Jaká sluchátka do cca 1000 Kč?

Stereo a vícekanálová sluchátka

Moderátor: Moderátoři AVMania.cz

Odeslat příspěvekod Paleandr 22. 4. 2011 14:09

Už je to týden co jsem sluchátka objednával a zatím je stále nemám doma, myslíte že je někde chyba, resp, jaká je normální doba dodání zásilky? Protože zatím ji ani nemám v DHL tracking systemu, tak by mě zajímalo kam se poděla ^^ Putovala od neděle/pondělí z Číny, aspoň tak mi to bylo řečeno. Dík za info
Paleandr
Junior

Odeslat příspěvekod Harry_moučka 24. 4. 2011 12:16

Dobrý den, chci poradit s výběrem sluchátek do 1000 kč. Mé požadavky:
- NECHCI špunty
- na poslech v autě, doma, v autobuse, i případně do pc
- třeba i trochu skládací pokud jim to moc neuškodí
- ještě nechci být úplně odříznut od okolí.

Děkuji
Harry_moučka
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod Broslowski 24. 4. 2011 12:32

ahoj, idealne by boli asi http://headphones.cz/inshop/prenosna/hl ... px-100.htm , skus ich este niekde zohnat :-) ano je to par kurun viac, ak si neni fakt ochotny doplatit tak http://headphones.cz/inshop/prenosna/hl ... -k-404.htm ale to je strelba od boku :-)
Beyerdynamic dt990 PRO
Broslowski
Mírně pokročilý
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Harry_moučka 24. 4. 2011 14:16

jo dík ty druhé vypadají dobře, já jen čekal že mi tu všichni nabídnou Koss porta... Jak jsou na tom ?
Harry_moučka
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod Broslowski 24. 4. 2011 17:56

porty? moc zle, Maju skutocne nechutny bas, ktory dominuje natolko, ze prekrici vsetko ostatne.
Beyerdynamic dt990 PRO
Broslowski
Mírně pokročilý
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Paleandr 27. 4. 2011 14:26

Setkal se někdo už s tím že doplácel DHL daňový poplatek? Dnes mi dorazili ty Head-Directy a doplácel jsem bez mála 500kč. :/
Paleandr
Junior

Odeslat příspěvekod Odar 27. 4. 2011 14:39

Ze by clo + DPH? 8-)
Odar
Trvalý BAN

Odeslat příspěvekod Bína 27. 4. 2011 14:40

To je divny, měl by jsi platit jen DPH 20%, clo je až u větších částek. Bych po nich chtel vidět vypocitani dane.
Bína
Sluchátkový recenzent
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Paleandr 27. 4. 2011 14:44

Když jsem tam volal ještě včera než to dovezli tak mi bylo řečeno že se tam vypočítává DPH z ceny výrobku + poštovné a balné nebo něco takového. Nelibí se mi že jsem si koupil sluchátka skoro za litr a teď jsem zaplatil dalších 500 jen tak :/ Clo jsem neplatil, je to pouze DPH. Ale tolik ?!
Paleandr
Junior

Odeslat příspěvekod Odar 27. 4. 2011 15:23

Tak to je naozaj divne. Mal si si pytat presnu kalkulaciu - ako sa k tej sume dopracovali. Ta DPH sa pocita z ceny za sluchadla + postovne . . . ale to by si musel mat celu ciastku cca 2500 CZK.
Odar
Trvalý BAN

Odeslat příspěvekod Paleandr 27. 4. 2011 15:38

No právě, já si taky myslím, proto se mi to neezdá, nevím kde přišli na takovou sumu. Teď už s tím asi nic nesvedu že? Kdybych třeba zavolal na tu jejich linku, mohl bych se něco dovědět či už mě vyfakujou ?
Paleandr
Junior

Odeslat příspěvekod Odar 27. 4. 2011 15:46

Zavolaj a uvidis. Povedz, ze sa ti to nezda. Za pokus nic nedas ;)
Odar
Trvalý BAN

Odeslat příspěvekod Paleandr 28. 4. 2011 21:00

Tak jsem tam dneska byl, a zjistil jsem, že na faktuře z Číny nebylo uvedeno, že jsem platil dopravu (tu jsem samozřejmě platil 15 dolarů +-), takže celníci podle nějakých svých křídových tabulek vypočítali náklady na dopravu + samotnou cenu výrobku a dostali se na nějakých 2500Kč, WTF? Takže jsem v podstatě podruhé platil dopravu + tu jejich daň za převoz nebo co to je. Čekám, jestli budou schopní mi z head-directu zaslat fakturu kde je vidět, že jsem platil i dopravu. Pokud ano, tak mi možná DHL něco vrátí. Jinak to zůstane bohužel tak.
Paleandr
Junior

Odeslat příspěvekod Python.p 29. 4. 2011 09:28

zdravíčko, chtěl bych se zeptat na sluchátka kolem 1000kč, nejlépe špunty :) do teď jsem měl Koss Spark Plug, ale už je poněkolikáte reklamuji a už mě to nebaví :) tak si nechám vrátit peníze :) koukal jsem na tyhle http://www.headphones.cz/inshop/prenosn ... -white.htm ale nevím jestli se dá za tyhle peníze najít něco lepšího :) jako zdroj bude především mp3, notebook a v nouzi telefon. dík za rady
Pozor! Tento příspěvek může obsahovat stopy: ironie, mléka, čokolády, sarkazmu, oříšků a cynizmu...

Forum, není vyhledávač s lidským rozhraním !

Delidy a další věci okolo PC najdete na webu v profilu.
Python.p
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod pHp 29. 4. 2011 17:22

Chceš-li spíše basovější projev, je to v této ceně dobrá volba (i s ohledem na odolnost CX 300.)
pHp
Mírně pokročilý
Uživatelský avatar

Předchozí stránkaDalší stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků