VSONIC GR06

Stereo a vícekanálová sluchátka

Moderátor: Moderátoři AVMania.cz

Odeslat příspěvekod no85307 15. 4. 2012 16:42

Před nějakou dobou jste si mohli všimnout, že jsem tu dával post ohledně Klipsch Image S3. Ale musím se přiznat, že jejich basový repertoár mi opravdu nesvědčí. Je tam, kde by často být neměl a basové podkreslení i u rockových skladeb je pro moje uši dalo by se říct nesnesitelné. A nechci zvuk ''vylepšovat'' ekvalizéry a hrát si s basovou linií jen proto, že mi tyhle sluchátka nesedí. Rozhodl jsem se pro koupi VSONIC GR06 a věřím, nebo aspoň doufám, že mi nabídnou daleko vyrovnanější a možná i detailnější zvuk. Chci se zeptat, jestli máte s těmito sluchátky někdo zkušenost. Moc děkuji za odpovědi
no85307
Junior

Odeslat příspěvekod Ryan Giggs 15. 4. 2012 16:53

Kedže sa v našich končinach ešte nepredavaju, skusenosti s nimi su blizke nule.
Ryan Giggs
TV expert

Odeslat příspěvekod no85307 15. 4. 2012 17:01

Na headphones.cz je očekávají 20.4. Tak snad mi potom řeknou víc. Ale prý jsou kvalitativně mezi GR02 a GR04. Tak uvidím, ale rozhodně si myslím, že lepší jak ty Klipsch budou.
no85307
Junior

Odeslat příspěvekod Tejvl 24. 4. 2012 11:53

Muzu zprostredkovat prvni dojmy z techto sluchatek. Mel jsem predtim GR04 a byly to zvukove vyborna sluchatka, nicmene pro me az moc neutralni. Bohuzel mi asi po mesici praskly, tak sly na reklamaci a pri te prilezitosti jsem si nechal poslat misto GR04 radu GR06. Po dvou dnech poslechu musim rici, ze mi sedi lip - jak fyzicky, tak zvukove. Sice nemaji tak dokonaly prednes jako GR04, prijdou mi trosku zastrenejsi, ale zase jdou vic dolu a obecne je zvuk vic zabavny nez u GR04. Pro me lepsi volba nez GR04. Sluchatka objednana v zahranici.
Tejvl
Junior

Odeslat příspěvekod kostival 24. 4. 2012 18:48

Koukal jsem, že na Head-Fi (už) mají hodně vysoké hodnocení, fakt mě to překvapilo.. Za poloviční cenu se vyrovnají levnějšimu setu Phonák PFE.. Čina rules... :-D
kostival
Mírně pokročilý