Jaká sluchátka do cca 1000 Kč?

Stereo a vícekanálová sluchátka

Moderátor: Moderátoři AVMania.cz

Odeslat příspěvekod Emil Pastelka 28. 4. 2020 19:44

V téhle cenové hladině se konkurence pro Superlux hledá jen těžko. Zvláště když hledáte uzavřená sluchátka. Doporučil bych Beyerdynamic DT 770, ale to je zřejmě nad rámec zamýšlené ceny. Cenově rozumné jsou Sennheiser HD300 případně Sony MDR-V55.
Emil Pastelka
Pokročilý
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod xsimulx 29. 4. 2020 12:53

Ty DT 770 jsem zkoušel dřív a nemám tak dobrý sluch, ani zdroj zvuku, abych poznal nějaký rozdíl, který by byl odůvodnitelný v ceně. Kouknu na ty Sennheiser. Uzavřená být nutně nemusí, ale bydlím u docela rušné cesty, tak jsem rád za tlumení okolí.
xsimulx
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod reign 30. 4. 2020 08:30

Jestli se můžu zeptat - proč nezůstaneš u Superluxů? Pochybuji že cokoliv v této cenové relaci 400-700 Kč bude hrát srovnatelně. Celkem by mně zajímalo, co ti na dosluhujících Superluxech vadilo?
reign
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod xsimulx 30. 4. 2020 13:14

V prvním příspěvku jsem psal, že mám vyhlédnuté Superlux HD 669. Jen se v tomto segmentu neorientuju, tak jsem se zeptal jestli není něco lepšího - naposled jsem vybíral sluchátka před 5 lety.
xsimulx
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod mara09 5. 5. 2020 20:07

Jelikož mi má sluchátka dosloužila, potřeboval bych poradit s výběrem nových. Cenu si představuji do tisícovky, dávat víc je asi pro mě zbytečné, žádná mi moc dlouho nevydrží. Chci drátové špunty s ovládáním pro Android, kabel však nesmí být veden kolem uší. Poslouchám metal a rock, především power metal. A protože bych je potřeboval co nejrychleji, odpadá tedy nákup z Číny. Na sluchatka.net mají v této cenové relaci asi jen Marshall Mode/Mode EQ nebo Soundmagic E10S. Nějaké zkušenosti s nimi, případně doporučíte něco lepšího?

EDIT: Tak koukám, že Ali posílá z Polska již za 2-5 dnů, tak případně i klidně něco z Ali.
mara09
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod NickieTwisp 7. 5. 2020 18:34

Dobrý den. Také bych se rád zeptal povolanějších na tip na sluchátka přibližně do 1 200 Kč. Dlouho mi vyhovovaly Porta Pro pro bezvadný zvuk, váhu, skladnost a pohodlné nošení. A to jsou zároveň má kritéria. Rád bych něco volně přes uši, ideálně skládacího a lehkého. Vadí mi velký tlak na uši nebo pecky uvnitř. Používat je budu hlavně venku při chůzi. Nemusí být nutně bezdrátové, v této ceně to asi ani není obvyklé. Někde jsem viděl srovnání Porta Pro s Koss KSC75 a Koss KPH30i, kde oboje další sluchátka mají prý lepší zvuk než Porta Pro. Je to asi dost subjektivní, ale třeba díky vám najdu něco, čím nahradím Porta Pro. Děkuji za tipy.
NickieTwisp
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod lukodlak 24. 5. 2020 23:23

Čau,

co říkáte na true wireless sluchátka od KZ? Teď je na indiegogo v crowdfundingu nový model S2 za 35 babek, ale říkám si, jestli u nich bude nějaký výrazný rozdíl oproti S1 (hybrid).
Zajímám se o elektroniku a programování.
lukodlak
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod martas38 25. 5. 2020 06:22

Nějak jsem ještě nepotkal TWS, které by za něco stály. Obzvlášť v této cenové hladině.
Eversolo DMP-A6->Chord Qutest->Cayin HA-1A->Forza Noir Hybrid HPC->Meze Empyrean
Lotoo Paw 6000->Dunu Blanche->Campfire Solaris 2020
LG OLED65B9/Vero 4K+->Pioneer SX-S30DAB->Polk S55E, sub Polk HTS12
martas38
Pokročilý

Odeslat příspěvekod lukodlak 25. 5. 2020 11:38

No právě, jako se značkou KZ jsem spokojený, mám od nich klasické drátové hybridní a hrajou fajnově.
Mám iPhone, tak si říkám, jestli má cenu kupovat něco jiného než AirPods.
Zajímám se o elektroniku a programování.
lukodlak
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod Strady 24. 6. 2020 18:51

Zdravím,
hledám náhradu za letité špunty Klipsh Image S3. Dáte mi nějaké tipy na nové.
Děkuji
Strady
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod vad0s 19. 8. 2020 15:04

lukodlak píše:Čau,

co říkáte na true wireless sluchátka od KZ? Teď je na indiegogo v crowdfundingu nový model S2 za 35 babek, ale říkám si, jestli u nich bude nějaký výrazný rozdíl oproti S1 (hybrid).


Vyzkoušel jsi je nebo zjistil jsi k nim více info? Jsem ve stejné situaci, kdy se rozhoduji mezi Airpods x alternativy. Zajímalo by mě jaké ty od KZ jsou.
ATH T500, Rock Zircon, Sony MH1C, VE Monk, KZ ED9
vad0s
Junior

Odeslat příspěvekod .soul 31. 8. 2020 23:00

1More Stylish Truly Wireless jsou ted na Alze za 990kč, za cenu do 1000 uzasny tws sluchatka.
.soul
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Figut 3. 9. 2020 10:12

Podělím se o zkušenost směšně levných 1MORE Piston Classic, kterými jsem nahradil ztracená Hifiman RE0. Nevím jak a jestli se budou rozehrávat, ale hrají výborně. Sice množství basu pro mě je už na hraně, ale snesitelné a hlavně nepřehlušuje jiná pásma. Všechno co má hrát, hraje. Jsem nadšen. Poslouchat bude žena, přece jen mám svoje Etymoticy. Ale ruku na srdce, kdybych teď o ně přišel, sahám po těchto Pistonech, protože aktuální cena 348 Kč vs 10k co jsem vysolil za ER4SR je absurdní v kontextu kvality obou. Zmíním, že dalšími kandidáty byli Massdrop RE00 a RHA S500u. Má-li někdo srovnání RHA vs Pistons, sem s ním.
Cowon Plenue D (1.02) + ER4S | xDuoo X3 + ER4SR
black | death | thrash | grind | doom | sludge | heavy | metal
Figut
Mírně pokročilý
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod jidash 3. 9. 2020 12:21

za tuto cenu bych asi kupodivu volil HONOR Choice. Samozrejmě nevím, co čekáte za zvuk od sluchátek za 1k, ale tyto jsou kupodivu hodně dobré.
jidash
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod dunihlav 5. 9. 2020 15:33

NickieTwisp píše:Dobrý den. Také bych se rád zeptal povolanějších na tip na sluchátka přibližně do 1 200 Kč. Dlouho mi vyhovovaly Porta Pro pro bezvadný zvuk, váhu, skladnost a pohodlné nošení. A to jsou zároveň má kritéria. Rád bych něco volně přes uši, ideálně skládacího a lehkého. Vadí mi velký tlak na uši nebo pecky uvnitř. Používat je budu hlavně venku při chůzi. Nemusí být nutně bezdrátové, v této ceně to asi ani není obvyklé. Někde jsem viděl srovnání Porta Pro s Koss KSC75 a Koss KPH30i, kde oboje další sluchátka mají prý lepší zvuk než Porta Pro. Je to asi dost subjektivní, ale třeba díky vám najdu něco, čím nahradím Porta Pro. Děkuji za tipy.

AKG Y30U
dunihlav
Junior

Předchozí stránkaDalší stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků