Jaká sluchátka do cca 1000 Kč?

Stereo a vícekanálová sluchátka

Moderátor: Moderátoři AVMania.cz

Odeslat příspěvekod dazo 17. 4. 2012 19:44

Ha, ale pochybujem ze Ti daju odskusat stuple!! To nedavaju len tak odskusat ako velke sluchadla :hm ;-]
Teclast Tl- T51 ---> Fiio E11 ---> Rha Ma750 + Sony MH1C + Vsonic GR07 + Hifiman Re 400 + Trinity audio master
Pc ---> m-audio audiophile usb ---> Akg K530
dazo
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod varta 17. 4. 2012 20:36

hm.. na tom nieco bude..
ale podla coho si ma potom clovek kupit tak subjektivne vnimanu vec akou su sluchadla ked si ich nema kde vyskusat? ja uz fakt neviem co mam robit. chcel by som stuple namiesto koss porta pro ale bez vyskusania si sluchatka za 40-50eur nekupim :-(
varta
Junior

Odeslat příspěvekod wheatley 18. 4. 2012 19:31

Zdravím,
rozhoduji se mezi následujícími sluchátky:
http://www.czc.cz/koss-pathfinder/74136 ... cpk0b924j3

http://www.czc.cz/creative-ep-630-cerna ... vis0875387

http://www.datart.cz/katalog/null-Skull ... Black.html

http://www.datart.cz/katalog/Sluchatka- ... 00-10.html

Poslouchám velmi širokou skálu žánrů, takže zde nespecifikuji blíže. Otázka zní, která z nich bych si měl vybrat a případně jestli máte nějaké jiné typy (konstrukce špunty, cena do 600).

Jo a potřebuji, aby něco vydržely, nemají to se mnou lehké .)
Peugeot 306 Break 1.4 55kW
wheatley
Junior

Odeslat příspěvekod bubaak 18. 4. 2012 21:54

popros maminku o 400 kč....
Ve vyprodeji se prý daj sehnat akg k324...
Bu Bu Bu!
bubaak
Strašidlo

Odeslat příspěvekod pejay 19. 4. 2012 07:01

JJ, rozhodně k324p, včera jsem je koupil ve výprodeji za 999 Kč. Hrají opravdu super za tu cenu + skvělá izolace. Pokud se přeneseš přes bílou barvu.

Kupoval jsem zde (mají ještě poslední kus skladem):
http://www.booth.cz/akg-k-324-p-bila-hiend-sluchatka-vyprodej/

Jinde už se podle zboží.cz neprodávají.
Audinst HUD-mx1, Pro-Ject Debut III, Yamaha A-S700, Q Acoustics 2050i
pejay
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod vasheg 19. 4. 2012 08:03

vasheg
Junior

Odeslat příspěvekod bubaak 19. 4. 2012 08:28

Už u Jaysu umí udělat kabel co vydrží?
Co vím dost firem od A-jays dalo ruce pryč když viděli ten štos reklamací s tímhle modelem...
Bu Bu Bu!
bubaak
Strašidlo

Odeslat příspěvekod zvenca 19. 4. 2012 16:22

Ahoj,

sháním nějaká levná sluchátka do 500 Kč k iPadu, příp. iPodu jen tak do vlaku, občasně i na doma. Velkou výhodou by pro mě byla co nejlepší izolace od okolí, ale zase i velikost je pro mě dost důležitá - tudíž přichází v úvahu jedině špuntová, se kterými mám celkem dobré zkušenosti (doteď jsem si vystačil se sluchátkami přibalenými u mob. tel., případně u MP3 přehrávačů). Vím, že si moc nemůžu diktovat v této cenové relaci a že tyto sluchátka nesnesou porovnání třeba s o 1 000 a více dražšími, ale jsem student, momentálně bez peněz, takže prosím žádné rady, abych si připlatil, třeba na Porta Pro. Jsem v tomhle naprostý laik, tak to prosím omluvte. Díky

Požadavky (berte je s nadhledem prosím):
- slušná izolace od okolí, velikost (upřednostňuji "špunty"), slušné basy a hlasitost... výhodou by byl i lepší komfort, ale to asi nemohu požadovat v této kategorii
Naposledy upravil xxxdvorixxx dne 19. 4. 2012 16:51, celkově upraveno 1
Důvod: sloučeno
zvenca
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod mumuk 19. 4. 2012 16:56

bubaak píše:Už u Jaysu umí udělat kabel co vydrží?
Co vím dost firem od A-jays dalo ruce pryč když viděli ten štos reklamací s tímhle modelem...

Já měl a-Jays Three a musím říct jedno, za tu cenu dobré, ale zvuk přebasovaný a výšky hodně syčely. Nebylo to ono, ale kabel na nich byl bezporblémový..
mumuk
Junior

Odeslat příspěvekod dazo 19. 4. 2012 17:29

A-Jays3 a prebasovane? :shock: Hm, tak Ty asi moc nemusíš bas :hm :-) Kabel je bezproblemovy, ale iba do urcitej chvile :D :-)
Teclast Tl- T51 ---> Fiio E11 ---> Rha Ma750 + Sony MH1C + Vsonic GR07 + Hifiman Re 400 + Trinity audio master
Pc ---> m-audio audiophile usb ---> Akg K530
dazo
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod radimecek13 19. 4. 2012 17:48

Doma:
Cambridge Audio Azur 540C - Hypa 300SE -SHURE SRH 940,Bang & Olufsen H6
Na ven:
Fiio X1+ Bang & Olufsen Beoplay H2,Ultrasone Icans Octa,Grado IGrado

FIAT 500L POP STAR 1.4 benzín
radimecek13
Pokročilý

Odeslat příspěvekod nick003 19. 4. 2012 18:21

Zdravím, dnes mi odešly moje Senny CX-300, které jsem měl už podruhé za sebou a byl sem s nimi spokojený. Doma mám Koss Porta Pro a i jejich zvuk mi vyhovuje. Rád bych se posunul o level výš, ale v nějaké rozumné peníze cca. 1500 klidně míň (pokud v této cenové kategorii bude posun možný). Zvuk by mohl být podobný CX-300 nebo Porta Pro. Přemýšlel sem mezi Shure E115 nebo Klipsch S3 popř. S4. Do úvahu by ještě přicházely Soundmagic PL50, ale ta značka ve mě důvěru nebudí, i když recenze jsou vesměs pozitivní. Děkuji za odpověď
nick003
Junior

Odeslat příspěvekod Ryan Giggs 19. 4. 2012 18:32

Soundmagic je sice činska značka, ale jej vyrobky patria k tomu najlepšiemu (zvukom, ale aj kvalitou prevedenia) čo je za konkretnu cenu na trhu. predsudky nie su na mieste. Každopadne PL50 hraju vyborne, ale uplne inak ako KPP či CX300. Takej vyraznej prebasovanosti sa tam nedočkaš. Preto asi pre teba vhodne nebudu. Skôr tie Klipsche, ale že by zvuk bol o level vyššie ako KPP sa povedať neda. Skôr by som odporučil Audio-Technica ATH-CKM55.
Ryan Giggs
TV expert

Odeslat příspěvekod nick003 19. 4. 2012 19:13

KPP mam na domácí spíše na domácí poslech a víc basů mi nijak nevadí. Na ven sem nosil zmíněné Senny hrály poměrně dobře a klidně bych snesl i něco podobného. Kdyby si měl obodovat zmíněné sluchatka Shure E115, SoudMagic PL50, Audio-Technica ATH-CKM55, Klipsch S3 a Klipsch S4 na stupnici 1-10 a srovnat basy se Sennheiser PX-300 stačí více/méně.

Nejsem žádný audiofil a vím, že je těžké takhle ladit, když každému vyhovuje něco jiného takže sem vděčnej za každou radu.
nick003
Junior

Odeslat příspěvekod kaapoo 19. 4. 2012 20:36

na a-jays je uplne najhorsi ten konektor a nie kabel. vymenil som konektor za zakladny rean a odvtedy krasne funguje.len tochce spajku :)
Na doma: Amarok DAC (~ ZERO DAC) => Denon D-M38DAB => Wharfedale 10.1

Sluchatka: Sennheiser HD 600 (DIY cable) | Audio-Technica ATH AD500 | Grado SR60e | AKG K272 HD | Superlux HD681 EVO

Na cestach: => Fiio X1 => Vsonic VSD5
kaapoo
Mírně pokročilý

Předchozí stránkaDalší stránka