Jak se nasazují špunty?

Stereo a vícekanálová sluchátka

Moderátor: Moderátoři AVMania.cz

Odeslat příspěvekod Zášek 8. 7. 2011 15:13

Zdravím,
mám odjakživa takový problém. Neumím si totiž nasadit špunty a tak by mě zajímalo jaké jsou na to třeba finty?

Na internetu jsem četl různé návody ale ať dělám co chci tak mi sluchátka v uších prostě nedrží, vypadávají.
Zášek
Junior

Odeslat příspěvekod Ryan Giggs 8. 7. 2011 15:55

Čo maš za sluchadla? Su k nim rôzne veľkosti nastavcov, alebo len jeden par? Problem by som videl prave v nespravnej veľkosti nastavcov.
Ryan Giggs
TV expert
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Zášek 8. 7. 2011 19:19

No byly přiloženy k telefonu. Nástavec mají jenom jeden, a v tom se mi nezdá že by byl až moc velký, přece jen ty sluchátka musejí držet :-)
Zášek
Junior


Odeslat příspěvekod Zášek 8. 7. 2011 19:44

Já mám ještě porty, ale s těmahle chci pracovat tak si nechci porty zničit :D
Zášek
Junior

Odeslat příspěvekod dazo 8. 7. 2011 19:52

Tak ono by to asi chcelo ine nastavce,ale ake ti budu pasovat je tazko povedat :D
dazo
Mírně pokročilý
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Ryan Giggs 8. 7. 2011 20:36

Zášek píše:No byly přiloženy k telefonu. Nástavec mají jenom jeden, a v tom se mi nezdá že by byl až moc velký, přece jen ty sluchátka musejí držet :-)

Praveže nemusia. Každy ma ine uši. Niekomu to sadne dokonale, inemu to vypadava, ďalši to do ucha ani nenarve. Podľa mňa je to prave nevhodnou veľkosťou nastavca. Keby bol ten nastavec pre tvoje ucho idealny, šanca že ti to bude vypadavať je minimalna.
Ryan Giggs
TV expert
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod boldricus 17. 8. 2011 07:10

Zášek píše:No byly přiloženy k telefonu. Nástavec mají jenom jeden, a v tom se mi nezdá že by byl až moc velký, přece jen ty sluchátka musejí držet :-)


Jedna z hlavních nevýhod in-earů je, že když se sejdou s různýma ušima, chovají se různě. A co se držení v uchu týče dokáží in-eary neuvěřitelně pozlobit. Jak říkají kluci, je to opravdu v nástavcích. Např s Senny CX 300 jsem neměl problém, prostě jsem je nasadil a šlo se, hned od začátku, ale Tripply mě pozlobily opravdu fest.... :-\
Jestli jsem dobře četl máš sluchátka co byla přibalená k telefónu? Tak to se přidávám k dazovi - zahoď ten šmejd a kup alespoň ty Senny CX 300, nebo něco jim podobné. K telfénu sem dostal taky nějaký špunty ale hrajou hrozně... :-S U mě ale hraje hrozně i telefón..:D
Jsem BASShead a zvuk prasím ekvalizérem :D

Venku: Cowon Plenue D + Sennheiser IE80, FatFreq Maestro Mini
Doma: Sony Walkman ZX300 + Audiosense T800
PC -> FiiO E10 + Beyerdynamic DT 990 Pro, Sennheiser HD 598, Superlux HD681 EVO, Fostex TH-X00
boldricus
Mírně pokročilý
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod ...No...Name... 17. 8. 2011 13:01

No...z vlastní zkušenosti můžu říct, že někomu špunty vůbec sedět nemusí. Mojí přítelkyni jsem půjčoval Sony MDR-EX77LP, Senny CX300 a ještě nějaký obyč od Nokie... A ani jedny jí v uchu prostě nedrží - zkoušeny všechny nástavce.
U mě sedí všechny ok, ale do jejího ucha se prostě nevlezou :)
...No...Name...
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod blackis100 17. 8. 2011 19:16

ahoj,
nwm jestli to funguje http://www.beatsbydre.com/products/Prod ... 5097&cat=2 ale muzes skusit (to posledni video na pravo dole) jestli nic nepomuze tak jediny reseni budou sluchatka s nahlavnim mostem :-)
blackis100
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod kuko61 23. 8. 2011 02:30

Kym som mal stare in-eary, tiez mi v usiach nedrzali. K Eternam som dostal drziaky za ucho a s vypadavanim uz problem nemam.

Obrázek

Dodatocne som zistil, ze aj stare sluchatka ovela lepsie sedia v uchu, ked vediem kablik vrchom poza ucho a taktiez maju lepsi zvuk...
AVR Yamaha -> Infinity Kappa 8.2i
Dali Zensor 1 AX
Pioneer U-05 -> Burson Soloist SL / xDuoo TA-20 / Loxjie P20 -> Audeze LCD3, Verum One, Meze 99Classic, HE400se, Senn HD530/II, HD540/II, HD560/II, HD565
kuko61
Mírně pokročilý
Uživatelský avatar


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků