Jaká sluchátka do cca 1000 Kč?

Stereo a vícekanálová sluchátka

Moderátor: Moderátoři AVMania.cz

Odeslat příspěvekod Ryan Giggs 20. 4. 2012 09:34

Nejaky rebriček je zostavovať ťažko, bolo by treba tie sluchadla porovnať priamo. Ja som tu možnosť nemal, môžem hodnotiť len po pamäti. Navyše taky rebriček by bol vysoko subjektivny, niekto iny by mohol mať iny nazor.
Mne sa z tychto modelov pozdaval najviac zvuk PL50 a CKM55, s tym že AT maju podstatne viac basov a lepši priestor ako PL50. Väčšine ľudi by asi u PL50 chybali basy, i keď su kvalitne. Maju ale zas lepšie stredy a vyšky. Za nimi Klipsch S4.
Každopadne všetky tu spominane sluchadla hraju lepšie ako CX300. Porovnavať to s KPP ale veľmi rozumne nejde, kedže je to uplne ina konštrukcia.
Ryan Giggs
TV expert

Odeslat příspěvekod no85307 20. 4. 2012 20:23

Tak pokud posloucháš nějaký rock-based žánry, nebo electronic-based žánry, tak si myslím, že ty AKG budou dostačující :) Měl jsem je dnes půjčené. Pářil jsem je s Cowonem a co z tohoto románku bylo? Hezký přednes + dobrá izolace i v přeplněné knajpě uprostřed koncíku :)
no85307
Junior

Odeslat příspěvekod lawrrer 21. 4. 2012 08:53

nazdar,uznali mi reklamaciu starych plugou,a tak mam naspet 30 euro,a pozeram po novych stuploch.nejake eura si prihodim,do tych 40 eur,mozno trosku viac.
rozhodujem sa medzi sennheiser cx300-II
a jays two
shure se115 (co vravite?zevraj Shure je v tejto cene o nicom..)
Klipsch s3
Ultimate Ears metro fi 170(rovnaka otazka ako k Shure)
na doma mam akg k 142 hd,ktore hraju myslim vcelku dobre a vyrovnane,ale spunty by som chcel skorej so zabavnym zvukom,peknym basom a vyskami..ale urcite nie hnusne huhlanie ako mali plugy.spunty chcem len na von,co najlepsie sediace,ale to je u kazdeho asi individualne.tak ktore by ste mi poradili?popripade ine odporucania na podobne sluchatka.dik :)
Naposledy upravil xxxdvorixxx dne 21. 4. 2012 09:40, celkově upraveno 1
Důvod: sloučeno
lawrrer
Junior

Odeslat příspěvekod Ryan Giggs 21. 4. 2012 11:26

Soundmagic E10, Klipsch S3, pripadne niečo lepšie CKM55, t-jays one.
Ryan Giggs
TV expert

Odeslat příspěvekod Johnnie Walker 26. 4. 2012 16:25

Zdravím,
Potřeboval bych poradit s výběrem nových sluchátek. Doteď jsem měl Kossy Porta Pro, byl jsem s nimi nanejvýš spokojený, ale pak mi odešla jedna strana a záruční list jsem někde ztratil... Přemýšlím, že si koupím znova ty samý, ale rád bych zkusil i nějaké jiné... No požadavky:

Cenová relace: "Do cca 1000 Kč" :D
Zdroj signálu: Pouze PC, takže asi nějaká domácí ^^
Osobní preference: Takže preferuji spíše otevřené a požaduji především výrazné basy (právě v tomto mi vyhovovaly ty Kossy...)

Zatím se mi líbily tyto:
Senn HD 201 (sice jsou uzavřená, ale za tu cenu... Především by mě zajímalo, jak jsou na tom s basy)
JAYS v-JAYS (Vypadají podobně jako ty mé staré Kossy... No asi jen vzhledově, což? =D)
Sennheiser PX 100 II (polootevřená... Opět nevím, jak jsou na tom s basy :-()
Johnnie Walker
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod xxxdvorixxx 26. 4. 2012 17:14

v-jays nepohodlná, PX100 jsou v pohodě, i když zbytečně malá na doma, HD201 jsou relativně dobrá. Co AKG?
Cowon D2 / Lumia 920 / Fubar IV+Sennheiser HD-25
xxxdvorixxx
VIP uživatel

Odeslat příspěvekod Ryan Giggs 26. 4. 2012 17:21

Načo kupovať Porty znovu, keď ich môžeš dať v ramci doživotnej zaruky opraviť? Za 300 Kč ti ich buď opravia, alebo rovno daju nove. Ešte lepšie, keď najdeš niekoho, kto ma Porty s kodom, registrovane, vtedy to budeš mať za 50 Kč.

Z tychto v-jays. Hraju lepšie ako Porty, basov maju pomerne dosť, i keď nie toľko ako KPP.
Ryan Giggs
TV expert

Odeslat příspěvekod Johnnie Walker 26. 4. 2012 17:28

@dvori: Nevím, nevyznám se... Cenově by mi vyhovovaly tak tyto: AKG K 403 :nenapadne

@Ryan: No já nevím... Za opravu zaplatím 300, další 200 za poštovné s balením etc.; to už mám pomalu nové s kompletním balením =/
Johnnie Walker
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod Ryan Giggs 26. 4. 2012 17:37

Prečo si vyberaš z prenosnych modelov, keď to chceš na doma? Trochu nelogicka voľba.
Ak sa ti pozdava zvuk KPP, tak podobny sound maju Kossy UR 40. Tie by ti mohli vyhovovať.
Ryan Giggs
TV expert

Odeslat příspěvekod Johnnie Walker 26. 4. 2012 17:46

No... Ty domácí bývaj většinou uzavřená, ty mně moc nevyhovují :-l
Ty UR 40 vypadaj dobře, ale jsou trochu přes rozpočet :-(
Johnnie Walker
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod Ryan Giggs 26. 4. 2012 17:52

No pišeš, že do 1000. Ceny začinaju na cca 900 Kč (na pixmanii dokonca 700), tak neviem cez aky rozpočet. http://sluchatka.heureka.cz/koss-ur40/
Ryan Giggs
TV expert

Odeslat příspěvekod Johnnie Walker 26. 4. 2012 18:07

Aha, tak to jo, na svetsluchatek.cz jsou za 1,5, takže jsem se toho trochu lekl... Dobrá tedy, asi to vidím na ty Koss UR40... Děkuji za rady ;-]
Johnnie Walker
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod xxxdvorixxx 26. 4. 2012 20:23

Já bych se Kossům vyhnul, slyšel jsem tedy ten nižší model a za nic nestál.

http://headphones.cz/inshop/profesional ... g-k-99.htm
http://headphones.cz/inshop/domaci/otev ... 4-mkii.htm
Cowon D2 / Lumia 920 / Fubar IV+Sennheiser HD-25
xxxdvorixxx
VIP uživatel

Odeslat příspěvekod Ryan Giggs 26. 4. 2012 20:47

Chce vyrazne basy. To mu AKG neponuknu.
Ryan Giggs
TV expert

Odeslat příspěvekod xxxdvorixxx 26. 4. 2012 22:57

Ha to ne :) jsem si to poradne neprecetl...
xxxdvorixxx
VIP uživatel

Předchozí stránkaDalší stránka