Jaká sluchátka do cca 1000 Kč?

Stereo a vícekanálová sluchátka

Moderátor: Moderátoři AVMania.cz

Odeslat příspěvekod Ryan Giggs 8. 12. 2012 15:45

Klipsch S3 a maličke?
Ryan Giggs
TV expert
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod lamak000 8. 12. 2012 18:51

Muzu se zeptat, jaky je rozdil mezi AKG K 512 a AKG K 512 MKII?
lamak000
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod Ryan Giggs 8. 12. 2012 20:01

Tych rozdielov je viac, MkII maju o dosť menšie mušle, do ktorych nemusi vojsť cele ucho, latkove vs koženkove naušniky. Kompatibilny model v pro prevedeni s K 512 je K 77.
Ryan Giggs
TV expert
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod xmiku 9. 12. 2012 13:32

Poprosil bych vás o tipy na levné pecky (ne špunty). Jde o dárek pro bratra, který je tak trochu bohém a navíc sportovec. Důležité proto je, aby měly kvalitnější zpracování a něco vydržely. Protože jim hrozí i ne zcela šetrné zacházení a mohou být kdykoliv ztraceny, nemá smysl do nich příliš investovat. Cenový limit je proto cca 400 Kč (ale bylo by lépe pokud bychom se vešli do 300 Kč).

Na Světě sluchátek mají velmi dobré hodnocení (5/5) Sennheiser MX 270. Je to dobrá volba?

Trochu doufám, že zde narazím na tip na sluchátka, která přerůstají svou třídu (něco jako Monoprice 8320 nebo Logitech Ultimate Ears 100, což jsou ale obojí špunty).
xmiku
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod Ryan Giggs 9. 12. 2012 15:00

Chcieť nejake sluchadla za 400 Kč aby zaroveň mali nejake extra kvalitne spracovanie je prinajmenšom usmevne.
Svoju triedu mnohonasobne prerastaju Sony MH1 (tiež špunty), je tu o nich tema.
Najbližšie lacne pecky, ktore hraju naozaj dobre su za cca 600 Kč Hisoundaudio PAA-1.
Ryan Giggs
TV expert
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod xmiku 9. 12. 2012 15:40

Ok, omlouvám se za hloupý dotaz. Vyšel jsem z představy, že pro každou cenovou hladinu lze pro daná kritéria najít ta nejvhodnější sluchátka. Prostě že za každé peníze lze nakoupit lépe i hůře. Já bych jen rád nenakoupil vyloženě špatně, světobornou kvalitu nečekám.

Na příkladu sluchátek Monoprice 8320 lze vidět, že občas se opravdu vyskytne produkt, který za opravdu málo peněz (7 USD) nabídne hodně muziky. Tohle platí obecně - stačí se podívat např. na testy časopisu D-test, kde se také tu a tam stane, že zazáří výrobek, u kterého by to podle ceny a značky nikdo nečekal.
xmiku
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod Ryan Giggs 9. 12. 2012 16:38

Vyšie som to pisal. Taky pripad su tie Sony u špuntov, resp. Hisaundaudio medzi peckami.
Ryan Giggs
TV expert
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod xmiku 9. 12. 2012 17:12

Ok, díky za ochotu.
Naposledy upravil xmiku dne 9. 12. 2012 19:23, celkově upraveno 1
xmiku
Kolemjdoucí


Odeslat příspěvekod Varadero23 9. 12. 2012 20:00

Do 400 moc kvalitní sluchátka neseženeš,radši přidej pár stovek a kup kvalitnější,které nebudeš stále vracet.Ty Klipsch S3jsou dobré.Pak jsem viděl ještě rize sportovní Yurbuds.V Praze se dají vyzkoušet v jenom obchodě,nebudu dělat reklamu,ale najdeš si to.
Varadero23
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod xmiku 9. 12. 2012 21:21

Díky za tipy, pokud by šlo o mě, tak bych si připlatil, protože vím, že se k nim budu chovat ohleduplně. Ale vybírám pro člověka, který je možná ztratí nebo zničí. Sám proto chce levná sluchátka. Je mi jasné, že za danou ceni nevyberu žádný zázrak, ale přesto si myslím, že má smysl se zeptat a nevybrat úplně náhodně. Jde mi hlavně o to, aby v dané cenové kategorii vynikaly konstrukčně. Zvuková kvalita může být až na druhém místě.
xmiku
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod raoul duke 11. 12. 2012 20:49

dazo, Ryan Giggs díky za tip s těma Sony MH1
iPod classic 160GB <-> Sennheiser IE 8
raoul duke
Junior

Odeslat příspěvekod ronan147 16. 12. 2012 18:14

Ahoj, rád bych vás poprosil o doporučení několika pecek nebo špuntů do 1.000,- Kč. Jde o dárek pro přítelkyni, poslouchá převážně jazz, soul, funky apod., důležité budou asi hlavně vokály. Je zpěvačka, nicméně ne audiofil a doteď byla zvyklá na sluchátka dodávaná k mp3 přehrávačům :-). Taky to chce asi něco pro drobnější uši.

Padly mi do oka Klipsch Image S3, ale trochu se bojím přebasování, jak plyne z některých příspěvků tady. Pak se mi líbily Jivo Elements, ale nenašel jsem k nim moc věrohodných informací (pardon, jestli jsem jen blbě hledal).

Díky za každou odpověď.
ronan147
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod radimecek13 16. 12. 2012 18:19

Doma:
Cambridge Audio Azur 540C - Hypa 300SE -SHURE SRH 940,Bang & Olufsen H6
Na ven:
Fiio X1+ Bang & Olufsen Beoplay H2,Ultrasone Icans Octa,Grado IGrado



FIAT 500L POP STAR 1.4 benzín
radimecek13
Pokročilý
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod ronan147 16. 12. 2012 18:43

radimecek13 píše:http://www.headphones.cz/inshop/prenosna/spunty/audio-technica-ath-ck303m-wh.htm
http://www.headphones.cz/inshop/prenosn ... 00-pgd.htm
http://www.headphones.cz/inshop/prenosn ... -white.htm


Díky moc. Mohl bys, prosím, ještě rozebrat, v čem jsou vhodnější třeba než ty Klipsche Image S3, nebo prostě jejich klady/zápory?
ronan147
Kolemjdoucí

Předchozí stránkaDalší stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků