Jaká sluchátka do cca 1000 Kč?

Stereo a vícekanálová sluchátka

Moderátor: Moderátoři AVMania.cz

Odeslat příspěvekod xmiku 29. 6. 2012 16:16

Zdar, chtěl bych vás požádat o radu, čím nahradit sluchátka Creative EP-630, která mi včera (den po konci záruční doby :-() odešla. Chtěl bych nějaké kvalitně zpracované špunty s kvalitou reprodukce aspoň na úrovni EP-630 (přiznám se ale, že si nejsem jistý, že tu vyšší kvalitu poznám...). Poslouchám hlavně rock, power metal a "female fronted" metal (Within Temptation, Delain, Lacuna Coil atp.), ale i třeba Sunrise Avenue. Byl bych rád, aby aslespoň trochu izolovala o okolního ruchu. Určitě se chci vejít do 1000 Kč, nejradši bych se pohyboval v oblasti kolem 700 Kč, ale zase nechci škudlit za každou cenu na úkor kvality.

Líbí se mi myšlenka doživotní záruky. Co nějaké Kossy? Třeba KEB30k nebo The Plug?
xmiku
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod Ryan Giggs 29. 6. 2012 16:52

Čokoľvek čo ti tu bude odporučene bude hrať lepšie ako Creativy. Rozdiel bezpečne poznaš. Na Kossy zabudni.
Soundmagic E30, E10, Vsonic GR02, Klpsch S3... zaleži aky zvuk preferuješ.
Ryan Giggs
TV expert
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod xmiku 29. 6. 2012 17:32

Asi bych upřednostnil věrnost podání, ale nevím... Pro ilustraci - zrovna si vychutnávám album Dark Adrenaline od Lacuna Coil na sluchátkách na nejlevnějších Koss KPH5 a sice cítím, že kvalita reprodukce by mohla být mnohem lepší, ale nijak u toho netrpím a tu hudbu si užívám.

Asi to risknu a nechám si od vás poradit něco lepšího (do těch 1000 Kč), i kdybych to třebas neměl poznat (žijeme jen jednou, že :-)), ale v tom případě bych byl rád, aby fakt vydržela aspoň ty dva roky při běžném zacházení, takže důležitá je pro mě i kvalita zpracování.

Líbí se mi všechny, které uvádíš, jak jsou na tom s kvalitou provedení?
Naposledy upravil xmiku dne 29. 6. 2012 17:55, celkově upraveno 1
xmiku
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod Ryan Giggs 29. 6. 2012 17:55

Vsnic a Soundmagic robia v tejto cenovej kategorii jedny z najlepšich špuntov čo sa kvality materialov tyka.
Ešte upresnim, že tie E10 a Klipsche su basovejšieho charakteru. E30 a GR02 vyrovnane.
Ryan Giggs
TV expert
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod xmiku 29. 6. 2012 17:58

Super, tak se asi rozhodnu mezi VSonic a Soundmagic. Díky za radu.
xmiku
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod kiselejxicht 29. 6. 2012 20:45

Zdravim.
Potreboval bych poradit s vyberem sluchatek s tylnim mostem.
Rozhoduju se mezi SENNHEISER PMX 60 a PMX 90. V nekolika recenzich jsem se docetl ze PMX 90 jsou znatelne mene hlasita nez 60 coz by mi asi celkem vadilo.
Pouzivane by byla prevazne na venkovni poslech s iphonem.
Ma s nimy nekdo zkusenosti?
Diky za rady :)
kiselejxicht
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod xmiku 30. 6. 2012 07:52

Tak už jsem byl skoro rozhodnutý pro Soundmagic E30, ale pak jsem se začetl do recenzí na Amazonu a většinou si lidi stěžují na kvalitu zpracování a naopak kvalitu zvuku hodnotí velmi pozitivně.

Jak jsem naznačil, nepotřebuji úplně špičkový zvuk (přecházím z Creative EP-630), ale rád bych výtečné zpracování.

Na sluchatka.net teď mají akci na Shure SE115 a prodávají je za 990 Kč. Co tahle? A není ta nabídka podezřelá? Koukal jsem do jiných obchodů a cena je většinou přes dva tisíce...
xmiku
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod neis 30. 6. 2012 09:04

Když už je tady řeč o sluchatka.net, tak mi příjde minimálně podivné, že vehementě doporučují modely o kterých se tady pomalu ani nezmíníte, třeba neskutečně vychválene Klispsch S3. Samozřejmě na dotaz, proč tak vehementě doporučují tento model mi odpovězeno nebylo a to do docela podrývá profesionální dojem, kterým chcou zapůsobit na lidi...
neis
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod xmiku 30. 6. 2012 09:52

Ano, Klipsch S3 tam vychvalují opravdu hodně, kvůli tomu jsem o nich začal uvažovat. sluchatka.net mají skvělou reputaci - alespoň podle recenzí na heureka.cz. Ale nějak se mi nechce věřit, že je možné prodávat Shure SE115 za 990 Kč, když jinde u nás jsou víc než dvojnásobek (a v amerických obchodech začínají na 80 USD). Prostě někde musí být háček.

Hodně lidí si na Amazonu chválí Sennheiser CX 300 II Precision a to i co se týče kvality zpracování, co si o nich myslíte?
xmiku
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod Ryan Giggs 30. 6. 2012 10:57

Sluchatka.net sa tu riešili milionkrat. Je to seriozny, spoľahlivy obchod. Či už česka alebo slovenska verzia eshopu. Pokiaľ je tam cena 990,- tak je skutočne taka, bez nejakych hačikov.
Ale čo sa tyka odporučani, pan majiteľ ma veľmi špecificky, vyrazne menšinovy vkus čo sa posudzovania zvukovej kvality tyka. Preto je v tych nazoroch a odporučaniach väčšinou "sam".
Ryan Giggs
TV expert
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod xmiku 30. 6. 2012 18:05

Tak jsem objedna ty Shure SE115, "háček" je nejspíše v tom, že je to výprodejový model, který už ani výrobce na svých stránkách neuvádí.
xmiku
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod Dr.acula 1. 7. 2012 21:11

Ahoj, mám trochu zvláštny dotaz. Ostal mi jeden kupon na mall.cz so zľavou, tak som sa rozhodol pre kúpu sluchátok. Cena do +/-800,-Czk, počúvam prakticky všetko. Mám vyhliadnuté špunty Soundmagic PL21 (viem, že cena je polovičná), ale na mall.cz ich nemajú, tak zvažujem buď prenosnú alternatívu
http://www.mall.cz/prenosna-sluchatka/a ... -ath-ck303 alebo niečo cez hlavu ako http://www.mall.cz/prenosna-sluchatka-p ... a-ath-sj11
...ALEBO: kúpim Soundmagic inde (nieje problém), a na mall.cz kúpim domáce, tie mi totiž tiež chýbajú. Takže tieto
http://www.mall.cz/domaci-sluchatka/aud ... a-ath-t200? Alebo
http://www.mall.cz/domaci-sluchatka/akg-k511
Dr.acula
Kolemjdoucí
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Dr.acula 3. 7. 2012 09:52

Vyriešené
Dr.acula
Kolemjdoucí
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Butcher55 4. 7. 2012 00:35

Zdravím, vyberám si nejaké sluchátka do uší a neviem sa rozhodnúť tak chcem počuť názor ľudí ktorý majú lepší sluch ako ja:) Vyberám z Meelectronics M9, R1(tieto zvažujem najmenej kôli tomu pochybnému púzdru čo knim dávajú;áno viem vyberám sluchátka nie púzdro ale umňa to zaváži) alebo trošku priplatím za CW31. Mám rád prevažne rock,hardrock až po metal ale na druhej strane si na oddych púšťam popové songy z rádiových rebríčkov. Zdroj hudby iPod Touch a sem-tam ZTE Blade. Ďakujem za rady:)
Butcher55
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod daywee 4. 7. 2012 22:18

Ahoj, chtěl bych vás poprosit o radu. Chci si koupit své první "pořádné" sluchátka. Chci je na poslech především elektronické hudby (DnB) a občas rapu. Podle toho co jsem si tady přečetl tak mě nejvíce lákají Vsonic GR04, ale taky SoundMagic E30. Nebo mi doporučíte nějaké jiné? Byl bych rád, kdyby v balení bylo taky několik druhů silikonových (případně i pěnových) nástavců do uší. Anebo se toto řeší koupením nějakého "balení" špuntů různých velikostí? Hudbu budu poslouchat z HTC EVO 3D a iPod Nano 4G. Cenu si představuju maximálně 1200,- , ale budu rád když něco ušetřím.

Předem díky za rady. :-)
daywee
Kolemjdoucí

Předchozí stránkaDalší stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků