Sluchátka - univerzální poslech - kolem 15000 Kč

Stereo a vícekanálová sluchátka

Moderátor: Moderátoři AVMania.cz

Odeslat příspěvekod Zlaton obecny 29. 3. 2011 00:16

Haha nakoniec som tiež po ďalšom hľadaní došiel k tomu, že asi preklep :)
Prečo zvoliť UERM za 1000 USD a nie JH11 za 850, alebo JH13 za 1100?
Zlaton obecny
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod Kubas.4Mi 29. 3. 2011 00:19

mrkni třeba taky na nabídku Unique Melody...poslední dobou mi přijde, že se všeobecně nabídka customů rozšiřuje a dají se sehnat v různých cenových hladinách velice solidní výrobky. To clo a DPH mně u JH13 strašně odradilo, nakonec jsem vybral UM Miracle - u Unique Melody je výhoda, že se neplatí žádné clo/dph. Jen doba dodání je poněkud delší :(
Kubas.4Mi
Junior

Odeslat příspěvekod Zlaton obecny 29. 3. 2011 00:34

UM Miracle sú made in China? Nejde mi teraz o kvalitu - podľa recenzíí na internete je veľmi dobrá, ale chcel by som sa pozrieť ako je to s clom a DPH. Moc sa v tom nevyznám, ale myslím, že minimálne DPH by sa platiť mala. Ak nie, tak super
Zlaton obecny
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod Kubas.4Mi 29. 3. 2011 00:45

Ano, vyrábí se v Číně, ale kvalita zpracování je vynikající. Ani clo a ani DPH se neplatí. Z Číny to veze Fedex a všechny náklady s tím spojené hradí UM...
Kubas.4Mi
Junior

Odeslat příspěvekod Zlaton obecny 29. 3. 2011 01:13

Zdá sa, že začínam inklinovať k in-earom.

Za nejakých 5 tis. IE8 (tie tripple za 200 USD z Amazonu už tuším stihli rozpredať :p)

Za 500 USD 1964-q. Práve mi niekto napísal na Head-fi, že jeho iPod ich utiahne, ale samozrejme so zosilovačom sa to zlepší. Ak má niekto skúsenosť s kombináciou 1964-q + mp3 prehrávač (nemusí byť nutne iPhone) tak sem s ňou.

Za 929 USD UM Miracle takisto veľmi lákavé ak to bude konečná cena (plus samozrejme odliatky)

Stále sa bojím, že in-eary budú mať malý soundstage - môže to niekto porovnať s veľkými sluchátkami?
Zlaton obecny
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod Bína 29. 3. 2011 07:27

Kubas: S tím DPH jsi měl prostě štěstí jak já s JHčkama. Jeden to posílá přes Fedex, druhej přes UPS, tyhle kurýrní společnosti většinou neřeší celní řízení tak přísně jak obyčejná pošta. Říct že s Unique melody se nikdy neplatí DPH je prostě blbost. J8 ani HMPF jsem u JH DPH neplatily, Lightning na Slovensku ano.

Prečo zvoliť UERM za 1000 USD a nie JH11 za 850, alebo JH13 za 1100?

Protože JH11 nejsou na stejné úrovni. A pak rozdíl mezi JH13, JH16, UE18, UERM, ES5, Miracle je v rozdílném podání zvuku, který musíš vyčíst z recenzí.

K tomu soundstage, to podání je dost odlišné než u většiny velkých sluchátek. Velikost se dá přirovnat k těm lepším uzavřeným sluchátkám. Customy excelují v hloubce prostoru a v lokalizaci.
CIEM: qdc 8CS|AAW W500|HEIR 10.A|HIFIMAN RE1000
IEM: NOBLE Katana & Sage
DAP: SONY WM1A|SHANLING M5s & M2X & M0
TWS: Shanling MTW100BA

Zaměstnanec firmy Shanling, tohoto času v Číně
Bína
Sluchátkový recenzent

Odeslat příspěvekod Lighting 29. 3. 2011 09:03

Ja som dal za JH13 pro 1100 euro so vsetkym:)aj bonus clo a dph. Ale za tie peniaze to stoji.

Moja rada: neries kup top a mas pokoj:)
Ipod 6g 80gb - Toxic Cables Silver Poisson - JH13 Pro
Lighting
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod Kubas.4Mi 29. 3. 2011 21:35

Tak s tím clem a DPH jsem žil v jiném světě teda. Díky, Bína, za objasnění. A za tu mylnou zprávu se omlouvám... :)
Kubas.4Mi
Junior

Předchozí stránka