Jaká sluchátka do cca 1000 Kč?

Stereo a vícekanálová sluchátka

Moderátor: Moderátoři AVMania.cz

Odeslat příspěvekod sashafckinggrey 30. 3. 2015 19:59

JoxY píše:No ja by som chcel upozornit na predajcu http://www.xiaomiforsale.com/en/, ktory distribuuje vyrobky Xiaomi pre Europu, su v nom zainteresovane aj komunity, ktore sa venuju prekladom ROMiek do mobilnych telefonov Xiaomi (MIUI CZ/SK tusim sa to vola, bolo to aj v niektorom z Tyzden mobilne na mobilmanii). Odporucam hlavne kvoli tomu, ze odpadava tym starost o to, ci nahodou niekto nedostane fake a samozrejme mozne natahovanie sa s colnicou, kedze to je europsky eshop. :-)

Skoda, ze ty pistony 3rd gen momentalne nejsou skladem.
sashafckinggrey
Mírně pokročilý
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod petrasek1 5. 4. 2015 00:45

Zdravým diskutující.
Jsem vlastníkem sluchátek VSonic Vsd1. Nedávno jsem je čistil. Jelikož jsem tak trochu až moc pečlivej a bordel z jednoho sluchátka se mi nedařilo odstranit tak jsem to stále dokola čistil a čistil. Používal jsem na to vatovou tyčinku namočenou v lihobenzínu nic jiného jsme bohužel doma neměli. Abych se dostal k tomu co se mi povedlo. To sluchátko bohužel už nehraje. Myslíte,že je definitivně kaput nebo bude ještě někdy hrát. O reklamaci ani neuvažuji protože jsem si to způsobil vlastní blbostí a pochybuji,že by mi to v alze uznali. Díky za poznatky a názory. Jo a kdyby jste se chtěli smát tak se smějte. Já vím,že jsem trubka.
petrasek1
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod LOPO_X 5. 4. 2015 09:22

Pokud ta závada nejde vidět tak to dej do reklamace že to přestalo hrát a nevíš proč.... Dělej mrtvého brouka
LOPO_X
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod Skeptický 5. 4. 2015 09:30

To snad LOPO_X nemyslíš vážně! No, jaký národ, takový prodejci...
Skeptický
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod petrasek1 5. 4. 2015 22:16

Lidi zkoušej různý ptákoviny a buď jim to projde nebo ne. Já takovej bejt nechci. Jen mě zajímá jestli je nějaká šance,že to bude někdy hrát. A když by to bylo reklamovatelné tak to můžu zkusit. :D
petrasek1
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod zatycz 6. 4. 2015 11:25

Pokud doteď hrát nezačaly, tak už samy od sebe nejspíše nezačnou. Otázka je, jestli lihobenzín poškodil něco v měniči, nebo jsi tou tyčinkou poškodil něco mechanicky.

Reklamovat to můžeš zkusit, to je na tobě, jestli ti to neporuší morální integritu :) ale ještě se můžeš zkusit zeptat p.Hejtmánka z headphones.cz kolik by stála oprava, nejspíše výměna celého měniče.
zatycz
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod petrasek1 7. 4. 2015 00:27

Mechanicky asi ne. Zas tak intenzivně jsem na to netlačil. Spíš jestli lihobenzín to nějak nerozmáčel nebo nevím jak poškodil. Reklamovat to můžu zkusit o tom žádná. :-) Já jen jestli třeba to nebylo až moc rozmáčen tím lihobenzínem a až by se to odpařilo,že by se to zmátořilo. Já vím prdlajs co a jak tam funguje. Zeptat se můžu co a jak.
petrasek1
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod wings123 7. 4. 2015 20:02

Ryan Giggs píše:Neexistuje žiadne problemove tlačidlo. Je to vec toho k čomu to pripojiš. Na niektorych zariadeniach funguju len MH1, na inych len MH1C.
Na Z1 pôjdu MH1C.

No, ten standard zapojenia MH1 sa uz nepouziva, takze moznosti "k comu pripojis" bez riesenia toho tlacidla u telefonov nie je vela.

-- 7. 4. 2015 21:04 --

Mimochodom, mate niekto pistony 3.0? Vraj su riadnym krokom dopredu. Dizajnom podla obrazkov urcite ano, ale zvuk? Ja cakam, az si China post splni svoju ulohu, snad uz len tyzden:-)

-- 7. 4. 2015 21:10 --

Macio píše:
wings123 píše:Kup SE MH1 za 8-10€ a bud sa zmier s tym sialenym kablom+stiahni stredne tlacitko SK paskou, alebo ich prehod na normalnejsiu kabelaz. Pistony a veskere tie cinske zazraky su vhodne akurat tak na ziskanie kablov pre MH1, zvuk je uplne ina liga.

Ďakujem za radu. Ak sa jedná o novší model SONY MH1C jedná sa tiež o rovnaký problém s stredným tlačidlom? Tu ba to malo byť v poriadku. Jedná sa o rovnako zvukovo kvalitné slúchadlá ako Sone Ericsson MH1?
Kód: Vybrat vše
https://www.mall.sk/prenosne-sluchadla-pecky/sony-mh1c?v=528722

Ak by som nechcel riešiť problémové stredné tlačidlo, resp. výmenu kábla z ostatných mnou menovaných, resp. iných slúchadiel v podobnej cenovej kategórii, ktoré by boli najlepšie. Bohužiaľ nemám možnosť vyskúšania slúchadiel pred kúpou.

Ak by niekto vedel o kvalitnom obchode so slúchadlami v SR s možnosťou vyskúšania dajte vedieť.

Ono to nie je len o tom tlacidle. Kabelaz MH1(C) je celkovo trochu nestastna, tazka, vytahuje sluchatka z usi. Dialkove ovladanie je tiez znacne prerastene. Podla mna je lepsie kupit MH1 za 8 euro napr. od RP-shop a prekablovat, nez MH1C, kde je kabel rovnaky.
wings123
Junior

Odeslat příspěvekod Ryan Giggs 8. 4. 2015 07:47

wings123 píše:No, ten standard zapojenia MH1 sa uz nepouziva, takze moznosti "k comu pripojis" bez riesenia toho tlacidla u telefonov nie je vela.
Nie tak celkom. Pokial to zuzis na telefony tak mas pravdu. Ale zabudas na to ze zdroj zvuku nieje len telefon. Takze tych zariadeni stale vela je. Nie kazdy to pocuva z telefonu.
Ryan Giggs
TV expert
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Mikeczcz 15. 4. 2015 06:46

tak jsem objednal pistony z ibuygou, má někdo zkušenost jak dlouho to zhruba jde ?
Mikeczcz
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod zatycz 15. 4. 2015 12:27

Jak kdy. Nejrychleji jsem je měl za 10 dní doma, nejpomaleji skoro až za měsíc.
zatycz
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod ...drát 18. 4. 2015 08:41

...drát
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod zino333 18. 4. 2015 09:36

Ja uz som a poucil. Volakedy som takto kupil par sluchadiel o ktorych kolovali myty o tom, ze dostanete super zvuk za smiesny peniaz a vzdy to bolo hrozne (Kanen, Monoprice). Jedine co stalo za kupu a doteraz pouzivam v praci su MH1C. Ale ten kabel je katastrofalny! je tazky a vytahuje sluchatka z usi. Ma priserny mikrofon efekt a degraduje pohodlie ich pouzitia. Pre mna su prakticky pouzitelne len ak sa nehybem. No popravde aj to ich neustale napravujem, lebo kabel ich stale vytahuje. Vyskusal som uz rozne sposoby vedenia alebo pripevnenia kabla. Dokonca mi jeden cas fungovalo tiahnutie kabla poza usi, ale zahadne mi uz nefunguje ani to a vypadavaju. Hraju fajn, ale ten kabel na nich je na vrazdu. Uz by som ale nic takto nekupil. Vsetko lacne co som kedy kupil, vzdy stalo za prd. Uz ma prestalo bavit vyhadzovanie penazi za lacne smejdy a braky. Radsej si priplatim za kvalitnu vec, ktora mi dlhsie vydrzi alebo bude sposobovat vacsiu radost.
Hifiman EF600 + Schiit Lyr 3 > Meze 109 Pro + Hifiman HE6se V2
zino333
Pokročilý
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod ...drát 18. 4. 2015 09:55

pre niekoho kto hľadá iba náhradu slúchadiel dodaných k mobilu uspokoja samozrejme náročnejší poslucháč a majiteľ kvalitného mp3 prehrávača o ne ani nezakopne ja používam momentálne obstarožný ale slušne hrajúci player Samsung YP S5 v kombinácii s Dunu DN-1000
...drát
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod zatycz 18. 4. 2015 10:01

Jen jestli to nebude tím, že jsi měl přehnaná očekávání a za pár švestek jsi očekával zvuk jako u několikanásobně dražších sluchátek. Někteří lidé nechtějí, z nejrůznějších důvodů, do sluchátek investovat moc peněz a od toho je tady tohle tema, aby jim zdejší diskutéři pomohli vybrat, protoze v téhlé cenové relaci je trh zaplevelený nepoužitelným bordelem, ze kterého občas vykoukne něco, co je v poměru cena/zvuk velice nadprůměrné. Většinou mají tyhle budgetové perly nějakou tu slabinu, ale o kompromisech je to často i ve vyšší cenové relaci.

Když už píšes o ultranaprd kabelu MH1C, tak pro mě to byl důvod, proč jsem místo nich začal používat Pistony, protože k čemu jsou mi sluchátka se skvělým zvukem, když mi je při chůzi kabel vytrhává z uší a i když mi je později kolega překabloval, tak jsem je nakonec daroval přítelkyni, protože mě zvuk Pistonů více bavil a nemusel jsem řešit usazení v uchu.
zatycz
Mírně pokročilý

Předchozí stránkaDalší stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků