[recenze] Shure SRH-940

Stereo a vícekanálová sluchátka

Moderátor: Moderátoři AVMania.cz

Odeslat příspěvekod andytwo 25. 12. 2012 09:17

ako ste na tom s praskanim ? je tu niekto dalsi komu praskla ta nachylna cast ?
andytwo
Junior

Odeslat příspěvekod radimecek13 25. 12. 2012 13:05

V ramci prodeje v CR byli celkem dve reklamace,mam je rok a neco....a naprosto bez problemu...
Doma:
Cambridge Audio Azur 540C - Hypa 300SE -SHURE SRH 940,Bang & Olufsen H6
Na ven:
Fiio X1+ Bang & Olufsen Beoplay H2,Ultrasone Icans Octa,Grado IGrado

FIAT 500L POP STAR 1.4 benzín
radimecek13
Pokročilý

Odeslat příspěvekod radimecek13 15. 2. 2013 21:28

Nový kabel k shurkam,posune zvuk zase o trochu dále,přidá basy a celkově zvuk uklidní a zpříjemní...na ebay cca. 1500,-kč
http://www.oyaide.com/audio/press_files ... nfo_JP.pdf
Doma:
Na ven:

radimecek13
Pokročilý

Odeslat příspěvekod boriscz 15. 2. 2013 22:42

I přes některé moje výhrady k 940 nebo 840, musím nakonec uznat, že v kategorii uzavřených sluchátek do 25000,- Kč, svým zvukovým projevem nemají valné konkurence. Hodilo by se napsat, vemte si je, stejně je koupíte.
Pokud kabel pomůže, je to další bod.
Poslech se sluchátky při vysoké hlasitosti může trvale poškodit sluch ... tak bacha !
boriscz
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod radimecek13 15. 2. 2013 22:45

no zatím ten kabel testuju asi 2 hoďky,takže si neutroufnu udělat úplný závěr,ale vypadá to že odstranil neduhy...tzn.tvrdší bas a takovou tu přímočarost pro někoho možná ostrost...celkově podání zjemnil a dělá trochu teplejší projev..
Doma:
Na ven:

radimecek13
Pokročilý

Odeslat příspěvekod FranzV 16. 2. 2013 15:48

Po čtrnácti dnech se mi zlomila, je to ostuda. Teď jdu do Grado. Ty se vyrábějí přímo v Brooklynu, tak snad na to John dohlídne. :)
FranzV
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod dazo 16. 2. 2013 15:51

:hm Pekne
Teclast Tl- T51 ---> Fiio E11 ---> Rha Ma750 + Sony MH1C + Vsonic GR07 + Hifiman Re 400 + Trinity audio master
Pc ---> m-audio audiophile usb ---> Akg K530
dazo
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod boriscz 16. 2. 2013 16:02

FranzV, plác a je to.
Nic se jaksi somo o sobě nezlomí, popiš aspoň jak se jim to stalo.
Poslech se sluchátky při vysoké hlasitosti může trvale poškodit sluch ... tak bacha !
boriscz
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod radimecek13 16. 2. 2013 16:07

oni se samy zlomily..hmmm :-\
Doma:
Na ven:

radimecek13
Pokročilý

Odeslat příspěvekod amosPH 4. 4. 2013 09:03

Zdravím a připojuji se ke klubu Shurkařů :-D .
Mám SRH 940 měsíc a zvukově jsou excelentní (mohu srovnávat, protože vlatním i DT990 PRO). Jen pohodlí při poslechu se halt nedá s BD DT990 srovnat a první dojem z plastů, které navozovaly dojem Holešovické tržnice, nebyl také nic moc.... ALE zvykl jsme si a plasty "drží" a problém s mech. pevností také nemám.
Jinak poslouchám hlavně jazz na internetových rádiích z nb přes NuForce ICON HD a opakuji, skvělé!!
Doma: Denon DCD510AE+PMA510AE+AQ Kentaur 653, CA AZUR DACMagic plus, SHURE SRH910, Cestovní NB + NuForce Icon HD + BD DT990 PRO
amosPH
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod BioNautes 15. 4. 2013 17:43

Sakra kluci zase jste mě nadchly, mám 880ky a přemýšlím o přestupu... Co mi na to řeknete?... Přecházel někdo z D880 na SRH 940 ? nebo uměl by někdo porovnat ?
BioNautes
Junior

Odeslat příspěvekod radimecek13 15. 4. 2013 18:22

mám oboje....shure,studenější,přesnější o malinko menší prostor...méně pohodlné,větší přítlak...na jazz a classicu lepší,jsou živější..

beyery--teplejší charakter zvuku,větší prostor,lepší na delší posoluchání,více basů..někdy až moc,výborné na blues,folk,country....třeba takovej Nohavice na nich zní skvěle
Doma:
Na ven:

radimecek13
Pokročilý

Odeslat příspěvekod Rada25 15. 4. 2013 18:53

ono záleží hlavně na celé sestavě.a taky na stylu hudby kterou posloucháš.já měl shurky a přesedlal na beyery.vzdušnost,prostor,dynamika a hlavně zpracování a pohodlí hraje pro ně.pro mne-a na mé sestavě-beyery jasně vyhrávaj.ale v rámci uzavřených modelů budou určitě srh940 dobrou koupí!
na ven:shanling m0,ibasso dx160, chord mojo, ibasso it04,
doma:pre box s2 digital,hypa 1, mrspeakers aeon flow closed(na prodej),philips shp9500(na prodej), hifiman Ananda,hifiman Deva.
Rada25
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod amosPH 17. 4. 2013 07:54

Shoduji se s Rada25 a Radimeček13. Z vlastní zkušenosti vím, že neexistují JEDNY univerzální sluchátka pro VŠECHNY zdroje zvuku, které poslouchám (CD DENON, nb, věž SONY)... Napsal jsem, že SHURE 940 hrají skvěle, ALE mám ještě BD DT990PRO a neprodám je. Jde o to, jakou hudbu člověk poslouchá a jak sám vnímá reprodukci hudby vztaženou k frekvenčnímu pásmu (někomu více vyhovují "basovací" sluchátka, někdo má rád čielné středy a výšky). Určité vodítko může být i to, kterými sluchátky jsou osazena nahrávací studia.. Když zde občas vidím totální negace PROFESIONÁLNÍCH sluchátek a následně je vidím ve studiu a zvukaři na ně nedají dopustit, tak je jasné, že je třeba tyto informace značně "filtrovat".. Jediná a správná cesta je si oboje sluchátka v klidu vyzkoušet, a potom teprve koupit.
Doma: Denon DCD510AE+PMA510AE+AQ Kentaur 653, CA AZUR DACMagic plus, SHURE SRH910, Cestovní NB + NuForce Icon HD + BD DT990 PRO
amosPH
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod Sinuhet1 13. 12. 2013 21:13

Tak jsem i ja podlehl a na hlucne prostredi si poridil shure..Mam je jen chvili rozehravaji se, ve vlaku super ale jinak ty vysky jsou spis otravne. Tak silny duraz na vysky jsem necekal, je to uplna dominanta. Chybi mi stredobasy, a tak nejak prijemny poslech. Jinak by znely uplne nadherne ale koho bavi aby byl vypiskan :-D ..dam jim max tri dny na rozehrani jinak vracim skoda
Sinuhet1
Mírně pokročilý

Předchozí stránkaDalší stránka