Vsonic GR07 a R04

Stereo a vícekanálová sluchátka

Moderátor: Moderátoři AVMania.cz

Odeslat příspěvekod Almik 29. 4. 2013 16:24

dazo, asi tak... pokud PX200 II měly málo basů, ani GR07 Bass tě nejspíš po téhle stránce neuspokojí, i když kdo ví, třeba bys objevil zase jiná, dosud nepoznaná pozitiva a pocity... zkusil bych IE80, pokud budou mít i tyhle málo basů (snad ani není možné), tak už nevím, prostor mají na špunty dost široký, tak snad Ti budou sedět v uchu.
FX: Nikon D750, Sigma 35/1,4 Art, Nikkor AF-S 85/1,8 G, blesky SB-800, SB-600
m4/3: Olympus E-M10, Panasonic 12-32/3.5-5.6, Samyang fish-eye 7,5/3.5, blesk FL-36R
Almik
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod pavlicko 8. 5. 2013 14:54

Dobry den.
Zhanam sluchadla-spunty do 50 eur. Prave som stratil Vsonic GRO2-tie boli vyrovnane a po uprave eq som bol s nimi spokojny. Mam prehravac Sansa Fuze +. Pocuvam hlavne metal Mam rad detailne podanie s kvalitnymi vyskami, miernym ale presnym basom. Pozeral som tie Soundmagic PL50, HIFIMAN REO(ale vraj vobec nebasuju-je ich mozne upravou eq ziskat?), VSONIC VC02(zvuk lepsi ako GRO2,ale konstrukcne slabsie-vraj sa rozpajaju ). Zaverom-hladam nieco ako GRO2 ,ale na trochu vyssej urovni.Vedel by ste mi poradit? Vopred dakujem. PS. Lakaju ma tie HIFIMAN RE0, ale ten bas ???
pavlicko
Junior

Odeslat příspěvekod chistos 8. 5. 2013 18:04

Neviem, hifimany som nepočul, sonyčka som počul a priamo som ich porovnával s VC02, charakteristiku slúchadiel pomocou eq nezmeníš, takže tam basy nezískaš, niečo tam navyše bude, ale hrať to teda dobre nezahraje. Vc02 sa mi za ten deň čo boli u mňa nerozpadávali, kábel sa neodpájal, Išiel by som do tých Vsonicov, nič lepšie asi nezoženieš.
Slúchadlá: AKG K450 ---> AKG K551
chistos
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod bobzbrna 20. 6. 2013 00:12

pavlicko píše:Dobry den.
Zhanam sluchadla-spunty do 50 eur. Prave som stratil Vsonic GRO2-tie boli vyrovnane a po uprave eq som bol s nimi spokojny. Mam prehravac Sansa Fuze +. Pocuvam hlavne metal Mam rad detailne podanie s kvalitnymi vyskami, miernym ale presnym basom. Pozeral som tie Soundmagic PL50, HIFIMAN REO(ale vraj vobec nebasuju-je ich mozne upravou eq ziskat?), VSONIC VC02(zvuk lepsi ako GRO2,ale konstrukcne slabsie-vraj sa rozpajaju ). Zaverom-hladam nieco ako GRO2 ,ale na trochu vyssej urovni.Vedel by ste mi poradit? Vopred dakujem. PS. Lakaju ma tie HIFIMAN RE0, ale ten bas ???


K tem RE0: Mám je 2 mesice a uz su do nich zamilovanej. Fantasticka detailnost! S temi basy to je tezke, ale tak jak si skladnik ve sroubarne muze precist Vergillia v orinale, tak si metalista muze poslechnout Sabbaty ze vsemi nuancemi a mene dunivym zvukem.Jo a jeste jedna vec- do autobusu nebo saliny to neni. Domaci poslech ale stoji za to!!
SONY CDP-970, YAMAHA M-4, CANTON Quinto 540, KIMBER KC-1, MONSTER Powerline 2+
nebo jako zdroj NTB + FOOBAR 2000 + IFI NANO iDSD BL USB DAC , SMSL sApII, HIFIMAN RE0 nebo AKG K270 Playback
bobzbrna
Junior

Odeslat příspěvekod bogino 20. 6. 2013 07:42

Skus GR07 bass edition. Bas maju len mierne zvyraznemy oproti standardnym GR07, mohlo by ti to vyhovovat.
Linka na moje testy v mojom profile
HQPlayer Desktop ► Gustard DAC-X10 ► SPX2010TA ► HiFiMan HE-500
bogino
Mírně pokročilý
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod samlen 26. 6. 2013 14:23

aký je rozdiel medzi GRO7 a GRO7 MK2 ??
samlen
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod LOPO_X 26. 6. 2013 14:40

kabel .. u starši verze měď u novějši mk2 střibro
Fiio btr5 + Fearless s8f
Samsung galaxy buds pro
LOPO_X
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod pHp 26. 6. 2013 14:48

U obou je stříbro. Mk2 má kabel jinak vinutý, trochu měkčí.
pHp
Mírně pokročilý
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod samlen 26. 6. 2013 17:29

A je nejaký rozdiel medzi tým keď je tam medený alebo strieborný kábel ??
samlen
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod creat 26. 6. 2013 19:47

Neviete o nejakej firme, ktorá robí custom nástavce na Vsonic GR07?
Tričko AVmánie :lol:

"Ovocné víno každý den, tvůj život se změní ve zlý sen."
creat
Mírně pokročilý
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod radimecek13 26. 6. 2013 20:24

Doma:
Cambridge Audio Azur 540C - Hypa 300SE -SHURE SRH 940,Bang & Olufsen H6
Na ven:
Fiio X1+ Bang & Olufsen Beoplay H2,Ultrasone Icans Octa,Grado IGrado



FIAT 500L POP STAR 1.4 benzín
radimecek13
Pokročilý
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod creat 27. 6. 2013 16:54

Tak to dákych 110 eur za to určite nedám.
Tričko AVmánie :lol:

"Ovocné víno každý den, tvůj život se změní ve zlý sen."
creat
Mírně pokročilý
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod TheUnheard 29. 6. 2013 16:27

predaj GR07, dospor a kup rovno CIEM :)
i5 4790k+GTX960+16GB => uDac2-HP => 1964-T / ADAM F5 / HD 800
iPod touch 3g 64GB => 1964-T
Redmi note 2
TheUnheard
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod Dezna 7. 6. 2015 11:05

Zdravíčko...Píši o radu. Přestalo mi hrát jedno sluchátko u mých GR07 a já zvažuji, jestli má cenu to opravovat. Z Headphones mi vzkázali, že by se musel nejspíše měnit buď kabel, nebo měnič, oprava cca 1500. Co si myslíte, má to cenu? Nejvíce mě odrazuje, že sluchátka už mi jednou udělali totéž, hned po roce, naštěstí jsem je ještě úspěšně vyreklamoval za nové. Ovšem teď, po dalším roce...totéž:-( Nemáte s GR07 někdo podobné zkušenosti? Díky...
Dezna
Kolemjdoucí
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod kozmo 7. 6. 2015 16:41

Ak ti ich vyreklamovali a od reklamacie ubehol rok (resp. menej ako 2 roky), tak mas opat novu reklamacnu dobu, to znamena, ze dnom reklamacie ti zasa nabehli 2 roky zaruka. Aspon take mam ja skusenosti, reklamacia prehravacu sandisk, 3 x a kazdy krat do 2 rokov, cize 6 rokov, tri krat som dostal vzdy novy... mozno sa to zmenilo, alebo v Cr mate ine zakony
kozmo
Junior

Předchozí stránkaDalší stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků