Špunty cca 30E - Jays a-jays two/Sennheiser CX 300

Stereo a vícekanálová sluchátka

Moderátor: Moderátoři AVMania.cz

Odeslat příspěvekod emilseman 14. 3. 2011 13:39

Dobrý deň. Už dlhšiu dobu zháňam nejakú náhradu za staré HPM-70 zo starého Sony Ericssonu. Podľa mňa (hudobného laika) hrali celkom slušne, dôvod kúpy nových je že musím mať k nim predlžovačku, lebo už nemám SE.
A tak som si poprechádzal fórum a zistil, že za tých cca 30e si môžem dovoliť tak Jays a-jays two alebo Sennheisery CX300. Otázka je, ktoré budú pre mňa lepšie? A budú hrať vôbec lepšie ako tie od SE?
Spolovice počúvam takú hudbu ako Prodigy, popr. nejaký drum, druhú polovicu tvorí rock+trochu popu.
Čo mi možno trochu vadí na jays a-jays two je ten plochý kabel vraj sa nedajú nosiť za uchom a nezalomený konektor, ale to by som prekusol ak by hrali lepšie ako tie CX 300. Poprípade prosím poraďte niečo iné v podobnej cene.
Ďakujem za pomoc
emilseman
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod The Wolverine 14. 3. 2011 14:02

Pokud sis fórum prošel pozorně, tak ses určitě dočetl, že za ty peníze toho kromě a-JAYS Two moc nepořídíš. Ještě tak něco od Soundmagicu (přebasované PL11), ale osobně bych dal přednost a-JAYS Two.

Mrkni: http://forum.avmania.e15.cz/viewtopic.php?f=1712&t=1122110&start=0&st=0&sk=t&sd=a&sid=2f1a65a6c192329c767eda8e3249054f
Schiit Bifrost 4490 ► Schiit Asgard 2 ► Audeze LCD-X │ Grado GH4
The Wolverine
Pokročilý

Odeslat příspěvekod pHp 15. 3. 2011 12:32

Třeba SoundMAGIC PL30. Vyrovnaný zvuk, možnost nastavení basů, kabel za uši, výborné příslušenství,...
pHp
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod aneta55 15. 3. 2011 13:15

Alebo Philips SHE-9551, rovnako sa dajú nosiť káblom za uši, vynikajúca izolácia, neskutočný rozsah basov a nezastreté ostatné pásma.
aneta55
Junior