ety mc5 čištění

Stereo a vícekanálová sluchátka

Moderátor: Moderátoři AVMania.cz

Odeslat příspěvekod clier 1. 10. 2011 13:31

Ahoj,
mám etymotic research mc5, k nim všechny klasické nástavce, potřebuji nějakým způsobem vyčistit pěnové nástavce, jsou takové zmačkané, prostě chci je dostat do původního stavu. Otázkou je jak? Normálně je polít vodou a vykoupat? :nenapadne

Díky za rady a omlouvám se, ale tohle je asi tak stupidní dotaz, že jsem ho ještě nenašel :lol:
clier
Junior

Odeslat příspěvekod Andrejsvk 1. 10. 2011 14:28

mozes ich vykoupat vpohode, nezabudni vyfuknut vodu z kanala, no peny ti moc nevydrzia
Topping DX3 Pro + Focal Alpha 65 / Beyerdynamic DT150 + Brainwavz pads / Bose QuietComfort 35 II

ignore list : Petulda, Peny, bacil2, platprd
Andrejsvk
Pokročilý

Odeslat příspěvekod SirAnthony 1. 10. 2011 14:47

Zdravim. Mam em 6i a tyto penove nastavce jsem take cistil.Nechal jsem je namocene v jarove vode asi pul dne. Kdyz jsem je po te vysusil na vzduchu,jeden molitan se mi sam od sebe sesunul z nastavce.... :( Vyresil jsem to az koupi novych molitanu. Ale ten co vydrzel,kdyz ho zkusim, mam pocit ze uz nema takovou pruznost jako driv. Nevim jestli byla chyba jar,ale bylo ho v tom velice malo.
C2D E8400@3600/8GB Kingstone/ATI R9 270X/Asus DX+Pro-Ject Head BoxSEII+AKG K240m/Lenovo X201+uDAC2HP+AKG K242HD/mobil+Sennheiser HD 239/Tesla NC500+NAD 304+Marantz CD-53 mkII+Sony MDS-JE500+Technics RS-BX501+Tesla CM130+Kef Q1+eGreat EG-R2A
SirAnthony
Junior

Odeslat příspěvekod clier 1. 10. 2011 19:42

Tak děkuji, odjíždím v úterý na dovolenou, takže jsem se rozhodl to pročistit až se vrátím a popřípadě koupit nové nástavce, pokud je komplet zničím :-)
clier
Junior

Odeslat příspěvekod Alphi 2. 10. 2011 15:38

Mýdlo a studenou (max. vlažnou) vodu, proprat v ruce, pořádně propláchnout, vyždímat, nechat volne vyschnout.
Přineste mi šekovou knížku a paní krtkovou.
Alphi
Mírně pokročilý