Jaká sluchátka do cca 1000 Kč?

Stereo a vícekanálová sluchátka

Moderátor: Moderátoři AVMania.cz

Odeslat příspěvekod Marek.T.1 13. 3. 2012 13:57

zdravim,

potreboval by som od radu ohladom sluchadiel

- cena do 1100Kč (50€) najlepsie moznost kupit v slovenskom shope

- zdroj signalu bude bud Cowon iAUDIO 9 alebo iPod Touch 4 (este niesom rozhodnuty)

- pocuvak skor hip-hop (Kanye West, Lupe Fiasco...), rnb, sem tam rock, pop... chcem aby mali vyrovnany zvuk so slusnym basom (ale nie zas prebasovane),
budu sa nosit hlavne v autobuse, pripadne v posilke ci pri behu

zatial si mi celkom pacia VSONIC GR02 http://www.headphones.cz/inshop/prenosn ... -black.htm

dik za rady... uplne super by bola ja osobna skusenost
Naposledy upravil xxxdvorixxx dne 13. 3. 2012 16:45, celkově upraveno 1
Důvod: sloučeno
Marek.T.1
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod galbavymartin 15. 3. 2012 08:57

max do 30€

zdroj hudby Nokia Lumia 800 a sem tam k PC...hlavne vsak k telefonu vo vlaku, moj vyber je cca (upozornujem zatial vzdy len dodavane sluchadla k mobilu a raz kupene pecky Pioneer strasne ) a este som mal Philips SHP2000 tie hrali horzne potichu takze vobec sa v tomto smere nevyznam moje navrhy:

Koss portapro, creative ep-630, a-jays one, akg 403, Audio-Technica ATH-SJ11

kludne aj nejake ine
galbavymartin
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod kaapoo 15. 3. 2012 10:47

a-jays one su rozhodne lepsie ako creative ep-630, avsak ten plochy kable nie je az take vitazstvo (lame sa).

pozri sa este po soundmagic pl/e (zalezi ci chces neutralnejsi zvuk alebo "basovejsi").
Na doma: Amarok DAC (~ ZERO DAC) => Denon D-M38DAB => Wharfedale 10.1

Sluchatka: Sennheiser HD 600 (DIY cable) | Audio-Technica ATH AD500 | Grado SR60e | AKG K272 HD | Superlux HD681 EVO

Na cestach: => Fiio X1 => Vsonic VSD5
kaapoo
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod holubisko 25. 3. 2012 16:18

Zdravim, potreboval bych poradit s vyberem spuntovych sluchatek, cenova kategorie do 1000 Kc.

Znamym mi byly doporuceny sluchatka Sennheiser CX 271, tak jsem dal na jeho radu a koupil si je. Nehraji vylozene spatne, ale za tu cenu jsem si predstavoval vic ve vetsine ohledu. Basy jsou slusne, ale vysky podle meho pri vyssich hlasitostech docela tahaji za usi a rozhodne to neprispiva k pohodlnemu poslechu a pokud si trochu nepohraju s posuvnikem limitu hlasitosti, tak pri vysoke hlastiosti zkresluji ve vsech pasmech. Take postradam vetsi miru detailu. Izolace je docela dobra, ale ani jedny spunty zcela nevyhovuji velikosti mych usi. Vyssi hlasitost pri zachovani cistoty zvuku bych take uvital. Take me stve motajici se kabel.

K prehravani hudby pouzivam iPhone 4, posloucham ve formatu MP3 (vetsinu skladeb 320 KBPS) a nejcasteji sluchatka pouzivam pri cestach v MHD, nekdy i doma. Posloucham skoro vsechny zanry, ale nejvice zrejme pop, elektronickou a tanecni hudbu.

Tak jsem se zacal v obchodech, diskuzich a recenzich poohlizet po novych spuntech za rozumnou cenu a nasel jsem nekolik dobre hodnocenych kandidatu:

JAYS a-JAYS One nebo JAYS a-JAYS Two
Philips SHE9000
Sennheiser CX 300-II

O Philipsech jsem cetl, ze za slusnou cenu nabizi velice dobry zvuk, kvalitni nemotajici se kabel a specialni penove spunty, ktere se presne prizpusobi posluchacove uchu.

Sennheiser si vsichni pochvaluji a pokud jsem to pochopil spravne, tak je to proverena kvalita, podobne treba jako Koss Porta Pro.

Poprosil bych Vas, abyste se podelili o sve nazory, nejlepe napsali svoje zkusenosti s temito sluchatky (pokud jste nektera z nich vlastnili) a kdo ma (mel) pripadne i moznost srovnani, tak se rozhodne nevahejte ozvat.

Dekuji.
holubisko
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod Ryan Giggs 25. 3. 2012 17:31

Vsonic GR02 za cca 1100 Kč prehraju všetky menovane s prehľadom. Podobne Soundmagic E30.
Ryan Giggs
TV expert
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod xatra 26. 3. 2012 10:27

Zdravím, jelikož mi po 3 letech umřely sennheisery cx300 (ukroucený kabel), díval jsem se po nových sluchátkách do 1000 kč. Poslouchat se bude metal (amon amarth, nightwish, hammerfall, lemuria, ensiferum, finntroll, sabaton....) ze samsung Galaxy y a z pcdla. Padly mi do oka koss porta pro. Našel jsem tedy jeté za 579 na CZC s jednoletou zárukou. Vyplatí se to?
xatra
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod radek25 26. 3. 2012 11:57

Vsonic gr02 opravdu za tu cenu špička,detailní a vyrovnaná sluchátka.jen může vadit že basů je tak akorát.sám je mám k ipod touch 4g s fiio e11
radek25
Junior

Odeslat příspěvekod Gint 2. 4. 2012 13:22

Ahoj, chtěl bych si pořídit sluchátka do 1000kč, budu je používat asi jen k telefonu (SGS2, ty co k tomu dali jsou opravdu příšerný, že to nebude super jsem věděl, ale tohle sem nečekal :D).
Poslouchám punkrock, rock a metal a možná by mohli mít lehce silnější basy (nic co by mi trhalo uši).
Jinak předtím jsem měl telefon SE w610i s těmi sluchátkami co u něj byly a to jsem byl celkem spokojen. Sluchátka chci špunty s nějakým menším tělem, abych si je mohl nacpat do ucha a to tělo mě netlačilo (třeba ty od samsungu mě tlačí), protože nosím ty nejmenší nástavce špuntů - takže aby měly buďto více nástavců, nebo ta velikost byla těch malých.
a pokud možno s jednim ovládacím tlačítkem a ješte lépe s nějakou cvočkou, abych si je mohl připnout ke triku :). Byl jsem zvyklý nosit jedno obtočené kolem hlavy, takže když bude mít jedno sluchátko delší kabel (ale to není podmínka) tak by to bylo také malé plus :).
Vzhledem k tomu, že je chci jen k telefonu by mohli bt i levnější, nechci zase něco, co s tím telefonem stejně neutáhnu.

Mám tedy docela přesnou představu jaké by měly být, snad nějaké takové jsou a na nic jsem nezapoměl. Pokud to někdo přelouská a našel by pro mě nějaké tak budu velice rád, děkuji ;-).
Gint
Junior

Odeslat příspěvekod radimecek13 2. 4. 2012 14:45

Doma:
Cambridge Audio Azur 540C - Hypa 300SE -SHURE SRH 940,Bang & Olufsen H6
Na ven:
Fiio X1+ Bang & Olufsen Beoplay H2,Ultrasone Icans Octa,Grado IGrado



FIAT 500L POP STAR 1.4 benzín
radimecek13
Pokročilý
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Gint 2. 4. 2012 19:40

E10 - zdá se mi, že mají poněkud velké tělo a tlačily by mě
GR06 - moc se mi nelíbí a ten jack do pravého úhlu bych taky nechtěl, navíc jsou už docela drahé
GR02 - vypadají pěkně a i že je tělo dále od špuntu, což je asi to co hledám, aby mě netlačily

Ale ani u jednich nevidím napsáno, jestli mají ovládací tlačítko. Podle obrázků by tam být mohlo, ale jestli tam je nepoznám. Nejvíce se mi z těhto líbí GR02, ale rád bych znal názor i někoho jiného. A také by mě zajímalo jestli tam teda je to tlačítko :)
Gint
Junior

Odeslat příspěvekod dazo 3. 4. 2012 05:06

Ja si myslim ze mas sakra vela poziadaviek naproti tomu, ze kolko si ochotny (ne)dat za tie sluchadla!
E10 su neni vobec velke, to je jedna vec a este aj to tlacitko? Hm, neviem ci daco zozenies s Tvojimy poziadavkami :-O :-)
dazo
Mírně pokročilý
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Gint 3. 4. 2012 09:37

No jsem myslel, že když dávají sluchátka s tlačítkem ke každýmu telefonu, tak nebude problém je sehnat, obzvlášť za 1000 kč, vzhledem k tomu, že ty sluchátka k telefonu mají hodnotu pár stovek.
Gint
Junior

Odeslat příspěvekod dazo 3. 4. 2012 10:03

A co si myslis ze preco su tie dodavane sluchadla priserne? V baleni su proste len aby sa nepovedalo :D
dazo
Mírně pokročilý
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Gint 3. 4. 2012 15:18

Vždyť neříkám že ne, ale čekal bych, když se dají pořídit šmejdy s touhle výbavou, že budou někde i lepší a dražší s výbavou minimálně stejnou (tlačítko, cvoček..)
Gint
Junior

Odeslat příspěvekod dazo 3. 4. 2012 15:25

Tak tlacitko je v danej cen ozaj ojedinele! A vlastne aj cvocek :-)
Teclast Tl- T51 ---> Fiio E11 ---> Rha Ma750 + Sony MH1C + Vsonic GR07 + Hifiman Re 400 + Trinity audio master
Pc ---> m-audio audiophile usb ---> Akg K530
dazo
Mírně pokročilý
Uživatelský avatar

Předchozí stránkaDalší stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků