, DPH ano?


Pardón, prvá je DPH. Už pri dodávke nad 22€. Tak tú som neplatil taktiež nikdy.
4ceratops
Junior

Odeslat příspěvekod kubino 28. 11. 2019 15:20

Nedávno mi taky přišly TRN V90 z Aliexpress a clo ani pdh jsem neplatil, byly tady asi za 14 dní z Číny.
Jsou super (zvuk, pohodlí, design), na pozadí ale slyším slabý šum (pokud nic nehraje). Možná je to tím, že mám verzi s mikrofonem, s lepším kabelem by to mohlo být lepší.
Mimochodem nemáte někdo tip na lepší kabel? Ten originální se děsně motá, ideálně s nějakým kevlarovým opletem...

Jo, taky mám QCY T2S. Na dojíždění jsou OK, ale poslouchám hlavně knihy případně koukám na filmy; na hudbu no nevím... Bál bych se možná slabší výdrže, jezdím krátké trasy (do hodiny), výdrž jsem zatím pořádně neotestoval. Jedu na hlasitost 80-100%, takže reálně to bude mnohem míň než papírové 4 hodiny.
Na S6 mi zlobilo párování, Na LG V30 je to OK, jenom zvuk ve filmu má někdy trochu zpoždění
kubino
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod wmartini 30. 11. 2019 00:27

K V90 jsem si pořídil postříbřený 8-žílový šedý od NiceHCK, přijde mi trošku měkčí, než ty od TRN, hodně podobný trochu dražším od yinyoo. Ale ani ty 16-žílové TRN T2 nejsou špatné. Tyhle upgrade kabely jsou sice o něco tlustší, ale díky tomu se téměř nemotají a navíc mají oproti přibalenému kabelu menší útlum a lepší rozdělení kanálů. Doporučil bych těch pár $ obětovat, stejně jako časem investovat i do silikonových spinfitů. Ty přibalené nástavce nejsou špatné, ale pořád jsem musel opravovat jejich usazení v uchu, protože se ztrácely detaily ve výškách. Je to sice svinstvo chtít za 2 kousky silikonu takový nekřesťanský prachy, ale bohužel jsem zjistil že to funguje :-(

Ten šum z mikrofonu určitě nejde, V90 mají vysokou citlivost a BA prostě vytáhnou šum ze zesilovače na tvém zdroji. Z mého shanlingu M0 žádný šum neleze, dokonce ani ze starého xiaomi, ale jakmile je připojím k noťasu, je to katastrofa!
Vlevo je NiceHCK 8-core, vpravo 16-core TRN T2 (s MMCX), oba se dají sehnat do cca 10 $:
Obrázek
wmartini
Junior

Odeslat příspěvekod Rmaster7 9. 12. 2019 15:43

Zdravím,
poprosil bych Vás o radu s výběrem sluchátek. Sluchátka budu využívat zejména pro poslech přednášek, případně filmy/seriály. Hudbu moc neposlouchám. Ve sluchátkách se bohužel moc nevyznám, ale co jsem trochu pročítal fórum a hledal, tak bych se měl zaměřit spíše na střední výšky? (pokud byste mne odkázali někam kde bych se mohl dočíst proč, příp. více informací také budu rád).

Co se týče konstrukce, tak bych preferoval sluchátka náhlavní (přes hlavu), případně pecky (ale co jsem se tak koukal, ty už se tolik nenajdou). V této cenové kategorii bych řekl, že nejlepší budou drátová sluchátka. Při výběru bych se spíše zaměril na cena/výkon, nemyslím si, že bych byl nějaký náročný posluchač a nepotřebuji to nejlepší.

Neplánuji nakupovat přes aliexpress či zahraniční obchody. Byl bych také rád, kdyby se cena držela spíše ve spodní polovině 1000 Kč, ale nevím jak moc reálné to je.

Zatím jsem uvažoval o Sony MDR-ZX110, MDR-ZX310APB, Philips SHP1900, Buxton BHP 8200. Máte nějaká doporučení/alternativy?

Děkuji Vám moc!
Rmaster7
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod SmokeMan 14. 12. 2019 23:48

to je hodne budget.. best off asi Superlux HD668B
FX 8300@4,4GHz@1,38V, MSI 970 Gaming Pro Carbon, Sapphire Rx 480 8GB nitro+ @580 nitro+ undervolted, 16GB Corsair@1886MHz, Scythe FenrisWolf, KC2000, As2000, Scythe chlazeni
SmokeMan
Mírně pokročilý
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod bacil2 15. 12. 2019 10:45

bacil2
Trvalý BAN
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Dawe4 28. 12. 2019 23:51

Zdravím sháním sluchátka pro přítelkyni. Do 1500 True Wireless. Na poslech hudby cestou do práce.
Můžete nějaké doporučit? V CZ dostupné.

Co například Intezze Tao? Nebo raději Xiaomi, QCY, nebo jinou značku?

Děkuji. Vůbec se v tom neorientuji, tak budu vděčný.
Dawe4
Kolemjdoucí
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod kultus 31. 12. 2019 09:31

Drazsi ti nedoporucim, protoze to pro mne nema smysl davat za sluchatka vic penez. Jsem ale spokojeny majitel QCY T2. V cenove kategorii slusny zvuk i ergonomie a perfektni vydrz s prilozenou krabkou. Krabka ma kryt takze chrani sluchatka pred poskozenim a bordelem coz se u zenske bude hodit ;-) Navic bezproblemove parovani a automaticke pripojovani k mobilu (Mate 20 Pro). Rejpalovi by mohlo chybet aspon zakladni AptX, nevim proc jej vyhodili - QCY QY11 i 12 co jsem taky mnel jej podporovali. Za ty prachy kdyz vydrzi aspon tu pomyslnou 2letou zaruku tak budu spokojenej a klidne koupim dalsi model treba uz bude i nejake to NC. Za petistovku z ciny nebylo co resit, chytnout akci vyslo by to i levneji.
kultus
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod hanysek3099 31. 12. 2019 11:57

V této ceně Intezze např. Piko
hanysek3099
Mírně pokročilý

Předchozí stránkaDalší stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků