Jaká sluchátka do cca 1000 Kč?

Stereo a vícekanálová sluchátka

Moderátor: Moderátoři AVMania.cz

Odeslat příspěvekod _daRK 23. 9. 2017 15:23

Prosím, prestaň vymyslat a zabudni na Lidl. :)
Vezmi tie Zs5, ved na Gearbeste sa dajú zohnať za 17 eur tuším. Ak je to veľa, potom KZ ZS3, ZST, ZSE, ED9 podľa preferencii. Pre mňa sú najlepšie v tejto cenovej hladine Einsear T2 (AliExpress). Úplný cenový lowend - UiiSii HM7, no hrajú na cenu dobre.
Aj nepremiove Spotify oceneni lepšie sluchatka ako SilverCrest.
HP: Hifiman Edition XS
IEM: FiiO FH7,iBasso IT04
DAC/Amp: Lotoo Paw S1,Chord Mojo,HibyR3,iBasso CF01
Iné: Sony WH-1000XM5,LinkBuds S
TV/Audio: SONY KD-55XF9005;Yamaha RX-V683 ► DALI Zensor 3+Yamaha NS-SW200; Triangle Elara

Predaj: iBasso IT01s, IT04, FH7
_daRK
Pokročilý

Odeslat příspěvekod Ryan Giggs 23. 9. 2017 15:46

lukodlak píše:Hudbu poslouchám přes spotify. Nejsou pro mě zbytečné? Já opravdu nejsem nějaký náročný posluchač. Cena je ok, ale furt mě lákají vyzkoušet ty lidl :D
Kvalitu zvuku ovplyvnuje hlavne koncovy stupen. Teda repro/sluchadla. A lepsie sluchadla budu hrat lepsie vzdy, aj pri zdroji ako Spotify
Ryan Giggs
TV expert
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod lukodlak 23. 9. 2017 16:22

No stejně mi to nedalo a na zkoušku si koupil ty lidl :D Můžu to do 90 dní zdarma bez udání důvodu vrátit, takže pohoda.

EDIT: Jo a ty špunty, tak bych asi chtěl s ovládacím tlačítkem. Má to ten KZ?
Zajímám se o elektroniku a programování.
lukodlak
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod Moonkys 25. 9. 2017 23:06

Hoj, potřeboval bych poradit. Včera mi odešly moje už asi šesté Creative EP-630 a rozhodl jsem se, že si tentokrát koupím trochu něco lepšího, okolo toho litru :) Koukal jsem po Soundmagic E10 / ES18 a teď mě zaujaly taky Vsonic VSD2/VSD1, ale nevím jaký je v nich rozdíl :D Primárně ty špunty používám při cestování, mimo domov. Doma mám HyperX Cloud II, nejsou to nejlepší sluchátka, ale s tím zvukem jsem docela spokojenej, takže by mi stačilo cokoliv, co by hrálo podobně, či lépe? :D Rád si nechám poradit. Nechci moc objednávat ze zahraničí atp z osobních důvodů a protože se mi nechce čekat tak dlouho :D Tak snad něco vymyslíte :))
Moonkys
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod Ryan Giggs 27. 9. 2017 16:41

lukodlak píše:.

EDIT: Jo a ty špunty, tak bych asi chtěl s ovládacím tlačítkem. Má to ten KZ?

Ma.
Ryan Giggs
TV expert
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod lukodlak 27. 9. 2017 23:14

Co říkáte na špunty KZ ES3. Za 11 USD (po uplatnění kupónu).
Vypadají dobře a nemusí se dokupovat žádný externí bluetooth modul, je součástí balení.
Zajímám se o elektroniku a programování.
lukodlak
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod _daRK 28. 9. 2017 09:04

lukodlak: podla recenzie nebudu zle, http://www.aproear.co.uk/kz-es3/
Tieto BT prijimace su dost slabe, treba mat sluchatka pomerne blizko pri sebe a casto aj akakolvek jednoducha prekazka (napr. dlan) rusi signal. Nemusi ti to vadit, len to treba vediet vopred. Ak uz nakupovat z Ciny KZ, tak asi skor KZ ZS5 + BT kablik, vysledok bude asi lepsi ako KZ ES3 (aj ked asi za vyssiu cenu).
HP: Hifiman Edition XS
IEM: FiiO FH7,iBasso IT04
DAC/Amp: Lotoo Paw S1,Chord Mojo,HibyR3,iBasso CF01
Iné: Sony WH-1000XM5,LinkBuds S
TV/Audio: SONY KD-55XF9005;Yamaha RX-V683 ► DALI Zensor 3+Yamaha NS-SW200; Triangle Elara

Predaj: iBasso IT01s, IT04, FH7
_daRK
Pokročilý

Odeslat příspěvekod Ryan Giggs 28. 9. 2017 13:41

lukodlak píše:Co říkáte na špunty KZ ES3. Za 11 USD (po uplatnění kupónu).
Vypadají dobře a nemusí se dokupovat žádný externí bluetooth modul, je součástí balení.

To maju aj ZS5 (resp. ktorekolvek ine KZ s odpojitelnym kablom), da sa to kupit spolu ako set.

-- 28. 9. 2017 14:51 --

Moonkys píše:Hoj, potřeboval bych poradit. Včera mi odešly moje už asi šesté Creative EP-630 a rozhodl jsem se, že si tentokrát koupím trochu něco lepšího, okolo toho litru :) Koukal jsem po Soundmagic E10 / ES18 a teď mě zaujaly taky Vsonic VSD2/VSD1, ale nevím jaký je v nich rozdíl :D Primárně ty špunty používám při cestování, mimo domov. Doma mám HyperX Cloud II, nejsou to nejlepší sluchátka, ale s tím zvukem jsem docela spokojenej, takže by mi stačilo cokoliv, co by hrálo podobně, či lépe? :D Rád si nechám poradit. Nechci moc objednávat ze zahraničí atp z osobních důvodů a protože se mi nechce čekat tak dlouho :D Tak snad něco vymyslíte :))

Nakupovat zo zahranicia nie je o nic vacsi problem ako nakupovat tu. Hlavne sa tam da nakupit omnoho lepsie.
Z nasich shopov napr. RHA S500.
Ryan Giggs
TV expert
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod DockyPocky 28. 9. 2017 22:16

lukodlak píše:Ahoj, tak dnes mi odešlo jedno sluchátko u Urbeats, takže se dívám po jiných. Asi zase špunty. Nic jiného nemá moc smysl kupovat možná něco od Sennheiseru

EDIT: Jen si tak říkám, že na to kašlu a koupím si z lidlu tyto:
https://www.lidl-shop.cz/SILVERCREST-Sl ... p100206751


To bych nedělal, Silvercrest je značka na dvě věci. Ať jde o nabíječky nebo sluchátka - odejde to hned. Levnej šmejd. Jestli špunty, ty můžou být i relativně levné a dobré, prošel bych si víc současnou nabídku (viz třeba zde), vyplatí se to. Velmi dobrá značka je Koss, pokud jde o špuntovky, docela dobré a zároveň levné jsou Sony. Těm věřím - vydrží, relativně dobrý zvuk, a mechanická odolnost.
DockyPocky
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod Topes 29. 9. 2017 08:13

Hledám špunty kolem 500, zábavný zvuk, rozhodně už ne světlý jako měly vivo xe800. Chci klasickou konstrukci takže ne kabel za ucho. Chci špunt strčit do ucha a poslouchat, ne si s tím hrát hodinu než se mi to podaří nasadit. Zvuk aby to hrálo všechny pásma a čistě. Někdo tu psal něco o einsear T2 nebo jak to bylo. Nákup chci v Číně protože za méně peněz více zvuku než u nás. Poslouchám metal, občas pop a rap, klasiku atd neposlouchám. Prosil bych 2 doporučení - jedno do 500 a druhé do 1000 korun.
Topes
Mírně pokročilý
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod lukodlak 29. 9. 2017 13:25

DockyPocky píše:
lukodlak píše:Ahoj, tak dnes mi odešlo jedno sluchátko u Urbeats, takže se dívám po jiných. Asi zase špunty. Nic jiného nemá moc smysl kupovat možná něco od Sennheiseru

EDIT: Jen si tak říkám, že na to kašlu a koupím si z lidlu tyto:
https://www.lidl-shop.cz/SILVERCREST-Sl ... p100206751


To bych nedělal, Silvercrest je značka na dvě věci. Ať jde o nabíječky nebo sluchátka - odejde to hned. Levnej šmejd. Jestli špunty, ty můžou být i relativně levné a dobré, prošel bych si víc současnou nabídku (viz třeba zde), vyplatí se to. Velmi dobrá značka je Koss, pokud jde o špuntovky, docela dobré a zároveň levné jsou Sony. Těm věřím - vydrží, relativně dobrý zvuk, a mechanická odolnost.


Ahoj, dneska mi došly. Hrajou velmi slušně :)
Zajímám se o elektroniku a programování.
lukodlak
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod kultus 12. 10. 2017 20:03

lukodlak píše:Co říkáte na špunty KZ ES3. Za 11 USD (po uplatnění kupónu).
Vypadají dobře a nemusí se dokupovat žádný externí bluetooth modul, je součástí balení.


Za tu cenu asi nebudou i s tim BT ne? Mas link? V akci stoji $11 (bez BT)...
kultus
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod TJK 12. 10. 2017 20:11

Topes píše:Hledám špunty kolem 500, zábavný zvuk, rozhodně už ne světlý jako měly vivo xe800. Chci klasickou konstrukci takže ne kabel za ucho. Chci špunt strčit do ucha a poslouchat, ne si s tím hrát hodinu než se mi to podaří nasadit. Zvuk aby to hrálo všechny pásma a čistě. Někdo tu psal něco o einsear T2 nebo jak to bylo. Nákup chci v Číně protože za méně peněz více zvuku než u nás. Poslouchám metal, občas pop a rap, klasiku atd neposlouchám. Prosil bych 2 doporučení - jedno do 500 a druhé do 1000 korun.


MEMT X5. Cena do 20babek.
Výborné basy. Solidní středy. Výborné výšky. Velmí dobrý soundstage i imaging.
Ten Einsear T2 ještě mám. MEMT jsem dal otci.
Power, Beauty & Soul
Don't believe in everything U C
Gooner 4 Life - Victoria Concordia Crescit
TJK
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod axton 14. 10. 2017 00:15

Ahoj všem. Rád bych si od vás nechal poradit, jaké špunty do 1000,- na poslech pouze elektronické hudby. Chtěl bych klasické bez kabelu za ucho. Zdroj bude telefon Xiaomi redmi note 4 s nainstalovaným přehrávačem Poweramp. Nechal jsem se nakazit hudebními styly jako Trap,dubstep,psytrance a jiné. Zde bych uvítal řízný a agresivněji pojatý projev zřejmě bum-cink a tak bych byl rád kdyby se takové špunty našly i v některém z čínských shopů. Již vlastním špunty Denon ahc-551 , KZ zs3 a KZ ed9. Všechny mým uším vyhovují,ale chybí mi tam při tom elektru hlavně ten výrazný dunící bas. Ještě dodám, že nepotřebuji ani ovládání na kabelu. Pokud máte nějaký tip sluchátek přímo na elektronické orgie,prosím podělte se. Moc děkuji.
Magnat MR 780,HECO Aurora-700,Loxjie D30,Hama dit2010
axton
Junior

Odeslat příspěvekod mrazíkovo 14. 10. 2017 00:30

Nejsem recenzent, jsem dojmolog
mrazíkovo
Mírně pokročilý

Předchozí stránkaDalší stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků