Jaká sluchátka do cca 1000 Kč?

Stereo a vícekanálová sluchátka

Moderátor: Moderátoři AVMania.cz

Odeslat příspěvekod viking81 19. 1. 2021 11:18

Ihmus píše:Zdravím, potřeboval bych poradit nějaká sluchátka k PC. Ideálně, aby byly komfortní, u PC trávím třeba 6h v kuse. Sluchátka bych používal na poslech hudby a hraní her jako je CSGO, Rainbow 6 Siege a podobných titulů. Budget jsem si stanovil 1000,-
Budu rád za veškeré návrhy.


Bude to asi cez rozpocet, ale skus sa pozriet po bazarovych Sennheiseroch HD598. Neskutocne komfortne sluchadla s vybornym zvukom. Odporucane aj na PC gaming...
Stereo: Wharfedale Diamond 11.4/Yamaha A-S701/Yamaha CD-S700
Headphones/Amp/DAC: Sennheiser HD650/Schiit Vali 2/Cambridge Audio DacMagic Plus
DAP/Headphones: Shanling M2X/iBasso IT01s
TV/BD: Samsung UE55KU6472/Xbox One X
viking81
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod wings123 19. 1. 2021 19:32

Ihmus píše:Zdravím, potřeboval bych poradit nějaká sluchátka k PC. Ideálně, aby byly komfortní, u PC trávím třeba 6h v kuse. Sluchátka bych používal na poslech hudby a hraní her jako je CSGO, Rainbow 6 Siege a podobných titulů. Budget jsem si stanovil 1000,-
Budu rád za veškeré návrhy.

Asi ti budu radit velke sluchatka na cele usi, ale ja som na PC a hry moc spokojny s obycajnymi Koss Porta Pro (bez mikrofonu). Male, lahke, moc zvukovo neizoluju (co je podla mna fajn), netlacia, nepotis sa pod nimi, zvuk na dany ucel uplne dostacujuci. Kupil som ich povodne za dvacku euro ojazdene u zeleneho *****, ze pouzijem menice k headsetu do motoprilby, nakoniec ich uz snad piaty rok pouzivam s PC.
Musim ale povedat, ze z PC muziku moc nepocuvam, na to mam DAP a 10+ roznych in-earov... Ale k beznemu zvuku z PC su Porta v pohode aj na muziku, pocuvam obcas z ytb a fajn.

Mam napriklad aj tie Superlux HD681 co niekto spominal, ale lezia na polici, su velke a citim sa s nimi prilis izolovany od okolia (zvuk je inac na ich cenu slusny).

-- 19. 1. 2021 19:33 --

Teda, som nevedel, ze m*a*m*r*d je taka strasna nadavka :-D
wings123
Junior

Odeslat příspěvekod TheSubways 8. 2. 2021 23:56

Ahoj,
před více než rokem jsem na základě místních doporučení pořídil QCY T5 - byl jsem s nimi doposud spokojený, nicméně jedno ze sluchátek přestalo fungovat a tak je čas hledat náhradu.
Opět by se mělo jednat o bezdrátová sluchátka, neměli by úplně těsnit, aby člověk v práci/MHD měl povědomí o okolí, zároveň by měly mít mikrofon pro volání. Spíše upřednostňuji pecky než špunty, ale není to podmínka. 50% času podcasty, 50% hudba (všeho druhu od popu po metalcore). Reálná výdrž alespoň 4 hodiny.
Nebráním se aliexpress/gearbest, ideálně do 500 Kč, pokud by mělo ale smysl připlatit v poměru cena/výkon, je možné navýšit limit do 1 000 Kč. QCY T5 je možné stále sehnat, dokonce v ČR kolem 450 Kč, tak je to také možná varianta, nicméně doporučujete nějaké jiné dle výše uvedených požadavků? Moc děkuji.
TheSubways
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod vencaxxx 9. 2. 2021 09:39

Tady si vyber:
https://www.scarbir.com/leaderboard-25

Za sebe můžu doporučit FIIL, ale ty jsou dražší.
V tý ceně případně Haylou GT1 Plus.
RIHA NANO S PLUS, BVAudio PA300 SSE, Singxer SDA-2
vencaxxx
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod TheSubways 9. 2. 2021 17:04

paráda, děkuji za tipy a odkaz na recenze!
TheSubways
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod depo63 17. 2. 2021 08:41

Zdravím, chcem kúpiť bezdrôtové sluchátka... tzv. pecky, (nie špunty )
máte s tým nejaké skúsenosti ? používajú sa menej tak je ťažké nájsť informácie ...
...a samozrejme Apple AirPods o tie záujem nemám :-)
vyberám niečo s cenou 35-50 € ...ide o dobrý zvuk hlavne
Xiaomi Mi True Wireless Earphones 2 Basic ?
depo63
Junior

Odeslat příspěvekod dajsi 4. 3. 2021 14:52

A mňa by zase zaujímalo nakoľko sa dá veriť recenzentovi slúchadiel na Youtubovom kanále alzy. Dosť tam zhodil niektoré značky.
dajsi
Junior

Odeslat příspěvekod Marek_108 24. 3. 2021 20:53

Po delší odmlce se opět připojuji k tipu na sluchátka z Ali, ze kterých jsem ale totálně paf. Naposledy jsem chválil Tronsmart Onyx Neo, ačkoli byly trochu uvřeštěné od středovýšek výše. Nicméně i tak stále si myslím, že za tu cenu výborný zvuk. Jen to ovládání...

Ovšem už přes 3 neděle mám v uších něco, co je neskutečné. SoundPeats Sonic. Koupil jsem je za 760 vočí, teď jsou bohužel cenou přes 1000, ale SoundPeats je už několikrát vrátil cenou zpět, takže nutné hlídat. Mají krásně vyrovnaný zvuk, silné basy zasahující až do infra, přesto velmi měkké a rozhodně sluchátka nepůsobí přebasovaně, středy výborné, výšky příjemné, rozhodně neusyčené, vyrovnané. Jsou to sluchátka na rovný EQ, bez jakýchkoliv k_urvítek. Největší pecka je ale prostor sluchátek, při kvalitních nahrávkách můžete ukázat prstem na nástroj. Ostatní předešlá sluchátka, koupená na Ali (včetně Onyx Neo) jsou úzká, jak jednokolejka.

Snad jedinou nevýhodou pro někoho mohou být ovládací tlačítka, která mi ovšem vyhovují. Ty dotykáče mě nějak rozčilují. Rozhodně doporučuji sledovat cenu a koupit.

Koupeno zde:

https://a.aliexpress.com/_mNbVFz1
Marek_108
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod David os22 26. 3. 2021 10:20

Zdravím. Co říkáte na 1 more stilish sluchátka za 600?
David os22
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod ladisg 26. 3. 2021 16:54

Že si koupím ještě asi jedny :-) , jako nejsou dokonalé ale za ty prachy super.
ladisg
Junior

Odeslat příspěvekod David os22 26. 3. 2021 21:51

Co vadi?
David os22
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod ladisg 27. 3. 2021 08:31

Me chybi jasnejsi vysky, jsou trochu zastrene celkovym basovejsim projevem. Equalizerem to poladit nejspis pujde. Ja je pouzivam hodne k tv a dialogy jsou trosku hure zretelne oproti Xiaomi a Haylou co mam doma a u pripojeni k telce si vysky nepridam. Neni ale nic hrozneho a zvuk je zase o dost dynamictejsi a maji stabilnejsi spojeni BT oproti tem zminovanym
ladisg
Junior

Odeslat příspěvekod David os22 27. 3. 2021 11:20

Díky. A nejaka jina volba v teto cenové relaci? Klidne i do 500 nebudu se zlobit.
David os22
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod eviljack 25. 4. 2021 16:00

Marek_108 píše:Po delší odmlce se opět připojuji k tipu na sluchátka z Ali, ze kterých jsem ale totálně paf. Naposledy jsem chválil Tronsmart Onyx Neo, ačkoli byly trochu uvřeštěné od středovýšek výše. Nicméně i tak stále si myslím, že za tu cenu výborný zvuk. Jen to ovládání...

Ovšem už přes 3 neděle mám v uších něco, co je neskutečné. SoundPeats Sonic. Koupil jsem je za 760 vočí, teď jsou bohužel cenou přes 1000, ale SoundPeats je už několikrát vrátil cenou zpět, takže nutné hlídat. Mají krásně vyrovnaný zvuk, silné basy zasahující až do infra, přesto velmi měkké a rozhodně sluchátka nepůsobí přebasovaně, středy výborné, výšky příjemné, rozhodně neusyčené, vyrovnané. Jsou to sluchátka na rovný EQ, bez jakýchkoliv k_urvítek. Největší pecka je ale prostor sluchátek, při kvalitních nahrávkách můžete ukázat prstem na nástroj. Ostatní předešlá sluchátka, koupená na Ali (včetně Onyx Neo) jsou úzká, jak jednokolejka.

Snad jedinou nevýhodou pro někoho mohou být ovládací tlačítka, která mi ovšem vyhovují. Ty dotykáče mě nějak rozčilují. Rozhodně doporučuji sledovat cenu a koupit.

Koupeno zde:

https://a.aliexpress.com/_mNbVFz1


Vypadá to velice zajímavě, asi je vezmu na pobíhání kolem města a tak, můžu se zeptat, jak na tom hraje rock/metal, pokud máte zkušenost? :)
Cambridge Audio CXA61 + PC / HifiBerry DAC2 Pro / xDuoo MU-602 + Heco Aurora 700
Onkyo TX-NR6100 + Heco Metas 500 set + Heco Krypton Subwoofer + Heco Aurora 200 jako DA
Projektor Benq W1090
Asustor Nimbustor 4 - AS5304T
eviljack
Pokročilý

Odeslat příspěvekod Marek_108 26. 4. 2021 07:55

Poslouchám přesně tuto muziku - budeš spokojen. Jen je potřeba je nechat zahořet, cca do 3 dnů běžného poslouchání jsou ve finiši ;-) Zvýrazní se výšky a středy ...

Luxusní je i ta brutální výdrž, večer s nima usnu a ráno je najdu v polštáři a hrají :-D
Marek_108
Kolemjdoucí

Předchozí stránkaDalší stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků