[recenze] Beyerdynamic DT 770 PRO 80ohm

Stereo a vícekanálová sluchátka

Moderátor: Moderátoři AVMania.cz

Odeslat příspěvekod Brumbaal 12. 3. 2020 22:36

Byl jsem teď na výstavě Audio Video v Praze a zastavil jsem se mezi těma všema milionovejma sestavama ve Quadrallu, repro asi za 40k a hrály s nějakým integráčem.. ani nevim jakym. Užil jsem si tam skladbu Wolf Totem od Mongolů The Hu neskutečně. Potom Rammstein.. To jsou rock/metalový bedny jak vyšitý(Lehce jsem odbočil) - ještě upravuju text a dodám že jsem to pak přidal do výběru právě v tom Audigu a Beyery super.
Naposledy upravil Brumbaal dne 13. 3. 2020 10:06, celkově upraveno 1
Brumbaal
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod Polo21 13. 3. 2020 09:14

Audio Technica v tejto cenovej kategorii uplne sklamanie co sa tyka konstrukcie. Sam som mal jedny ATH-T500 (dostali sa ku mne uz ani neviem kedy a ako), ktore neskutocne vrzgali a pukali pri takmer pri kazdom pohybe hlavou co bolo neznesitelne nielen pre mna ale aj okolie. Vo videach ktore som videl na YT vrzgali hadam kazde (M40, M50 aj tu celkom vhychvalovane DSR7) co pre mna bolo neakceptovaetlne. Konstrukcia na Beyeroch oproti nim je uplne iny level.
Inak neviem ci je to len moj subjektivny pocit alebo fakt, ale oproti T500 sa mi zda ze neizoluju zvuk az tak dobre. Mozno je to ale dane velurovymi nausnikmi.
Polo21
Junior

Odeslat příspěvekod Ládínek76 13. 3. 2020 10:58

Měl jsem AT avc500 nebo jak je označení novějších T500 a tam byla konstrukce v pořádku. Dnes je používá kluk. S DT 770 se to nedá srovnat, ale taky je to jiná cenová hladina. Nutno podotknout že za 2k avc500 nehrají vůbec špatně
Ládínek76
Junior

Odeslat příspěvekod 7750rpm 28. 3. 2020 15:22

nesouhlasim s tim ze Beyerdynamic DT 770 PRO 80ohm jsou nejak extra kvalitni, mam je rok a pul a pouzivam je kazdej den a cca po roce se rozpadly ty velurovy nausniky (kdyz ten nausnik sundate tak je zvenku slozenej ze dvou casti - velur a nejaky plast a vnitrek vyplnenej molitanem a ta velurova cast se zacla oddelovat od te plastove presne v miste kde je bocnice bryli ktere nosim tak jsem ty nausniky pootocil a postupne vzdycky kdyz se objevila dalsi prasklina jsem je otocil az se to oddelilo uplne, novy orig velurovy nausniky stoji 600kc), dal se cca po roce kompletne odloupala kozenka na vnitrni cast headbandu (mam ples nevim jestli to s tim nema neco spolecnyho ze ten headband celou poslechovou dobu nepobyval na vlasech ale rovnou na kuzi) novej orig. headband stoji asi 200 takze rocni provoz techto sluchatek je pro mne asi 800kc :tleskani (nedoporucuju kupovat levny neorig nausniky, podle recenzi to zmeni zvuk tech sluchatek spis k horsimu,moje zkusenost je ze ty nausniky ovlivnuji zvuk hodne, kdyz jsem koupil novy nausniky tak jsem mel pocit ze mam jiny o dost lepsi sluchatka), dalsi vec je drat, ta cast ktera vzdy visi dolu ze sluchatek cca 50cm tak taky cca po roce uplne ztvrdla ze je to skoro jak nerezovej drat, zbytek kabelu si zanechal normalni ohebnost jaka byla od zacatku, dalsi vec kdyz jsem asi po mesici od koupe sundaval nausniky abych je vycistil tak z tech sluchatek vypadl asi centimetrovej kousek ulomenyho plastu nacez jsem zjistil ze se to ulomilo (nevim kdy ani jak) z toho prstence na kterym ja nasazenej nausnik a ulomil to doraz kloubu kterej se dotyka z vnejsi strany sluchatek coz taky podle me neni moc dobre vymysleny ze celej ten mechanismus ma doraz na tenouckej plast.jinak jsou pohodlny a hraji spickove za ty penize.

jen mensi EDIT: kdyby si nahodou nekdo myslel ze jsem kazisvet tak nejsem, pouzivam ty sluchatka jen doma u pc, po poslechu vzdy sundam a polozim na mekkou podlozku na stole, nespadly ani jednou na zem a vetsina elektroniky me vzdycky vydrzi dlouho protoze do toho investuju vic nez do sebe takze si toho i patricne vazim.mam treba 18 let stary senny ktery jsem kupoval v rakousku asi za 5000kc a ktery zazily fakt hodne a nerozpadlo se na nich nic, ty beyerdynamicy vypadaly po roce jak ruina.
7750rpm
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod Polo21 28. 3. 2020 17:52

Pises ze po cca roku. Preco si ich nereklamoval? Je jasne ze kozenka nebude na vzdy, ale rok je naozaj malo.
Polo21
Junior

Odeslat příspěvekod 970ka 28. 3. 2020 19:42

Mám je asi 10 let a jsou pořád jako nové,takže jsi asi kazisvět. :-)
Carrera S, Tesla 3 Highland LR, AR Stelvio 2,0T, Audi Q3 Tsi, MB SL320, Honda Monkey 2023, Pana GZ 2000,Advance Acoustic A7
970ka
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Ládínek76 29. 3. 2020 00:15

Ahoj.Mam je druhým rokem a sluchátka jsou jak nová. A to v nich dost často usínám. Jinak se knim chovám jak k miminku. Vlastně všechny sluchátka mám v perfektním stavu.S naušníky počítám že se časem opotrebuji.Uvidim jak dlouho. Ono také záleží jak dlouho je máš denně na uších, jak máš agresivní pot. A také dost trpí tím když se oholíš a pouziješ vodu nebo krém po holení. Na to by odpovídala i délka stvrdlého kabelu. A jestli v létě hraješ bez trička tak je to tutovka:)
Ládínek76
Junior

Odeslat příspěvekod Polo21 18. 4. 2020 08:36

Nakoniec som teda povysil na modet DT 1770. Ak by mal niekto zaujem, tak mesiac stare sedemstosedemdesiatky su teda na predaj - viewtopic.php?f=1872&t=1307041
Polo21
Junior

Odeslat příspěvekod Ládínek76 18. 4. 2020 09:05

Naposlouchej a a písni porovnání
Ládínek76
Junior

Odeslat příspěvekod Polo21 18. 4. 2020 10:04

Ano urcite sa chystam.
Polo21
Junior

Odeslat příspěvekod mmanna 16. 10. 2021 20:11

Pozdravy všem, obvykle neodpovídám do Fóra diskuse odborníků na audio, ale tato sluchátka mě k tomu přiměla. nějakým omylem jsem je totiž dobře před 10 lety Odložil, chrastila. Jenže Chyba byla ve zdroji... Po letech jsem je znovuobjevil a musím říct, že tak kvalitní zvuk jsem dlouho neslyšel. úplně souhlasím s diskutujícími – ta sluchátka jsou opravdu silná ve středech, Poslouchám teď hodně klasickou hudbu, a ve sluchátkách je srozumitelný celý orchestr... o kvalitě zpracování svědčí to, že nová skutečně byla možná před 15 lety... Pak jsem je hodně používal, pak hodně dlouho ležela ladem a teď, když jsem je znovu nasadil na uši, tak hrají jako nová a ani na na hlavním Mostě ani na mušlích není vidět chybka... Samozřejmě krom toho že jsou značně obnošené... musím říct že se opravdu jedná o kvalitní přístroj Samozřejmě nemám přímé srovnání, ale Příjemně mě po těch letech překvapila!
mmanna
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod introvert 16. 10. 2021 22:48

Na tu klasiku by sis měl pořídit asi něco jiného .. kupříkladu nějaké Hifimany. Třeba HE400se, Sundara, Ananda (seřazeno dle ceny). Tato sluchátka ovšem potřebují zesilovač. DT770 rozhodně nejsou vhodné pro klasickou hudbu. Pokud bys do toho nechtěl vrazit moc peněz, a zůstat u Beyerdynamiců, tak je dobrá volba DT880 32 Ohm. Akorát tato sluchátka mají ještě o něco více osolené sykavky a horní pásmo všeobecně, než DT770 80 Ohm.
introvert
Pokročilý

Odeslat příspěvekod Petr67 3. 11. 2021 19:52

DT 880 bych nebral. Kvůli přepáleným výškám se hodí jen pro specifické žánry. Měl jsem je 2x a pokaždé vrátil. Nedalo se to :-(.
Beyerdynamic DT-1990 PRO 250 Ohm Tesla
Austrian Audio Hi-X60
Onkyo TX-8250
Panasonic Blu-Ray
Dragonfly Red
Petr67
Mírně pokročilý
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod introvert 3. 11. 2021 20:21

Ano, některé nahrávky jsou s DT 880 neposlouchatelné. Ale spousta jiných na nich zní velmi dobře. To si musí jejich potenciální majitel ujasnit předem, než je koupí / nekoupí.
introvert
Pokročilý

Odeslat příspěvekod Ládínek76 3. 2. 2022 23:58

Ahoj zase po čase.Nebylo by srovnání s těmi DT 1770?A před nedávnem jsem objevil novinku DT700 pro x.Nemá už někdo?Zajímalo by mne porovnání s DT770 a možná i s 1770.
Ládínek76
Junior

Předchozí stránkaDalší stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků