Jaká sluchátka do cca 1000 Kč?

Stereo a vícekanálová sluchátka

Moderátor: Moderátoři AVMania.cz

Odeslat příspěvekod Kosomak 29. 12. 2011 10:54

Tak ty Audio-Technica byly "Audio-Technica ATH-CKM55", ty se me libej, mohl by mi o nich prosim nekdo trosku poreferovat?? Jinak ty Soundmagic E10 jsou taky celkem pekny, dik. :)
Kosomak
Kolemjdoucí
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Ryan Giggs 29. 12. 2011 12:05

Ak o nich uvažuješ, tak v tejto cene je to jedna z naj volieb. Rozhodne lepšia ako CX300, a-jays či Klipsche.
http://pc.zoznam.sk/ath-ckm55-%E2%80%9E ... 9C-menicom
Ryan Giggs
TV expert
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Kosomak 29. 12. 2011 21:04

Diky moc, asi je nakonec teda koupim. Ale jeste bych se chtel zeptat, jak si stoji "nuforce NE-700X", protoze maj opravdu pekny design (to kovove telo je super) a i podle recenzi by mely hrat pekne, tak jestli s nima ma nekdo zkusenost... :)
+ jeste bych mel otazku na Ryana: Kdyz o tech "Audio-Technica CKM55" mluvis jako o jedne z nejlepsich voleb, co je podle tebe za tu cenu volba nejlepsi? :)
Kosomak
Kolemjdoucí
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Ryan Giggs 29. 12. 2011 22:46

Na to sa odpovedat velmi neda. Jednak v zahranici su ine ceny a aj podstatne vacsi vyber a za druhe zvuk je vzdy subjektivny, zalezi na preferenciach, niekto rad basovejsi zvuk, iny vyrovnany atd. A kazdy model hra inak.
Ryan Giggs
TV expert
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Kosomak 29. 12. 2011 23:27

No tak ja mockrat dekuju za rady a snad teda vyberu spravne. :)
Kosomak
Kolemjdoucí
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod dazo 29. 12. 2011 23:36

Poniektory (aj ja) vyberame tie "spravne" sluchadla uz roky :D :D :D :D :D :D
Teclast Tl- T51 ---> Fiio E11 ---> Rha Ma750 + Sony MH1C + Vsonic GR07 + Hifiman Re 400 + Trinity audio master
Pc ---> m-audio audiophile usb ---> Akg K530
dazo
Mírně pokročilý
Uživatelský avatar


Odeslat příspěvekod Vyorana_ondatra 11. 1. 2012 00:20

Zdravím.
Sháním okolo toho 1000-1500Kč uzavřená sluchátka, Nerad bych, aby byla přebasovaná. Takové Koss Porta Pro jsou už třeba na mě moc a pořídil jsem si PX100, které mi sedí mnohem víc.

Co byste tedy doporučili? Díky.
Vyorana_ondatra
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod Ryan Giggs 11. 1. 2012 07:30

Neviem ci chces prenosne alebo na doma. Z prenosnych napr. Audio-Technica ATH-SJ55, na doma Shure SRH240 (pri troche kompromisu sa daju nosit aj von).
Ryan Giggs
TV expert
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Rreňa 11. 1. 2012 21:32

//xxxdvorixxx: máme tu zevrubné téma, sloučeno

Zdravím,

chci si zakoupit sluchátka, už jsem měla i vyhlédnuté - Koss PortaPro, ale čelta jsem dost negativních poznámek - časté lámání jacku, přebasované,...Poslouchám hlavně dnb, hardstyle hudbu, proto jsem chtěla nějaké s lepšími basy, ale zase nic se nemá přehánět.

Také jsem koukala na tyhle Philipsky - http://www.kamennyobchod.cz/sluchatka-p ... o-usi.html

A ještě jedny koss - http://www.mall.cz/prenosna-sluchatka/k ... t?v=462423

Nejspíš pochopíte, že nechci žádné low sluchátka, můžou to být špunty i velikostně jako portypro, prostě chci dobré basy, kvalitu hudby,... :) mě se dost zamlouvají ty philips.

Když tak poraďte jaké (nemusí být z těhle, které jsem tu dala), jsem schopná dát za ně max. 1000,-Kč

Děkuji moc.
Rreňa
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod Saske 12. 1. 2012 00:09

Z nudy sem zkusil, jestli pomocí vyhledávače a trochy snahy najdu odpověď na tvou otázku... a... našel sem odpověď.

Jelikož hodně lidí hledá v téhle cenovce sluchátka je tady toho dost.

A zrovna Koss PortaPro bych odhadoval, že se budou hodit na dnb a můj mulovaný hardstyle, kde jde hlavně o basy :hm a že se lámou? A co? Maj doživotní záruku.
Život se neměří počtem nádechů a výdechů, ale počtem okamžiků, které člověku berou dech...
Saske
Mírně pokročilý
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Rreňa 12. 1. 2012 07:29

Hledat umím taky, šlo mi spíš o zkušenosti...Kossy bych nekupovala s doživotní zárukou a i kdyby, tak věčné reklamace by nebyly moc fajn, ale dík za velice užitečnou odpověď. :roll:
Rreňa
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod IkE Blaster 12. 1. 2012 07:59

Konektor se podle mě neláme, pokud se k němu chováš patřičně. Pokud se k němu tak nechováš, tak se láme cokoliv. Přebasované sice jsou, ale neznamená to, že by ti nemusely vyhovovat. Zvukově jsou "líbivé".

Pokud chceš radši špunty, tak SoundMagic E10

http://avmania.e15.cz/what-hifi-nejleps ... -roku-2011
http://avmania.e15.cz/11-tipu-na-slucha ... 11/ch-2981
IkE Blaster
Mírně pokročilý
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Ryan Giggs 12. 1. 2012 08:02

Preco vecnu reklamaciu. Moje Porty maju 10 rokov a v servise neboli jediny raz. A to som ich par rokov pouzival denne a nijak nesetril. Zazili toho vela. Akurat som menil molitany. A co som videl nove kusy, kvalitou materialov ci prevedenia sa nijako nelisili.
Tie Philipsy ci ine Kossy by som neodporucal.
V prvom rade by to chcelo ujasnit si, ci to maju byt spunty alebo sluchadla s hlavovym mostom. Spunty vsak imo zahraju v tejto kategorii lepsie. Napr. Soundmagic E10
Ryan Giggs
TV expert
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Rreňa 12. 1. 2012 09:54

Mě jde o kvalitu, hlavně basy, jestli to budou špunty nebo "hlavové" jak porty je mi jedno. Nejsem expert přes sluchátka, vždycky jsem kupovala sluchátka v tescu atd. Ted jsem chtěla lepší, tak jsem hledala fórum, kde mi můžou poradit.

Každopádně děkuji za odpovědi :)

Btw. soundmagic vypadají hodně dobře ;)
Rreňa
Kolemjdoucí

Předchozí stránkaDalší stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků