Náhlavní sluchátka do 3000-3500Kč

Stereo a vícekanálová sluchátka

Moderátor: Moderátoři AVMania.cz

Odeslat příspěvekod hanni 5. 3. 2012 08:29

HD 215 mám doma,nedávno som ich chvíľu počúval,keď mi dcéra zlomila hlavový most na AKG 540 a čakal som na Beyery 770-ky. Naozaj sa nedali počúvať, nechápem, že som ich kedysi kúpil a myslel si, aké dobré sluchátka počúvam :-) Basové nie sú ani náhodou a hrajú dosť pod dekou. To už za tú cenu sú omnoho lepšie AKG 540-ky, ktoré som mal doteraz. Určite hrajú viac basov ako HD 215. Poobzeraj sa radšej niekde inde, ale HD 215 rozhodne neodporúčam. Ani nie tak kvôli konštrukcii, aj keď sú vyrobené z mäkkého plastu a trochu vŕzgajú, ale hlavne zvukovo nič moc.
hanni
Mírně pokročilý
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod New_Handphones 5. 3. 2012 17:01

HD - 215 tedy ne! :) Co ty Shure SRH440? Máte s nimi někdo zkušenost? Z jak pevného materiálu jsou a jak silné mají basy?
New_Handphones
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod Krabák 5. 3. 2012 19:34

Měl jsem tu možnost poslechnout si HD215 spolu s SRH440 (než jsem je koupil). HD215 tak dobře netlumí a tak dobře nehrají, jako SRH440. Pokud máš rád hodně basů tak si SRH440 nekupuj, budeš zklamaný. SRH440 hrají pekně "rovně" :)
Krabák
Junior

Odeslat příspěvekod New_Handphones 5. 3. 2012 20:16

tak co tedy na hodně basů? :D
Sennheiser HD 518- jeden chlap píše v recenzi, že to má na jeho vkus až příliš silné basy! (ale jsou "otevřená" - to namená že hůř těsní zvuk? .. jaký je vlastně rozdíl mezi uzavřenými a polootevřenými a otevřenými sluchátky?)
(májí i odnímatelný kabel)
Naposledy upravil New_Handphones dne 5. 3. 2012 20:50, celkově upraveno 1
New_Handphones
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod Krabák 5. 3. 2012 20:46

Sony XB700 :D
Krabák
Junior

Odeslat příspěvekod New_Handphones 5. 3. 2012 20:54

Sony XB700 jsou co se týče basů zatím asi nejlepší! :) Prý je doporučují lidem co poslouchají DNb a Dubsteb. :) ..Prý ale málo vydrží a moc se nohodí ven -potřebuji něco co vydrží dloho!
rozsah - 3 - 28 000 je opravdu ohromující :) Budu o nich přemýšlet. Nevypadá s nimi člověk sedící v MHD trochu divně -Mušle jsou obrovské
New_Handphones
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod Krabák 5. 3. 2012 21:10

Tak oni jsou i menší XB500. Pokud se budeš chovat ke sluchátkům jako h....o, tak Ti nevydrží zádné. Chodit si můžeš v čem chceš a na hlavě taky nosit co chceš. Jsi svobodný člověk, tak neřeš jak budeš vypadat s XB700 :)
Krabák
Junior

Odeslat příspěvekod New_Handphones 5. 3. 2012 21:34

tak jsem se drfinitivně rozhodl pro XB700 nebo XB500 ..Jsou i XB1000, ale ty už mi připadají optravdu směšně obrovské...
Neuvěřitelný rozsah, basy nejlepší... neuvěřitelně nízká cena, uspokojivý design.. jen škoda že kabely nejsou odnímatelné..
Mockrát děkuji za rady
New_Handphones
Kolemjdoucí

Předchozí stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků