Jaká sluchátka do cca 1000 Kč?

Stereo a vícekanálová sluchátka

Moderátor: Moderátoři AVMania.cz

Odeslat příspěvekod _daRK 15. 2. 2019 11:25

20e, to už je na náhlavné sluchátka veľmi chabý rozpočet. Ak Superlux, tak pozri radšej HD 668B (polootvorené), HD 669 (uzavreté), HD 681 (otvorené). Na to, či sú uzavreté/otvorené sa však nezameriavaj, pozri recenzie a vyber podľa preferencií zvuku, o ktorých si totiž vôbec nič nenapísal.
HP: Hifiman Edition XS
IEM: FiiO FH7,iBasso IT04
DAC/Amp: Lotoo Paw S1,Chord Mojo,HibyR3,iBasso CF01
Iné: Sony WH-1000XM5,LinkBuds S
TV/Audio: SONY KD-55XF9005;Yamaha RX-V683 ► DALI Zensor 3+Yamaha NS-SW200; Triangle Elara

Predaj: iBasso IT01s, IT04, FH7
_daRK
Pokročilý

Odeslat příspěvekod dunihlav 16. 2. 2019 18:14

Diky,
nakoniec som objednal AKG Y30.
Dufam,ze nesklamu.
dunihlav
Junior

Odeslat příspěvekod Fidko 16. 3. 2019 08:23

Ahojte, nemate tip na sluchadla podobne Airpodom ? (Truewireless, alebo ako sa tomu hovori).

Doma mam aktualne DT 990 a ich prejav mi vyhovuje, ale zvuk nie je prioritou. Mali by to byt sluchadla urcene k praci a do fitka a pri tychto cinnostiach kvalitu zvuku prilis neriesim. Vlastne by mi mozno nevadil ani trochu basovejsi prejav (pri praci pocuvam hlavne elektronicku hudbu). Prioritou je ale skor pohodlie, mozno vydrz a taka nejaka overenost. Rozpocet by mal byt co mozno najnizsi, pretoze sluchadla rad stracam a nicim. Vdaka.

PS: kvoli rychlosti by bol idealny eshop u nas, ale pocitam skor s cinou.
Fidko
Junior

Odeslat příspěvekod UvevaX 16. 3. 2019 20:56

Ahojte, potreboval by som poradit. Chcel by som nejake stuple do 2000 ako doplnok na cestovanie k nahlavnym Audio-Technica ATH-MSR7.

Kupil som si KZ ZS10 a charakteristika mi vobec nesedi, potreboval by som nieco rovnejsie ako maju napr. aj tie audiotechnica. Predtym som mal Zero Audio Tenore a tie mi vyhovovali tiez.

Nejake napady? Dakujem
UvevaX
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod bobzbrna 29. 3. 2019 21:16

Zdar,
JUPÍÍÍ, konečně zase někdo, komu se nelíbí ty V-čkový věci kterých je na trhu asi tak 99% !! .
Zkus Brainwavz b100 nebo Final Audio Heaven II .
Bob
SONY CDP-970, YAMAHA M-4, CANTON Quinto 540, KIMBER KC-1, MONSTER Powerline 2+
nebo jako zdroj NTB + FOOBAR 2000 + IFI NANO iDSD BL USB DAC , SMSL sApII, HIFIMAN RE0 nebo AKG K270 Playback
bobzbrna
Junior

Odeslat příspěvekod olousek 4. 4. 2019 21:13

Dorazil mi tenhle týden z Gearbestu KZ bluetooth kabel (ten novější s baterií a ovládáním zvlášť), ale bohužel s jiným pinem (B pin vhodný pro KZ ZST, ZS10, ES4, ZSR...) Kabel je funkční odzkoušený. Kdyby ho někdo chtěl tak SZ, nechám za 400,- nejlíp Praha. Ale můžu i poslat. sorry za OT
olousek
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod sirgarfield 18. 5. 2019 12:17

Zdravím, po delší době zase vybírám sluchátka. Kamarád bral asi před rokem ZS5 a je s nima velice spokojenej, nicméně co jsem koukal tak nabídka KZ je obrovská - ZSN, ZST, ZSR k tomu se nabízí i Pro verze a jak to tak bývá, čím je výběr větší, tím je i těžší a trochu se v něm ztrácím. Zajímalo by mě jak si mezi sebou stojí výše zmíněné modely a případně jestli se vyplatí si připlatit a jít do ZS6/10. Převážně poslouchám metal a rock, dříve jsem používal mh1c ze kterých jsem byl nadšený.
sirgarfield
Junior

Odeslat příspěvekod ramones 18. 5. 2019 22:18

Pro styl, který posloucháš, budou KZ ZS5 výborná volba, pokud na ně použiješ odpovídající nástavce (musí těsnit v uchu).
ramones
Junior

Odeslat příspěvekod sirgarfield 19. 5. 2019 12:05

Díky moc za odpověď! Ještě se zeptám, jelikož jsem se dočetl že ZS5 jsou náročnější na zdroj zvuku než novější 6ky, jak se snesou kupříkladu s hudbou ze Spotify?
sirgarfield
Junior

Odeslat příspěvekod wmartini 20. 5. 2019 06:55

To záleží na mnoha okolnostech, u Spotify free je bitrate omezený na 160 kbit/s při nejvyšší kvalitě. Teoreticky by se to díky těm 2BA u ZS5 mohlo na výškách podepsat. Ale taky záleží na uších, na žánru a na tom, kde posloucháš. S premium účtem bych se toho nebál, tam je bitrate dvojnásobný a až takové rozlišení špunty za 20$ nemají ;-)
wmartini
Junior

Odeslat příspěvekod sirgarfield 20. 5. 2019 12:33

Premium mám tudíž to by problém být neměl :) teďka jsem ale ještě koukal, že na gearbestu mají zlevněný AS06 na nějakých 30 dolarů, vyplatilo by se za ně připlatit?
sirgarfield
Junior

Odeslat příspěvekod neis 21. 6. 2019 11:44

Pánové mám kz5 i kolega a pro nás pro oba jsou to příšerné sluchátka, nepohodlné, vypadávajíci s nesnesitelnymi výškami. Tedka jsem na test koupil mpow flame 2, které jsou voděodolné, perfektně drží v uších, jsou pro me ucho skvěle pohodlné a hlavně hrají neskutečně dobře za ty prachy!! Na domácí poslech mám dt 990 a i tak jsem spokojen, jsou sice basovejsi, ale to mám rád a žádné sykavky a uječené výšky.. Dá se na tom poslouchat i metal a to je co říct, protože některé skladby mi díky agresivnějším výškam vadí i na 990.. Tak nadšený jsem ještě z tak levných sluchátek nebyl!! Kdo chce levná sluchátka na sport tak za mě bezkonkurenční volba.. Opravdu smekám a ještě mají dost solidní výdrž..
neis
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod VikThor 12. 8. 2019 15:21

Máte někdo prosím zkušenosti se skluchátky Marshall Minor II?
Hledám něco se slušným zvukem, ideálně s aptX, ale tahle sluchadla, jakkoliv mne lákají na kvalitní zvuk a značku, prý velmi špatně sedí v uších. Máte s nimi někdo zkušenost? Popřípadě co by jste doporučili za podobná, drátem spojená sluchadla s výdrží alespoň 8 hodin?
VikThor
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod Kozmich 21. 8. 2019 13:20

Ahoj,

poradili byste prosím sluchátka v této cenové relaci (do cca 1000 kč)?

Určení je na doma (nikam s nimi cestovat nebudu). Primárně půjde o poslech hudby (metal), hraní na baskytaru v kombinaci s rocksmith, sem tam hraní nenáročných her (nenáročných co se prostorového vnímání tyče).

Zatím mám kandidáty:
* SUPERLUX HD681 EVO
* SUPERLUX HD668B
* AKG K72

upřímně moc nevím podle čeho z nich vybrat - ještě na ne pujdu asi mrknout tu v Brně do Kytary.cz, ale AKG tam aktuálně nemají... Navíc se u nich obávám uzavřenosti - skrz pocení uší atp.

Případně ještě Kingston HyperX Cloud, jelikož stejně budu potřebovat ještě mikrofon a tohle by to vyřešilo. Jen nevím jak je na tom se zvukem oproti Superluxum...

Budu rád za každý názor
Kozmich
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod iceman27 21. 8. 2019 14:34

https://www.rtings.com/headphones/revie ... lux/hd-681
Mrkni na tyhle Superlux. Jsou lehce basovější, ale za ty peníze hrají opravdu slušně.
HeadAmp Gilmore Lite mk2, Polaris, Audio-Technica ATH-R70x, Sennheiser HD 58X Jubilee, Meze 99 Classic, Philips X2HR, Audio Technica ATH-MSR7, Sony wh-1000xm3.
FiiO M11, FiiO E12 Mont Blanc.
iceman27
Mírně pokročilý
Uživatelský avatar

Předchozí stránkaDalší stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků