Jaká sluchátka do cca 1000 Kč?

Stereo a vícekanálová sluchátka

Moderátor: Moderátoři AVMania.cz

Odeslat příspěvekod Vencos 25. 12. 2018 22:49

Píšeš, že Honor 10 má dedikovaný audio čip. Kde se dají takový informace sehnat, jakej čip je v jakym telefonu? Vim o LG V10-30, ale evidentne jsou i jiny
Vencos
Mírně pokročilý
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod inzaghi 26. 12. 2018 17:16

https://smartmania.cz/honor-10-predstaven-huawei-p20-dostal-jine-telo-a-nizsi-cenu/
SAMSUNG Google NEXUS S I9023, Android 2.3.6
inzaghi
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Noldo 3. 1. 2019 13:39

Ahoj,
nadelil som priatelke KZ ZST a mám z nich veľmi rozporuplné pocity. Nesedia dobre v uchu a mám pocit, že málo hrajú dovnútra a basy sa úplne stratili. Po násilnom pritlačení do vnútra je zvuk dobrý. Nemáte niekto nejaké tipy ako to zlepšiť? Podobný pocit mám trochu aj z ED16, ale tu to naozaj vadí.
Noldo
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod Ryan Giggs 3. 1. 2019 20:35

Nevhodne nastavce.
Ryan Giggs
TV expert
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod _daRK 3. 1. 2019 21:15

Presne tak, ZST sice nemaju silnejsie basy, ale zle nadstavce a zle usadenie v uchu sposobuju stratu basov a celkovo zvuk nie je dostatocne "mohutny", co moze byt to tvoje "malo hraju dovnutra". Nieco o nadstavcoch najdes tu .
HP: Hifiman Edition XS
IEM: FiiO FH7,iBasso IT04
DAC/Amp: Lotoo Paw S1,Chord Mojo,HibyR3,iBasso CF01
Iné: Sony WH-1000XM5,LinkBuds S
TV/Audio: SONY KD-55XF9005;Yamaha RX-V683 ► DALI Zensor 3+Yamaha NS-SW200; Triangle Elara

Predaj: iBasso IT01s, IT04, FH7
_daRK
Pokročilý

Odeslat příspěvekod inzaghi 4. 1. 2019 13:28

u mych ZS6 je uplne jedno jak hluboko a jakym uhlem narvu sluchatka do usi a hrajou porad stejne (mam original silikon nastavce). Predtim s SONY MH1C to bylo utrpeni, stacilo o milimetr posunout a basy se uplne ztratily.
SAMSUNG Google NEXUS S I9023, Android 2.3.6
inzaghi
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod _daRK 5. 1. 2019 09:57

Pokial su tie nadstavce vhodnej velkosti a tvaru, zle usadenie je menej pravdepodobne.
HP: Hifiman Edition XS
IEM: FiiO FH7,iBasso IT04
DAC/Amp: Lotoo Paw S1,Chord Mojo,HibyR3,iBasso CF01
Iné: Sony WH-1000XM5,LinkBuds S
TV/Audio: SONY KD-55XF9005;Yamaha RX-V683 ► DALI Zensor 3+Yamaha NS-SW200; Triangle Elara

Predaj: iBasso IT01s, IT04, FH7
_daRK
Pokročilý

Odeslat příspěvekod Merry89 12. 1. 2019 01:18

Zdravím, jsem vlastníkem sluchátek A Jays two, ale jedno mi začalo hrát zhruba o 1/4 méně, než to druhé, atak uvažuji o nových sluchátkách. Jak koukám na recenze, zamlouvají se mi nějaké sluchátka od KZ. Jenže mají docela široký výběr a nevím, jaké by pro mě byly ideální. Mám rád rock a metal. K počítači mám ATH-M40x, takže jsem zvyklý na celkem neutrální projev. Chci aby to dávalo výšky a basů tak akorát. Doporučil by mi někdo vhodné KZ? Nebo jiná sluchátka?
Merry89
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod Noldo 13. 1. 2019 18:23

Za mňa zatial ZST a ED16 nie, ale možno sa to fixne zmenou nádstavcov. Vždy som bol spokojný s Rock Zircon, bavili ma aj UiiSii HM7, tie by som však rozhodne neoznačil za neutrálne.
Momentálne Sennheiser CX 300-II Precision a nie sú zlé, ale rozhodne nestoja za tie prachy ( Skôr za tých 11 dollárov, čo som za ne dal v nejakej mega akcií)
Noldo
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod inzaghi 14. 1. 2019 10:53

Merry89: Mám KZ ZS6 a Rammstein zahrajou velmi pěkně. Mám i KZ ES4 a ty mají více basů, ale křiklavé středy, takže na rock fakt ne.
SAMSUNG Google NEXUS S I9023, Android 2.3.6
inzaghi
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Merry89 14. 1. 2019 12:16

Tak ZS6 stojí stejně jako ZS10... Teď otázka které jsou lepší :D
Merry89
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod vencaxxx 14. 1. 2019 12:44

Tak si počkej až proběhne chystaná chi-fi tour, viz vedlejší vlákno. Bude tam asi 7 sluchátek v cenový relaci do 1000. Spíš min. I ZS10. Takže spousta srovnávacích "recenzi" by ti mohla být ku prospěchu při výběru.
vencaxxx
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod pavlicko 14. 1. 2019 13:00

Merry89 píše:Tak ZS6 stojí stejně jako ZS10... Teď otázka které jsou lepší :D

Mám KZ ZS5 a hrajú oveľa lepšie ako KZ ZS10...môj názor
pavlicko
Junior

Odeslat příspěvekod ramones 14. 1. 2019 17:41

Merry89 píše:Zdravím, jsem vlastníkem sluchátek A Jays two, ale jedno mi začalo hrát zhruba o 1/4 méně, než to druhé, atak uvažuji o nových sluchátkách. Jak koukám na recenze, zamlouvají se mi nějaké sluchátka od KZ. Jenže mají docela široký výběr a nevím, jaké by pro mě byly ideální. Mám rád rock a metal. K počítači mám ATH-M40x, takže jsem zvyklý na celkem neutrální projev. Chci aby to dávalo výšky a basů tak akorát. Doporučil by mi někdo vhodné KZ? Nebo jiná sluchátka?


Více neutrální jsou KZ ZS 10.
KZ ZS 5 mají více zvýtazněny okraje pásem, ale pro někoho mohou být tímto zábavnější.
Mám oboje uvedené. Doma používám 10, venku při práci 5 :D
ramones
Junior

Odeslat příspěvekod prasezlesa 27. 1. 2019 15:44

Tady bych poradil jediné - od KZ nic nebrat. Koupil jsem si sluchátka KZ ZS6, objednal jsem je klasicky z AliExpress. První asi měsíc jsem s nimi byl naprosto spokojený. Hrají totiž skvěle, o tom není pochyb. Co ale Číňani nevychytali, je to, že se vám časem začne ta gumová čepička sama vystřelovat ze sluchátek pryč. Prostě je to tak blbě vymyšlené, že kombinace toho gumového materiálu a tloušťky té části sluchátka, na kterou se čepička nasazuje, způsobuje, že dřív nebo později vám bude čepička zůstávat v uchu a sluchátka padat z ucha ven, že vám bude čepička vystřelovat ze sluchátka pryč bezprostředně poté, co si ji tam zpátky nasadíte atd.
prasezlesa
Kolemjdoucí

Předchozí stránkaDalší stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků