[recenze] Shure SRH-940

Stereo a vícekanálová sluchátka

Moderátor: Moderátoři AVMania.cz

Odeslat příspěvekod zarkow 28. 11. 2018 21:35

Po dvou letech bohužel stejný problém i u mě, načatá prasklina u číselné stupnice a vlásečnice u otočného kloubu. Nešlo to vidět, protože mám hlavový most vysunutý na dvojku a prasklina je až u trojky. Naštěstí jsou ještě v záruce u audioteku mám 3 roky, tak snad se k tomu postaví čelem. Spíše si říkám, jak to řešit do budoucna. I když mi dají nové, hrozí pravděpodobnost opakování, záruka mezitím vyprší a co pak. Domácí bastlení na jiný hlavový most si moc nedokážu představit. Je to fakt velká škoda a průser výrobce. Zvukově v rámci ceny a v uzavřených modelech mě alternativa vůbec nenapadá a i když bych klidně přešel na otevřené modely, únik zvuku do okolí by byl v našem bytě s malými dětmi dost problém.
zarkow
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod The Wolverine 29. 11. 2018 12:48

Schiit Bifrost 4490 ► Schiit Asgard 2 ► Audeze LCD-X │ Grado GH4
Marantz PM7000N ► Bowers & Wilkins 684
The Wolverine
Pokročilý
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod radimecek13 29. 11. 2018 16:08

nejsou špatné,ale Shury jsou zvukově lepší...nevím já už mám 940 druhé a nikdy mi nepraskly...
Doma:
Cambridge Audio Azur 540C - Hypa 300SE -SHURE SRH 940,Bang & Olufsen H6
Na ven:
Fiio X1+ Bang & Olufsen Beoplay H2,Ultrasone Icans Octa,Grado IGrado



FIAT 500L POP STAR 1.4 benzín
radimecek13
Pokročilý
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod ramones 29. 11. 2018 16:38

V diskuzích jsem narazil na doporučení nahradit jejich hlavový most z těchto levných sluchátek, tak jsem je objednal:
https://sluchatka.heureka.cz/kingston-hyperx-cloud/#
...a zjistil jsem, že zvukově (včetně výšek) jsou cca úplně stejného charakteru, jako 940, takže mám další sluchátka a most měnit nebudu.
Dokonce mají vnitřky mušli částečně vytlumeny filcem !!!
...a za ty peníze (1300,- i s poštou) :D
ramones
Junior

Odeslat příspěvekod zarkow 29. 11. 2018 20:27

Až budu mít cestu přes Brno či Prahu, vezmu s sebou i CD a H1 a zkusím si udělat zvukový obrázek, čím je případně nahradit.

Díky za tip s těmi Kingstony a druhým hlavovýcm mostem, ale ve výsledku je to pro mě asi jen nouzovka, kdyby odešly mimo záruku.
CA 340C (Casea Lynx), SPaudio SC1, Eufonika H5 Miflex, CW Hypa 1, ADL Furutech iHP-35S, Sennheiser HD 600, kabeláž od Viktora Majdáka
zarkow
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod zarkow 12. 1. 2019 19:27

Reklamace uznána, výměna hlavového mostu. Zbývá mi ještě rok záruky, uvidíme jestli se to bude znovu opakovat. Údajně tato výměna jde řešit i v rámci pozáruční opravy, cenu ale netuším. To až kdyby na to došlo.
zarkow
Mírně pokročilý

Předchozí stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků