a-jays one - problém

Stereo a vícekanálová sluchátka

Moderátor: Moderátoři AVMania.cz

Odeslat příspěvekod alix123456 26. 8. 2011 20:53

zdravím

pred nedávnom som si kúpil slúchatká a-jays one všetko šlo v pohode len des asi po týždni čo ich mám pravé slúchatko fatálne starilo na kvalite zvuku, hrá uplne ticho, ľavé hrá super, nemáte nejaké tipy ako by som ho mohol skusiť sprovozniť naspeť ? záruku mám ale nechcem ich isť reklamovať ak by to bolo niečo čo sa da spraviť doma
alix123456
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod Hergarok 26. 8. 2011 21:03

Pokud se kvalita a hlasitost zvuku nevrací při pohybu s kabelem (případně při jeho ohýbání) nebo konektorem, tak pochybuji, že je to doma snadno opravitelné ...
Audigy 2ZS => ZERO DAC => Amarok^2 => DIY elektrostaty || V hifi jde změřit vše mimo naivity a diletantství.
Fóra po celém světě zamořují ti, jenž mají problém psát srozumitelný text a pochopit psaný text. WTF ?!?!?
Hergarok
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod Alphi 26. 8. 2011 21:13

To může být klasika - zanešený filtr. Vyčistit (izopropanol je tvůj přítel).
Přineste mi šekovou knížku a paní krtkovou.
Alphi
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod Hergarok 26. 8. 2011 21:17

Po týdnu by to byla teda opravdu rychlovka :D
Audigy 2ZS => ZERO DAC => Amarok^2 => DIY elektrostaty || V hifi jde změřit vše mimo naivity a diletantství.
Fóra po celém světě zamořují ti, jenž mají problém psát srozumitelný text a pochopit psaný text. WTF ?!?!?
Hergarok
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod alix123456 26. 8. 2011 21:23

no skusil som ho len tak prstom očistiť a ofuknuť ale nič to nezmenilo, s isopropanolom to mam vyčistit ? a niečo čo by som v domacnosti našiel ?

-- 26. 8. 2011 22:47 --

no nejako som to z niečim vyčistil, a začalo hrať normalne , diki za rady
alix123456
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod Ryan Giggs 28. 8. 2011 12:07

Ak nemaš isopropanol, tak akykoľvek lieh alebo nejaky neochuteny alkohol (napr. vodka).
Ryan Giggs
TV expert

Odeslat příspěvekod R4DY 12. 2. 2012 14:18

ja mam podobny problem... a to vyčistenie filtru nepomaha robi mi to uz od novoty... ze by studeny spoj ? :D
AKG K 242 HD
Clip+ fiio E11 Sony MH1C
R4DY
Junior

Odeslat příspěvekod deutsch 12. 2. 2012 22:20

Doma se to spravit nedá je to častá závada A-jays One = reklamace,bratr řešil to samé.
deutsch
Junior