Jaká sluchátka do cca 1000 Kč?

Stereo a vícekanálová sluchátka

Moderátor: Moderátoři AVMania.cz

Odeslat příspěvekod karminkotak 10. 1. 2014 15:36

Ja by som ešte doplnil Takstar HI 2050, už dávno som nemal doma na hlave žiadne iné :)
karminkotak
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod User21 10. 1. 2014 17:44

Ty Superlux HD-330 se mi líbí, akorát se obávám že 96dB a 150 ohmů ve spolupráci s integrovanou zvukovkou nebude příliš použitelné. Ty Takstar HI 2050 sezdají být dobré, škoda že nejdou koupit v ČR a jsou tak ošklivé. Tyhle sluchátka vypadají za stejné peníze na vyšší ligu. BTW- co máte proti těm AKG jestli se můžu zeptat?
Naposledy upravil User21 dne 10. 1. 2014 17:46, celkově upraveno 1
User21
Kolemjdoucí
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Ryan Giggs 10. 1. 2014 17:45

Nemame proti nim nič, ale toto hraje lepšie.
Ryan Giggs
TV expert
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod User21 10. 1. 2014 17:46

Ty Superlux HD-330 se mi líbí, akorát se obávám že 96dB a 150 ohmů ve spolupráci s integrovanou zvukovkou nebude příliš použitelné.
User21
Kolemjdoucí
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod bogino 10. 1. 2014 18:06

User21 píše:Ty Takstar HI 2050 sezdají být dobré, škoda že nejdou koupit v ČR a jsou tak ošklivé.

HI 2050 a osklive? Potom su vsetky Beyerdynamic osklive. Maju lepsie vyhotovenie ako podaktore sluchadla za vyse 200 EUR.
Ale ak sa ti vzhladovo pacia lacne modely AKG zvuk je druhorady ... das si doma pred seba zrkadlo a budes sa kochat.
Linka na moje testy v mojom profile
HQPlayer Desktop ► Gustard DAC-X10 ► SPX2010TA ► HiFiMan HE-500
bogino
Mírně pokročilý
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod User21 10. 1. 2014 18:38

Ano, myslím si že jsou ošklivé, ale to až takovu roli nehraje. Vzhledem k tomu, že sou za úžasnou cenu do nich asi půjdu. Když už jsi tady, četl jsem tvoji recenzi na ně, ale chtěl bych se tě zeptat- jak moc "vyzařují" zvuk do okolí?
User21
Kolemjdoucí
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod karminkotak 10. 1. 2014 19:01

ja som ich vzal na základe Boginovho článku a nemám vôbec čo lutovať... aj keď som mal predtým otvorené AKG, tie mne osobne vôbec nesadli a aj doma som počúval ale viem, že ešte aj počúvať budem :D uzavreté slúchadlá, ktorých mám akosi plnú skriňu O:-)
Takstar v reále škaredé slúchadlá naozaj nie sú, za cenu, za ktorú sa dajú kúpiť, sú skutočne jednak prvotriedne vyhotovené a fanstastické zvukom a to ich stále ešte len rozohrávam... a čo sa týka vyžarovania zvuku do okolia, keď ich počúvam tak je to počuť trošku "von", nič hrozné to nie je, no počúvať otvorené slúchadlá napríklad na Tvojej hlave a druhá osoba bude v rovnakej izbe pozerať TV, to určite nehrozí s nijakými otvorenými, to sa budete vždy rušit... ale inak z izby do izby alebo nejako tak, to počuť nie je ani keby ich dáš neviem ako hlasno...
vezmi ich a budeš milo prekvapený, tak, ako ja, tvrdý fanúšik uzavretých slúchadiel... tieto sú jednoducho S U P E R :tleskani
Sennheiser HD25 CII
Takstar HI 2050
Pioneer HDJ 1500
Sony MDR V6
Audio Technica ATH M50
Maxell Retro DJ
Koss Porta Pro starší model :-)
karminkotak
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod User21 10. 1. 2014 19:30

Ok půjdu do nich, dík za minirecenzi :)
User21
Kolemjdoucí
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Doodier 12. 1. 2014 18:11

Tak jsem teď 2 hodiny brouzdal na Head-fi a našel jsem dvoje zajímavá sluchátka, která jsou tam teď skloňována velmi časo s cenou "za babku"

První jsou Xiaomi Piston 2.0 o kterých se tam mluví jako o druhých Sony MHC1
- $20 Beryllium monster of an IEM, supposedly produced by DUNU. Another IEM that punches around the $200 price point in SQ.
( http://www.ibuygou.com/p-original_xiaom ... 8-usd.html )

a druhá jsou Havi B3:
There are two versions. The professional and the enhanced version. The professional is geared toward audiophiles, the enhanced towards bigger bass and colored sound.

This is a $40 dual dynamic driver that has some of the clearest, most accurate sound I've ever heard in an in-ear monitor. It easily surpasses some $200 models in SQ.
( http://item.taobao.com/item.htm?spm=a1z ... 5700828655 )

Kdyby měl někdo chuť si je koupit a pak poelaborovat, tak budeme určitě všichni rádi. Osobně bych šel do těch Pistonů hned, ale mám na cestě z Číny VSD1S a fake IE80 a třetí sluchátka tak nějak nepotřebuju :D Kdybych měl kupovat teď, tak jdu asi radši do těch B3, než do Vsoniců, ale teď už je pozdě :)
Doodier
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod kAdEtT 14. 1. 2014 09:18

Doodier: Tak jsem objednal dvoje Pistony-verzi ejdna i dve-dvojak jsou ty hnědý prej a objednal jsem i ty Havi B3,tak jsem zvědavej
i7-7700, MSI GTX 1060 GAMING X 6G, Samsung SM951 512GB, Kingston HyperX Savage 480GB, ASRock H270M-ITX/ac, Corsair LPX 16GB DDR4 2400, Fractal Nano S Window + 2xAC F14 Silent, RM550x, Fera 3
kAdEtT
Junior

Odeslat příspěvekod Digdaf 14. 1. 2014 18:08

Zdravím, vybírám sluchátka do 1000kč. Do teď jsem měl PortaPro a Koss nikdy víc - ten konektor se láme co měsíc. Měli by být uzavřené, ale na izolaci takový nárok nekladu. Nechci žádné obrovské mušle, sluchátka mám i na ven (zdroj mobil, ale kvalitní nahrávky) nebo na doma (zdroj PC). Chci kvalitní zvuk (žánrově poslouchám především rock a metal), aby byly kvalitní a něco vydržely, používat je budu denně, tyto kossy jsem měl na hlavě asi 2-3hodiny denně, takže asi nějakou osvědčenou značku - Senn, AKG, Pioneer(?) atd... Díky za všechny rady :)
Digdaf
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod Ryan Giggs 14. 1. 2014 21:35

Obligatne odporučanie Maxell Retro DJ. Aj keď nie su z tych najmenšich. Nie su ale ani nijako obrovske.
Ryan Giggs
TV expert
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Doodier 14. 1. 2014 22:51

kAdEtT: Tak to mi je líto, protože první verze prý hraje strašně :) Druhá verze prý potřebuje cokoliv jiného, než stock tips a pak je to zážitek pro uši :)
Doodier
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod karminkotak 14. 1. 2014 23:40

tiež sa pripájam k tým Maxellom, na doma aj na von ok (v danej cene samozrejme). veľkosťou sú v poriadku aj na vonkajšie nosenie a zvuk je každopádne zaujímavý... veď tie moje už mi vzala manželka a iné nechce, pritom vždy používala iba pecky ;)
karminkotak
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod LOPO_X 15. 1. 2014 20:14

lidi co byste doporučili ... Vsonic VSD1/VSDS1 nebo Fisherky Tandem ktere na headphones sou teď za dobrou cenu
Fiio btr5 + Fearless s8f
Samsung galaxy buds pro
LOPO_X
Mírně pokročilý

Předchozí stránkaDalší stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků