Jaká sluchátka do cca 1000 Kč?

Stereo a vícekanálová sluchátka

Moderátor: Moderátoři AVMania.cz

Odeslat příspěvekod Ryan Giggs 17. 6. 2012 11:50

Aj pre teba plati to co vyssie. GR04, u vas su za cca 1200Kc. Pripadne Soundmagic E30. Obe maju menej basov ako a-jays, takze podstatne vyrovnanejsi zvuk.
Ryan Giggs
TV expert
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod neis 18. 6. 2012 09:32

Jsou GR6 v něčem horší od GR4, krom toho že mají více basů?
neis
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod Ryan Giggs 18. 6. 2012 13:36

GR06 hraju o čosi horšie. Na GR04 je (zrejme) nejaka akciova cena, preto su lacnejšie.
Ryan Giggs
TV expert
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Skiman 20. 6. 2012 08:06

Prosím o pomoc s výběrem sluchátek, brácha mi furt bere HD555 kvuli jejich pohodlí. Proto jsem se rozhodl mu k narozeninám koupit sluchátka okolo 1000Kč. Hlavní požadavky jsou aby byly co nejvíce pohodlné jelikož stráví plno času u PC (filmy/serialy a hry), nejlépe otevřené a circumaural konstrukce aby netlačily na uši. Nějak jsem při výběru bezradnej :-|
Skiman
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Ryan Giggs 20. 6. 2012 10:54

Za tisicku toho velmi nenavyberas. Snad len AKG K 99/K 514.
Ryan Giggs
TV expert
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod gdak01 20. 6. 2012 11:10

Dle doporučení se tedy rozhoduji mezi GR04 a Soundmagic E10, případně něco kolem té 1000kč. Zkušenosti akorát s Koss PP kde mi basy nijak nevadí. Jen jsem se tu dočetl, že může být problém je dostatečně nakrmit. Vzhledem k tomu že to budu připojovat k Nokia E72, tak nevím jak jsem na tom ohledně výkonu/kvality? Doporučíte něco? Díky
Arcam, Nad, Xavian, Altas, Supra
gdak01
Junior

Odeslat příspěvekod kuc3r4z 21. 6. 2012 10:41

Potřeboval bych poradit s výběrem uzavřených sluchátek, horní hranice je cca 1100kč.
Zalíbily se mi WESC Oboe, ale dost se tu na ně nadává.
Takže, jaké podobné by jste mi doporučili?
Používat je budu hlavně s mobilem (SE Xperia Neo), občas s notebookem.
Poslouchám punk, punk rock, metal.
kuc3r4z
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod Ryan Giggs 21. 6. 2012 17:45

Za maly doplatok (cca 1300,-) su Fostex TH-5B. Lepšie sluchadla v tejto cene najdeš len veľmi ťažko.
Ryan Giggs
TV expert
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod pHp 22. 6. 2012 09:39

Za málo peněz třeba v-JAYS. Ty Oboe taky vypadají, že nejsou uzavřené.
Fostex asi bude málo kuul.
pHp
Mírně pokročilý
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Figut 22. 6. 2012 17:10

Nechda píše:Zdravím, pěkné poledne.
Jelikož se mi povedlo někde vytratit moje a-jays, pokoukávám po nových špuntech zhruba kolem 1000,- S Jays jsem byl spokojen, jak zvukem, tak i zpracováním (asi jsem měl štěstí na kabel).
Co se týká zvuk. projevu, preferuju vyrovnaný projev, nemám rád moc přebasovaná sluchadla.
Ještě poslední věc, mám rád když sluchátka jsou decentní, čím menší tim lépe. Nemám rád, když mi moc vyčnívají z uší.
Díky za všechny rady. :)

Co mi odešly RE0 tak rok svištím na PHILIPS SHE 9800 8-) . Měl jsem jisté křeče při přechodu na jejich zvuk, ale nebylo to až tak zlé. Za ty prachy se to dá. Zvuk mi připadá celkem přirozený, neobtěžuje. Kvalitní zpracování jak sluchátek, tak kabelu. Sluchátkoví výrobci by se mohli přiučit.
Cowon Plenue D (1.02) + ER4S | xDuoo X3 + ER4SR
black | death | thrash | grind | doom | sludge | heavy | metal
Figut
Mírně pokročilý
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod panda007 26. 6. 2012 11:10

Mám dotaz, rozhoduju se mezi sluchátky Klipsch s3 a Vsonic GRO4. Jaká hrají lépe, jak je to s kvalitou zpracovaní atd. Primárně poslouchám trance a taneční hudbu. Doteď jsem měl Sennheiser CX 300.
panda007
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod Adetove 27. 6. 2012 19:02

Dobrý den
chtěl bych se zeptat na nějaké "náhlavní uzavřené sluchátka" cena okolo 2-5 tisíc.. zdroj PC,Mobil,ipad. a dále jsem se chtěl zeptat na sluchátka Monster Beats by dr.dree jak je to s kvalitou a jestli se tam nepaltí spíš jenom značka.. Děkuji za radu.. :)
Adetove
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod Ryan Giggs 27. 6. 2012 21:44

To si robis srandu? O Monsteroch je tu milion tem.
Ryan Giggs
TV expert
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod xxxdvorixxx 27. 6. 2012 22:15

Na fóru je příspěvků dostatek a svůj dotaz je mimo téma tohoto vlákna.
Cowon D2 / Lumia 920 / Fubar IV+Sennheiser HD-25
xxxdvorixxx
VIP uživatel
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod pHp 28. 6. 2012 10:06

to panda007: Hrají a používají se úplně jinak. S3 jsou výrazně basové, GR04 vyrovnané. Z hlediska konstrukce jsou VSONIC aktuálně na špičce. K CX 300 jsou určitě blíže Klipsch, ale jako rozumný upgrade by to již měly být S4.
pHp
Mírně pokročilý
Uživatelský avatar

Předchozí stránkaDalší stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků