Vsonic GR07 a R04

Stereo a vícekanálová sluchátka

Moderátor: Moderátoři AVMania.cz

Odeslat příspěvekod radimecek13 25. 3. 2012 18:20

citace z headphones.cz:
"Flagship Edition" má oproti klasickému modelu osazen lepší měnič (bližší GR07) a tělo je s kovovým krytem.
Doma:
Cambridge Audio Azur 540C - Hypa 300SE -SHURE SRH 940,Bang & Olufsen H6
Na ven:
Fiio X1+ Bang & Olufsen Beoplay H2,Ultrasone Icans Octa,Grado IGrado

FIAT 500L POP STAR 1.4 benzín
radimecek13
Pokročilý

Odeslat příspěvekod kostival 25. 3. 2012 18:43

Jo, jo to jsem četl. Zajimalo mě jestli nemate někdo zkušenost 8-) a ještě by mě zajimalo jak si stojej v porovnaní se Shure SE215, libí se mi na nich, že mají vyměnitelnej kabel..
kostival
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod radimecek13 25. 3. 2012 18:47

Vsonic ty shurky s přehledem přehrajou....
Doma:
Na ven:

radimecek13
Pokročilý

Odeslat příspěvekod kostival 25. 3. 2012 19:05

To jsem potřeboval slyšet ;-) vlastní zkušenost? A ještě dotaz, jsou vhodný na metal, s tim měli moje Yamaha eph50 (cena cca 1k) problem, nástroje se dost slévaly a byl to takovej gulášek, nevim jestli to bylo jejich pomalosti, prostě to nebylo ono i když ta skladba byla ve FLACu..
kostival
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod radimecek13 25. 3. 2012 19:58

jsou to vyrovnaný sluchátka nemaj zdůrazněný basy,jako jiná....pokud netrváš na nějakým mohutným basu,ale na vyrovnanejch,přesnejch sluchátkách,tak Vsonic jsou ty pravá...rozlišení u nich je velmi dobré...
Doma:
Na ven:

radimecek13
Pokročilý

Odeslat příspěvekod kostival 26. 3. 2012 21:26

Dikes za reakce. Ještě tak trochu přemýšlím nad GR07, ale to už je jen otázka financi... Koukal jsem, že v popisu máš DT990Pro, které mám taky (s Xonarem Essence) jak bys je porovnal s GR07 (vim, že to asi není uplně košer porovnání, ale to je moje jediný vodítko, žádný lepší IEM jsem zatim neslyšel.. )
kostival
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod hanni 27. 3. 2012 06:02

Beyery majú viac basov aj výšok...
hanni
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod radimecek13 27. 3. 2012 09:13

Tak rozhodne si muziku s gr07 daleko vic uziju,jsou zivejsi,presnejsi,je tam daleko vic detailu,dle meho beyery prehrajou,ale je to porovnani jablek s hruskami,kazdy jsou jine konstrukce a na jine ucely...za me,pokud bych si mel nechat jen jedny,tak rozhodne gr07.... 8-D 8-D
Doma:
Na ven:

radimecek13
Pokročilý

Odeslat příspěvekod hanni 27. 3. 2012 09:17

O tom, či GR07 prehrajú Beyery by sa možno dalo dlho polemizovať, ale súhlasím, že porovnávať in-eary a veľké štúdiové sluchátka je veľmi zcestné. Každopádne majú každé úplne iný charakter zvuku.
Naposledy upravil hanni dne 27. 3. 2012 13:33, celkově upraveno 1
hanni
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod xxxdvorixxx 27. 3. 2012 09:32

Mají hodně odlišný charakter, DT990 jsou od prvního poslechu "zábavnější". Samozřejmě to porovnávat lze, jen je třeba respektovat mantinely mezi konstrukcemi.
Cowon D2 / Lumia 920 / Fubar IV+Sennheiser HD-25
xxxdvorixxx
VIP uživatel

Odeslat příspěvekod kostival 27. 3. 2012 20:04

Škoda jen, že nemají vyměnitelný kabel, představa, že omylem trhnu ten střibrný kabel mě docela děsí.. 8-S ale dost možný je, že když je vedený za uchem, tak je víc preventivně chráněný proti nechtěnému "popotáhnutí" a nemá to na něj tak destruktivní vliv, jako na sluchátka s kabelem klasicky dolu.. :hm
kostival
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod Specs 3. 4. 2012 08:44

Tak tvoje obava se u mě dnes projevila a 3 690,- Kč je v háji... Na druhou stranu se tomu vzhledem k okolnostem ani moc nedivím. Spěchal jsem (běžel) na autobus a cestou jsem zachytil plandajícím kabelem o tyč u zábradlí. Takže v tý rychlosti se kabel vytrhl z iPodu a výsledkem je, že nehraje pravý sluchátko. To je den...
Specs
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod Andrejsvk 3. 4. 2012 10:00

to ti dakto opravi
z plastu normalne cast urves aby si sa dostal k spoju, pripajkujes kabel, este ho prilepis sekundovym aby nesiel vytrhnut, a potom prilepis plast sekundovym naspat
rozdiel vo zvuku nulovy
Topping DX3 Pro + Focal Alpha 65 / Beyerdynamic DT150 + Brainwavz pads / Bose QuietComfort 35 II

ignore list : Petulda, Peny, bacil2, platprd
Andrejsvk
Pokročilý

Odeslat příspěvekod kostival 3. 4. 2012 11:11

Osobně, kdyby se mi něco takového stalo, tak by se ze sluchátek stála houpačka pro pavouky.. Neměl bych srdce na to se v tom hrabat, něco lámat a lepit :roll:
kostival
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod dazo 3. 4. 2012 11:15

A to ich radsej vyhodis? :-O
dazo
Mírně pokročilý

Předchozí stránkaDalší stránka