Bezdrátový headset do 3 000,-

Stereo a vícekanálová sluchátka

Moderátor: Moderátoři AVMania.cz

Odeslat příspěvekod vasam 1. 9. 2011 14:19

Zdravím,
chtěl bych se poradit ohledně výběru sluchátek. Mělo by se jednat o kvalitnější bezdrátový headset, který by sloužil jak pro hraní, příp. VoIP, tak třeba i pro výjimečný poslech hudby s cenou do cca 3k. Zdroj je PC, ovšem ocenil bych, kdyby bylo připojení přes klasický jack (resp. 2) - ne USB. Zde jsem ovšem narazil na problém, nikde jsem kombinaci headsetu s 3,5mm nenašel - existuje vůbec?
vasam
Junior

Odeslat příspěvekod pHp 1. 9. 2011 16:34

Bezdrátový HS bude pracovat na BT. Tzn., je nejlepší, když je vestavěné v PC (spíš v NB). BT dongle bývá na USB (jednoduché a levné) nebo univerzální na Jacka. Aby ale měl i připojení na mikrofon (Jack) bude asi hodně vzácné, protože to nedává valný smysl.
pHp
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod dazo 1. 9. 2011 17:00

Ak ten bezdrat dako extra nepotrebujes tak ber radsej kablove!! Aj tak pri cca trojtisicovych bezdratoch platis dajme tomu polovicu za ten system prenosu signalu,a kvalitu zvuku platis iba cca polovicu !!! Cize kablove za 3000 by hrali uz velmi dobre ;-]
Teclast Tl- T51 ---> Fiio E11 ---> Rha Ma750 + Sony MH1C + Vsonic GR07 + Hifiman Re 400 + Trinity audio master
Pc ---> m-audio audiophile usb ---> Akg K530
dazo
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod vasam 1. 9. 2011 20:02

Sluchátka přes BT určitě ne - dělá to akorát neplechu (párování, kvalita, ...), nemám s tím dobré zkušenosti.
Bohužel bezdrát opravdu potřebuji - mám celkem nevhodně konektory, takže by byl s dráty problém.
Asi nakonec oželím 3,5mm a skončím u Logitech ClearChat
vasam
Junior

Odeslat příspěvekod ghostdog32 1. 9. 2011 20:25

chápu že u headsetu se bezdrát hodí, protože stejně bude mít vždycky horší kvalitu zvuku než sluchátka sama o sobě + mikrofon položený na stole.
i5-2500K @4.4 Ghz, Noctua NH-U14S, GA-Z68XP-UD3P, Kingston 8GB, Samsung 840 EVO 120GB, Intel 320 80GB, WD Green 2TB EZRX, Audinst HUD-mx2 + AKG K240MKII, EVGA SuperNOVA 750W G2, Fractal R4, LG W2220P @75Hz
ghostdog32
Junior