Jaká sluchátka do cca 1000 Kč?

Stereo a vícekanálová sluchátka

Moderátor: Moderátoři AVMania.cz

Odeslat příspěvekod jurko1111 21. 1. 2011 18:37

A druhé najlepšie po Yuin PK3 v tejto cenovej kategórii? (Vraj sa zvykne po pár mesiacoch zlomiť kábel.)
jurko1111
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod jurko1111 22. 1. 2011 15:15

Máte niekto skúsenosti so Sennheiser MX 880 ?
jurko1111
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod MasterkoSVK 24. 1. 2011 15:08

a-Jays Two alebo a-Jays Three

Aloha. Chcel by som od vas radu ktore z tychto dvoch modelov budu pre mna asi lepsie. Pocuvam hlavne rock, metal a grunge cize kapelky typu led zeppelin, metallica, nirvana, alice in chains a podobne. Do teraz som pouzival Koss spark plug tak sa rovno aj opytam ze ci tam bude pocut rozdiel (ale podla toho co som sa docital na nete by mal byt). Vopred dakujem za odpovede.

//xxxdvorixxx: omlouvám se, nějak jsem to jen přesunul a neupravil.
MasterkoSVK
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod KamilN 24. 1. 2011 16:11

Hoj všichni :)

Potřebuju poradit nějaky sluchátka k mobilu (LG P500), tudíž 3,5mm jack.

Cenu tak okolo těch 7 8 stovek ..

Díval jsem se na Koss porta pro ty se mi zamlouvají , ovšem čtu, že ted' jsou strašně často poruchovy, tak nevím jak to je ..

Co požaduji?
- aby měly sluchátka dost výrazny basy, pořádně přebasovany sluchátka výhodou..
- čístý zvuk alespon v té cenové kategorii, aby to stálo za to..
- je mi celkem jedno, jestli špunty, nebo otevřená sluchátka, či přímo nevím jak to nazvat, něco jako např. Steelseries Siberia prostě přes celé ucho..

Všem moc díky za rady :)
KamilN
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod Tomas999 24. 1. 2011 16:14

a-Jays Two, basov maju dostatok

-- 24. 1. 2011 16:16 --

viewtopic.php?f=1712&t=1132901
Tomas999
Mírně pokročilý
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod dazo 24. 1. 2011 17:29

MasterkoSVK: A-jays two basovy zvuk, a-jays thre presnejisi zvuk ale chvilami vyrazna sykavka,bass slabsi ale kvalitnejsi :-)

Dvorix:ale to tu zamotavas :D Nevadi ,treba to tu udrziavat ;-]
Naposledy upravil dazo dne 24. 1. 2011 17:37, celkově upraveno 1
Teclast Tl- T51 ---> Fiio E11 ---> Rha Ma750 + Sony MH1C + Vsonic GR07 + Hifiman Re 400 + Trinity audio master
Pc ---> m-audio audiophile usb ---> Akg K530
dazo
Mírně pokročilý
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod xxxdvorixxx 24. 1. 2011 17:32

Budu sem přesouvat podobné dotazy, snad tazatelé budou myslet hlavou a ne kolenem a nebudou pořád zakládat úplně stejná témata.

Vzhledem k přednosti prosím adresujte rady podle nicků ;)
Cowon D2 / Lumia 920 / Fubar IV+Sennheiser HD-25
xxxdvorixxx
VIP uživatel
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod MasterkoSVK 24. 1. 2011 18:15

Ok mno tak uz som sa stratil v zaplave informacii :D Cize poprosim do porovnavania este zahrnut tieto 3 kusky kedze su v relativne podobnej cenovej kategorii. A este dodam ze prehravam z nokie 5230. Ach, som necakal ze vyber sluchatiek moze byt tak komplikovany :)

Klips s2
a t-jays one a two
MasterkoSVK
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod KamilN 24. 1. 2011 18:16

Pokud koupím Koss porta pro za cca 750 (zaruka 2 roky) tak dá se přikoupit ta doživotní za 300,- a ta platí pouze na jednu reklamaci (že dám 300) a potom už jen 50,- při každé další reklamaci, nebo budu dávat při každé 300 ??
KamilN
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod xxxdvorixxx 24. 1. 2011 18:19

Masterko:
Klipsch - viewtopic.php?f=1712&t=1132323

KamilN:
koupíš-li Porta Pro bez kódu, platíš při (každé) reklamaci 300,- . S kódem 50,- .

citace ze stránek eurostaru (servis, dodavatel):

Doživotní záruka je garance firmy KOSS, že prostřednictvím oficiálního dovozce bude Zařízení opraveno nebo vyměněno prvnímu majiteli po celý jeho život a to v případě jakékoliv elektrické či mechanické závady pouze za aktuální manipulační poplatek. Výše tohoto poplatku činí 300,- Kč za každé uplatnění Doživotní záruky. Spotřebitelé registrovaní na www.dozivotnizaruka.cz nebo prostřednictvím telefonu mají garantovanou sníženou sazbu manipulačního poplatku ve výši 50,- Kč. Oba poplatky mohou být zvýšeny o případné náklady na poštovné či přepravné k zákazníkovi.
Cowon D2 / Lumia 920 / Fubar IV+Sennheiser HD-25
xxxdvorixxx
VIP uživatel
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod KamilN 24. 1. 2011 18:25

Díky a ještě otázečka nevíš, jestli na této stránce prodávají ty porty s doživotní ? http://www.sluchatka.net/1-koss-porta-pro/ obrázek tam sice je, že je s doživotní, ale nikde jsem se toho nedočetl, nebo jsem to přehlídl

A pokud ty sluchátka třeba za pul roku od koupě odejdou je možné je rovnou odeslat do kossu nikoliv prodejci ?
KamilN
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod MasterkoSVK 24. 1. 2011 18:35

KamilN: skoro uplne dole http://www.sluchatka.net/zaruka/
MasterkoSVK
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod KamilN 24. 1. 2011 19:22

Takže záruka obyč. 2 roky .. zde poblíž mám prodejnu , kde dávaj jen na 2 roky a jsou za cca 740kč pujdu do nich .. když vydržej 2 roky stačí to .. buh ví, co bude za 2 roky.
KamilN
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod motor911 24. 1. 2011 19:38

caute
hladam sluchatka k pc do 50€ na pocuvanie hudby, pozeranie filmov a sem-tam na hru
vobec v tom nemam prehlad :oops:
namatkovo som vybral tieto Koss Mix_Jockey co hovorite na koss alebo odporucate nieco ine ? :-)
diky za nejake tipy :idea:
motor911
Kolemjdoucí
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod MasterkoSVK 24. 1. 2011 19:59

Praveze tam mas ze aj dozivotna zaruka KOSS :) Precitaj si to poriadne :)
MasterkoSVK
Kolemjdoucí

Předchozí stránkaDalší stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků