Jaká sluchátka do cca 1000 Kč?

Stereo a vícekanálová sluchátka

Moderátor: Moderátoři AVMania.cz

Odeslat příspěvekod mudrnudl 18. 6. 2011 14:52

takze po precitani o vsetkom moznom a nemoznom to vidim na Phonak Audeo PFE 111.
Len sa trochu bojim, ze mi nesadne kontrukcia, vraj su hranate ci co...
Vedel by nekdo, kde kupit vyhodne?

A Bina na teba mam otazku (z podpisu vidim) - utiahne ti RE262 ten iPhone?
mudrnudl
Junior

Odeslat příspěvekod xxxdvorixxx 19. 6. 2011 01:24

Tak to už snad nepatří do tématu, že...? Bíno prosím odpověz přes SZ, mimochodem tahle otázka tu už byla zodpovězena na fóru, pokud vím, vícekrát.

Projdi si fórum a téma o Phonak, heureku snad znáš.
Cowon D2 / Lumia 920 / Fubar IV+Sennheiser HD-25
xxxdvorixxx
VIP uživatel

Odeslat příspěvekod reejd 19. 6. 2011 13:26

potřebuju doporučit:
vyvážený zvuk nebo lehce víc basy, pohodlné a s hodně dobrou izolací okolí nejlépe s lanyardem (tak se řiká tomu zavěšení na krk? :)) špunty
okolo 1k
reejd
Junior

Odeslat příspěvekod pHp 20. 6. 2011 16:24

Senn. CXL 400.
pHp
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod maniak69 22. 6. 2011 18:36

zdravim...potrebuji sluchatka spunty do 1000kč na poslouchání v autobuse a ve škole hudbu electro atd...
maniak69
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod xxxdvorixxx 22. 6. 2011 22:46

jejda, to je dotaz.

Nějaké tipy? Vynaložil jsi už nějaké větší úsilí než napsání dotazu - just fucking google it... Nějaký speciální požadavky? Mikrofon? Tvar, velikost?

Je tu snad dost tipů, chápu, že je každý nerozhodný, ale my nejsme ti, co mají rozhodovat o vás kupujících. A vy nejste ti, co musí co dva dny odpovídat na stejné dotazy s podobnými výsledky. (okrajově, abyste se nedivili, že vám často nikdo neodpovídá)
Cowon D2 / Lumia 920 / Fubar IV+Sennheiser HD-25
xxxdvorixxx
VIP uživatel

Odeslat příspěvekod maniak69 23. 6. 2011 05:40

mikrofon neni potreba..tvar a velikost...vubec netusim...
maniak69
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod pHp 23. 6. 2011 10:40

PL30, CX 300-II.
pHp
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod maniak69 23. 6. 2011 14:20

jsou ty CX 300-II o hodne lepsi nez PL30?
maniak69
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod Zuzle93 23. 6. 2011 20:21

Ahoj
Prošla jsem plno témat a recenzí sluchátek, ale stále si nevím rady.
Chtěla bych nějaká lepší sluchátka (špunty) v ceně +/- 1000 Kč. Budu je používat společně se Sansa Fuze Plus. Vyhraněný hudební styl nemám (poslouchám vše od folku, přes rap, až po tvrdší metalcore). Kromě požadavku na dobrý a vyvážený zvuk (trochu více basů mi vadit nebude, spíše naopak :) ) je dalším kritériem symetrický kabel, rovný jack a kdyby bylo možné, tak třeba i dělený kabel. Nechci zase o sluchátka přijít způsobem, že se mi "přelomí" u konektoru. Co mě tak zaujalo, byly například Denon AH-C351 (http://www.sluchatka.net/89-denon-ah-c351/), ale v recenzi jsem se dočetla, že kabel mají asymetrický, tudíž nic pro mě. Sennheiser CX 300 II by měly mít asymetrický kabel taktéž. U a-Jays mi připadá kabel lehce poškoditelný. Takže moje hlavní otázka zní: Existují vůbec v této cenové kategorii sluchátka, která by mi vyhovovala? :oops:

Edit: Ještě jsem našla Denon AH-C360 (http://headphones.cz/inshop/prenosna/sp ... 360-bk.htm). Jaký na ně máte názor nebo zkušenosti?
Zuzle93
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod pHp 24. 6. 2011 09:50

maniak69: Ne, jsou ale zaštítěné "velkou značkou". CX jsou do basova, PL30 spíše rovnější. PL30 mají podstatně lepší příslušenství, regulaci basů, musí se ale nosit s kabelem přes ucho.
Naposledy upravil xxxdvorixxx dne 24. 6. 2011 14:22, celkově upraveno 1
Důvod: upraveno pro lepší přehled
pHp
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod pHp 24. 6. 2011 10:03

Všechny požadavky opravdu splňují C360. Jen na prodlužce je zahnutý Jack, tzn., že zpravidla dýl vydrží.
pHp
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod markus48 24. 6. 2011 10:12

a co tak SENNHEISER CXL 400 ?
markus48
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod Zuzle93 24. 6. 2011 20:30

markus48: Díky za tip, ale u nich bych naprosto nevyužila tu šňůrku za krk. Pro mě zbytečnost. Takže pokud už nikoho nic nenapadne, tak beru ty Denony...
Zuzle93
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod xjohnx 24. 6. 2011 20:36

Zdravím, chtěl bych vás požádat o radu ohledně sluchátek.
Chtěl bych klasické precky tak do 800 je mi jedno zda s regulací hlasitosti nebo ne.
Dříve jsem měl Sennheiser Mx 560, s nimi jsem byl spokojen ale ztratil jsem je.
Nyní mám AKG 314p jen mají slabé podání basů..
Zvažuji tedy nákup jiných, které by uměli dobre podání basů. Pokud mi někdo poradí, moc děkuju.
xjohnx
Kolemjdoucí

Předchozí stránkaDalší stránka