Basová sluchátka kolem 3000,-

Stereo a vícekanálová sluchátka

Moderátor: Moderátoři AVMania.cz

Odeslat příspěvekod iantar 13. 6. 2012 13:18

Zdravim..

už delší dobu sháním sluchátka se silným basovým projevem, myšleno tak že budou výrazně slyšet i ty nejhlubší tóny nahrávek (převážně dnb). Nějak mě již přestaly bavit in-ear sluchátka (přijde mi že s nimi nelze takových basů dosáhnout) a proto bych chtěl spíše klasické, s dobrou izolací, převážně na venek, MHD apod...

po přečtení několika recenzí mě zaujaly Klipsch Image One

nejde mi o přesnost projevu,ale o velmi silný, hluboký bass...tak bych chtěl nějaký názor/radu :)
btw. zvažuji jako zdroj koupit Cowon iAudio 9

díky
iantar
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod Earbuds maniac 13. 6. 2012 14:34

Sony MDR-XB300,Sony MDR-XB500 ,Sony MDR-XB700 ,Sony MDR-Xb1000

Když už je tu to téma založené - řeším úplně stejný problém (Dnb, Dubstep sluchátka - chtěl bych hdně silné a výrazné bassy a dobrou izolací do metra) akorát přecházím z náhlavních na in-eary! ;-) ;-)
Myslím si že in-eary mají mnohdy lepší izolaci než náhlavní sluchátka (a zvuk taky)
Earbuds maniac
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod iantar 13. 6. 2012 15:55

diky, a mas s nekterejma tema Sony zkusenost? nebo muzes je nako srovnat? :) neberu v uvahu ty nejvyssi, spis ty XB700 ... zajmalo by me jak moc sou uzavreny (jak izolujou), a je mozny je vubec rozehrat se samotnym mp3/4 prehravacem?

jinak vypadaj doost velky :)

co se tyce in-earu, tak posloucham momentalne na obycejnecjch creative ep-630 :-[ sou malinky ale basy maj pekny, hutny.. nedavno jsem zkousel jeste klipsch s4 - basy cistsi, malinko slabsi ale obecne mi nak nesedely v uchu tak jsem je vratil...
iantar
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod Hergarok 13. 6. 2012 17:18

XB500 i XB700 mají průměrnou izolaci.
Obdobné přebasovanosti bys měl dosáhnout i s Denon AH-D1100.
Audigy 2ZS => ZERO DAC => Amarok^2 => DIY elektrostaty || V hifi jde změřit vše mimo naivity a diletantství.
Fóra po celém světě zamořují ti, jenž mají problém psát srozumitelný text a pochopit psaný text. WTF ?!?!?
Hergarok
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod APMP 13. 6. 2012 18:24

Prave teraz je na AVM test Dunu ktore su nabasovane dost :)
APMP
Junior

Odeslat příspěvekod Ryan Giggs 13. 6. 2012 18:50

Nie je pravda, zeby spunty nevedeli dobre zahrat basy. Pokial mas ale Creativy, tak sa ti necudujem, ze mas taky nazor.
Ryan Giggs
TV expert

Odeslat příspěvekod iantar 13. 6. 2012 19:15

nerikam ze neumi dobre zahrat... jen si myslim ze nikdy nedosahnou takove (vyssi) urovne/hloubky bassu jako normalni sluchatka s vetsi membranou...nebo se mylim? nikdy sem nemel moznost si poslechnout nejake high-end in eary, tak nevim...

pokud by takove byly,cenove prijatelne, tak se urcite inearum nebranim...
iantar
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod Hergarok 13. 6. 2012 19:40

Mýlíš se, opak je pravdou. Špunty jsou schopné (zejména díky téměř dokonalé vzduchotěsnosti) dosahovat skoro statických tlaků, tzn. frekvencí daleko pod možnostmi ucha.
Já mám špunty SONY MDR-EX85, jsou silně basové a basy zahrají neskutečně hluboko. Takže myslím, že na špunty s dostatečně kvalitním a zvýrazněným basem si nemusíš moc připlácet (takovým speciálním případem jsou SoundMagic PL11, které jsou levné, mají opravdu hodně basu a nejsou na svoji cenu nijak špatné).
Audigy 2ZS => ZERO DAC => Amarok^2 => DIY elektrostaty || V hifi jde změřit vše mimo naivity a diletantství.
Fóra po celém světě zamořují ti, jenž mají problém psát srozumitelný text a pochopit psaný text. WTF ?!?!?
Hergarok
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod Earbuds maniac 13. 6. 2012 20:08

Co bych si měl kupit když jsem ochotný dát za sluchátka (in-ear) s opravdu dobrými bassy i 2000Kč? Sound Magic? SONY MDR-EX310Lp nebo něco úplně jiného? Jak jsou na to bassově Shure se215 a Wastone 1? Díky moc!
Earbuds maniac
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod Ryan Giggs 13. 6. 2012 20:30

Napr. nejake Audio-Technica by mohli vyhovovat. ATH-CKM55, CKS55, CKS90.
Ryan Giggs
TV expert

Odeslat příspěvekod TabD 13. 6. 2012 20:43

Shure Se215 - Taky mě zajímá jak silné mají bassy? Nemáte s tím někdo zkušenosti?
TabD
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod Hergarok 13. 6. 2012 21:41

SE215 by měli být nejbasovější ze všech Shure IEM, navíc extrémně dobré izolační schopnosti.
Hergarok
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod TabD 13. 6. 2012 21:49

nevíte, kde se dají Sure se215 nejlevněji sehnat?
TabD
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod Odar 13. 6. 2012 21:56

Odar
Trvalý BAN

Odeslat příspěvekod Earbuds maniac 14. 6. 2012 16:00

Odar :

You dont say! :D
Earbuds maniac
Kolemjdoucí

Další stránka