Jaká sluchátka do cca 1000 Kč?

Stereo a vícekanálová sluchátka

Moderátor: Moderátoři AVMania.cz

Odeslat příspěvekod kultus 1. 1. 2020 10:37

A nejsou ty Intezze pico jen rebrandovane QCY T2C?
kultus
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod linecur 11. 2. 2020 13:07

Poškodil jsem stávající KZ-ATE ineary, můžu se zeptat co se nyní vyplatí z aliexpresu etc. koupit tak cca 1000-1500 kč? Jakože rozumný poměr ceny a kvality - nechci bluetooth, prostě klasiku... ;-]
linecur
Junior

Odeslat příspěvekod _daRK 11. 2. 2020 13:15

V case slavy KZ ATE bolo par sluchatiek, teraz je ich nasobne viac a vyberat z tej ponuky je coraz narocnejsie na cas, z aliexpressu sa vzdy oplati kupovat viac ako v nasich eshopoch. Akurat teraz je na ali so zasielanim akysi utlm, mne stoji 6 balickov bez odoslania. Neviem, ci je to kvoli tomu ich predlzenemu sviatku alebo kvoli zredukovanej leteckej dopravy.
HP: Hifiman Edition XS
IEM: FiiO FH7,iBasso IT04
DAC/Amp: Lotoo Paw S1,Chord Mojo,HibyR3,iBasso CF01
Iné: Sony WH-1000XM5,LinkBuds S
TV/Audio: SONY KD-55XF9005;Yamaha RX-V683 ► DALI Zensor 3+Yamaha NS-SW200; Triangle Elara

Predaj: iBasso IT01s, IT04, FH7
_daRK
Pokročilý

Odeslat příspěvekod wmartini 15. 2. 2020 08:53

Pro mě osobně je strop pro nákup na AE někde okolo 30$, hlavně kvůli problémům s případnou reklamací. I tady je ale z čeho vybírat, třeba trochu přehypované BLON-03, nebo levné QKZ VK4. Já jsem dlouhodobě fanoušek TRN, takže za mě bych doporučil spíš V90, nebo případně BA5 (pokud si nepotrpím na basy). Paradoxně ale poslední dobou (i zrovna teď) poslouchám ty jejich nejlevnější hybridy ST1, vlastně ani nevím proč, ale ten jejich trochu zjednodušený zvuk mi prostě vyhovuje.
Mimochodem podobný šok zažívám i z levných TWS špuntů od Tronsmart. Pořád nedokážu pochopit, jak něco s tak malým měničem může vůbec hrát. Jasně, ovládání stojí za starou belu, fungují jen s telefonem a PC (s mým přehrávačem se ty mrchy po 5 min. vypnou!!!), ale ten zvuk mě prostě dostal! Zkrátka bez možnosti vyzkoušení bych dnes 1000-1500 za sluchátka nedal, ale to je jen můj osobní problém :-)
wmartini
Junior

Odeslat příspěvekod Wagi1 25. 2. 2020 16:17

Zdarec nasmerujte me na sluchatka - kabel / bez kabel to je mi jedno, vhodne na rockovou a metalovou muziku - ne brutalni basy.... Idealne 500-800,- kc max. 1k.........
Diky za tipy
Wagi1
Junior

Odeslat příspěvekod vencaxxx 25. 2. 2020 16:54

A typ sluchátek? In ear nebo over ear?
vencaxxx
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod Wagi1 25. 2. 2020 19:02

In ear, na cestovani lepsi :)
Wagi1
Junior

Odeslat příspěvekod vencaxxx 25. 2. 2020 19:05

Kdybys chtěl zkusit bezdrat tak za ty prachy klidně doporučím viewtopic.php?f=1712&t=1305501
Jinak nějaký KZ apod., to co se píše v předchozích příspěvcích, je tady mraky doporučení a v podstatě je to pořád stejný.
vencaxxx
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod Marek_108 1. 3. 2020 09:08

Zkuste z Alíka Bluetooth TWS sluchátka Tronsmart ONYX NEO. Naprosto luxusní, křišťálové čistý a vyrovnaný zvuk, aptX kodek (AAC i SBC). Zvukově jsem v této cenové kategorii a i o nějaký ten level vyšší, lepší zatím neslyšel. Dotykové ovládání je sice trochu kostrbaté, zejména při umisťování sluchátek do uší, ale dá se s tím žít.
Marek_108
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod reign 1. 3. 2020 14:35

Kluci, díky za tip na ty TWS Tronsmart Onyx NEO, dopoledne jsem je objednal. Jen jsem zvědav kdy a co mi přijde. V popisu měli že odesláno z Polska (to teda fakt nevím) a za cenu necelých 600 Kč oproti cca 2300 Kč z originál Tronsmart shopu na Aliexpressu. No, nechám se překvapit.
reign
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod reign 5. 3. 2020 19:55

Tak Tronsmart ONYX NEO fakt dorazily z Polska, dobrý. Zvukově překvapení, jen těch výšek mohlo být méně. Ale spokojenost, v nahrávkách kde to ruší holt pomůže equalizer, ve většině případů to ale nevadí. Jo a komfort TWS je návykový.
reign
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod reign 7. 3. 2020 08:07

Add Tronsmart ONYX NEO - abyste se taky nespálili :
viewtopic.php?f=1712&t=1305781
reign
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod wmartini 2. 4. 2020 18:16

Pokud někdo ještě hledá malé a kompaktní bezdráty, tak jednoznačně mohu doporučit SoundPEATS TrueDot, za podobnou cenu jako Onyx Neo mají dynamičtější zvuk, v detailech na výškách možná trochu ztrácí, ale zvuk je celkově lépe zbalancovaný. Navíc absolutně bezproblémové dotykové ovládání. Nová verze, která je teď v prodeji je už postavena také na QCC3020, takže podporuje AptX a ovládání hlasitosti.
Obrázek Obrázek
wmartini
Junior

Odeslat příspěvekod reign 24. 4. 2020 12:23

No, teď mi dorazily. Oproti Tronsmart mi zvuk přijde dost slabý, a nejsou to jen výšky. Co je super, je mini pouzdro a na rozdíl od Onyxů bezproblémové nabíjení a nezmatené ovládání. U Tronsmart ONYX jsem zjistil velkou závislost na zdroji zvuku - doma máme srovnání mezi Xiaomi Mi A3, Redmi 6A, Redmi 7A a Samsung S4 mini. Nejlíp hrajou se starým Samsungem, pak s levnějšími Xiaomi (sic bez Aptx) no a nejhůře s mým Mi A3, jsou nahrávky, kdy v této kombinaci chybí basy.
reign
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod xsimulx 28. 4. 2020 17:56

Zdravím, po asi 5 letech dosluhují superlux HD 660, tak hledám náhradu. Použití na doma hry/filmy/hudba. Po menším seštelování ekvalizéru byly výborné. Poslouchám metal, punk, rock. Zatím jsem koukal na superlux HD 669, někdo nějaký jiný tip?
xsimulx
Kolemjdoucí

Předchozí stránkaDalší stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků