Jaká sluchátka do cca 1000 Kč?

Stereo a vícekanálová sluchátka

Moderátor: Moderátoři AVMania.cz

Odeslat příspěvekod Rhorn 7. 2. 2013 19:13

Ok, díky a za kolik si je mám koupit? Prej jsou jaksi 2 verze, jedna za 400 kč a jedna za 1000 kč. Takže radší toto ?
http://www.czc.cz/sony-mh1c-livesound-b ... Sound_bila
Rhorn
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod Adam9 8. 2. 2013 08:54

Zdravím, potřeboval bych sluchátka do 500, které budou tlumit okolní zvuky, nejlépe brusku. :D Nemá smysl připlácet víc, mám je do práce.
Díky
Adam9
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod mara09 8. 2. 2013 10:13

Ahoj, sháním špunty jako náhradu za původní sluchátka k HTC Evo 3D, která už začínají dosluhovat. Požadavky: výměnné nástavce v různých velikostech, slušný zvuk, kompatibilní ovládání na kabelu (příjem hovoru, mikrofon, přeskakování skladeb a případně i ovládání hlasitosti), dostatečná délka kabelu (min. 120 cm) a cena do 800 Kč. Šel bych i do zde vychvalovaných sluchátek Sony MH1c, ale ta jsou momentálně k sehnání už jen za cenu vyšší než 1000 Kč a hlavně si nejsem jistý jejich kompatibilitou s HTC Evo 3D. Poslouchám především metal a rock, k tomu občas trochu folku nebo country. Zatím jsem používal vždy sluchátka dodaná k telefonu nebo přehrávači a celkem mi to stačilo pro použití na cestu po městě a tak. Teď je ale chci používat i na doma a tam už bych chtěl trochu lepší zvuk. Mám doma i Koss The Plug, která hrají celkem slušně, akorát nemají ovládání na kabelu a hlavně mám problém, že jakýkoliv dotyk kabelu o oděv se přenáší do uší.
mara09
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod chistos 8. 2. 2013 17:02

DO sumy 800 kc nezoženieš nič lepšie ako SOny MHC1, ak to nebude kompatibilné tak ťa to hádam nezabije, neviem prečo potrebuješ mať tieto funkcie sú úplna zbytočnosť. Ak chceš sluchadlá na doma, tak by som bral niečo cez hlavu.
Slúchadlá: AKG K450 ---> AKG K551
chistos
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod aacid 8. 2. 2013 20:26

mh1c su urcite najlepsie po zvukovej kvalite, ale kabel je dost problematicky (pokial si ho dobre nezaistis tak tie dotyky o odev budes pocut) a to ovladanie si je lepsie skontrolovat (asi pogooglit), najskor bude fungovat, ale nemusi.
aacid
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod bogino 8. 2. 2013 22:42

MH1C sa daju pocuvat aj na doma, ak je rozpocet velmi obmedzeny a nechce rozne na doma a von. Len musia sadnut nastavce.

Ak by sa dalo uvazovat o nahlavnych na doma, vramci rozpoctu by som odporucil Maxell Retro DJ. Bola niekde zmienka, ze ich niekedy niekto videl v niektorom Tescu v ČR, ale neviem, ci sa aktualne v ČR daju zohnat. Zvuk maju porovnatelny s niekolkonasobne drahsimi sluchadlami.
Linka na moje testy v mojom profile
HQPlayer Desktop ► Gustard DAC-X10 ► SPX2010TA ► HiFiMan HE-500
bogino
Mírně pokročilý
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Rhorn 9. 2. 2013 17:36

Hele a jak jednoduše poznám, jeslti ty Sony teda budou hrát se všema mp3? Např. starší Mh1 livesound se na CZC jmenují MH1C livesound což je teda blbost http://www.czc.cz/sony-mh1c-livesound-b ... Sound_bila
Jsou to teda ony, nebo jen handsfree bez hudby?
A nevíte prosím, jeslti bych ty MH1C někde nekoupil třeba za 800 kč? díky
Rhorn
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod zimcol 9. 2. 2013 17:46

Podľa obrázka to sú MH1C - poznáš to podľa toho, že už majú logo SONY (MH1 majú logo SONYERICSSON). To "livesound" myslím iba zbytočne metie ľudí. Akú máš mp3-jku? Na niektorých idú, na niektorých nie - napr. v rámci jednej značky na Cowon i9 nejdú, na Cowon C2 idú...
PHILIPS 65OLED707►Marantz SR-6011►Creek 5350SE►5.1.4 Q Acoustics 3050/3090/3020+Magnat Interior for Atmos; REL HT/1003
HRT MS II►C&C BH►HE-400i
FiiO X3 2nd►VISO HP50/Custom Art FIBAE 3
zimcol
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod Rhorn 9. 2. 2013 18:18

Rhorn
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod zimcol 9. 2. 2013 19:26

Hmm,tak to je nejaka 'exotika'. To si ani tipnut netrufam. Objednaj a vyskusaj.
zimcol
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod Rhorn 9. 2. 2013 20:51

Rhorn
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod mara09 10. 2. 2013 11:03

chistos: Problém je, že za míň jak tisícovku nejsou k sehnání. To, že jsou tyto funkce zbytečné pro tebe, ještě neznamená, že já je nevyužiju. Kdyby to ovládání nebylo kompatibilní, tak mě to sice možná nezabije, ale bude mi úplně na prd. To si můžu rovnou koupit sluchátka bez ovládání a nebude mi tam překážet. A sluchátka přes hlavu nechci, s těma se nedá ležet/spát.

aacid: Google jsem samozřejmě použil, ale odpověď jsem nenašel, proto se ptám.

bogino: Vzhledem k rozpočtu uvažuju jen o jedněch sluchátkách, a to o špuntech, jak jsem uvedl.

Rhorn: Já jsem oslovil F-mobil.cz ("Termín dodání neznáme, dodavatelé je nemají skladem a taktéž neznají termín dodání. Je to značně nedostatkové zboží již 2 měsíc nejsou k sehnání.") a MB-Shop.cz ("Zřejmě březen"), u TNTrade.cz jsou to nejspíš MH1, Telemobil.cz uvádí pravděpodobnou dostupnost od 25.2. A jinde už je mají přes tisícovku.
mara09
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod Ryan Giggs 10. 2. 2013 12:05

Kompatibilitu ovladania sluchadiel na konkretnom telefone ti nezaruci nik. Jedine sluchadla od HTC. Takze bud ti to moze niekto odporucit, kto ma konkretnu skusenost s konkretnym modelom alebo to bude metoda pokus/omyl.
Ryan Giggs
TV expert
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod mara09 10. 2. 2013 12:21

Na stránce 35 někdo píše, že sluchátka používal s HTC Evo 3d, ale nic moc přesného. Už jsem mu poslal SZ kvůli podrobnostem. Zatím jdu touto cestou, nechce se mi sluchátka objednávat, abych to vyzkoušel a pak je případně vracet.
mara09
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod octaviampi 12. 2. 2013 14:00

Dobry den, ma smysl na domaci poslech kupovat sluchatka Audio-Technica ATH-T500? Zdrojem by byly ve vetsine pripadu MP3 z notebooku. Doted jsem neresil otazku datoveho zdroje. Pokud by to melo smysl, postupne bych poslouchanou hudbu zkusil sehnat v kvalitnejsi podobe (vyssi datovy tok, format).

Jde mne o to, jestli je rozdil mezi uvedenymi sluchatky za 2000Kc a levnymi napr. do 1000Kc markantni a jestli tasluchatka uz vyzaduji pro kvalitni poslech kvalitni zdroj zvuku. Notebook je konstanta, ten se menit nebude.

Diky
octaviampi
Kolemjdoucí

Předchozí stránkaDalší stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků