Sluchadla do 2000

Stereo a vícekanálová sluchátka

Moderátor: Moderátoři AVMania.cz

Odeslat příspěvekod radimecek13 11. 9. 2012 19:21

Doma:
Cambridge Audio Azur 540C - Hypa 300SE -SHURE SRH 940,Bang & Olufsen H6
Na ven:
Fiio X1+ Bang & Olufsen Beoplay H2,Ultrasone Icans Octa,Grado IGrado



FIAT 500L POP STAR 1.4 benzín
radimecek13
Pokročilý
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Ryan Giggs 11. 9. 2012 19:26

Shure su basove, ale tie basy nie su nijako prehnane. Etymoticy rozhodne veľke nie su. d-jays by mohla byť dobra voľba.
Ryan Giggs
TV expert
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod kopejda.kuba 12. 9. 2012 11:10

No vypadaj suprově, ale nic jsem zatím o nich nestihl pročíst :D. Jinak k těm Etymotic: možná ne velké, ale na všech fotkách co jsem viděl, dost koukají z uší. Např.: http://cdn.pocket-lint.com/images/3XJf/ ... 712-094906 tu je to hodně vidět podle mě. Jays vypadaj naopak hodně maličký.
kopejda.kuba
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod miro_cz 12. 9. 2012 12:11

Ty Jays d-jays mám a jsem s nima spokojenej (jen kdyby mě poslední dobou nezačaly svědit uši z nich :-/ ). Každopádně bych je osobně zařadil k těm co mají spíš víc basů (porovnával jsem s Jays q-jays a Sennheiser IE 8 ), ale není to nijak přehnaný.
Tady máš ještě obrázek jak vypadají v uchu: http://img1.digitalversus.com/produits/ ... 4116_5.jpg
miro_cz
Junior

Odeslat příspěvekod kopejda.kuba 12. 9. 2012 16:19

To je super díky moc. Oproti q-jays je velký skok co se kvality zvuku týče? Jinak v tom uchu je to uplně něco jiného než ty etymotic. Ještě mimo, koukám na sluchatka a porovnávaj Klipsch S4 se Shure SE215, přitom cena je uplně jinde. Fakt je to kvalitou srovnatelné?
kopejda.kuba
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod chockel 12. 9. 2012 20:58

Mal som D-jays a čo sa týka podohlia sú to jedny z najpohodlnejšich štuplov, iná konštrukciach mi v uchu nedrží a preto mám po nich už druhé T-jays(pred tým two, teraz three)ktoré su podobné. D-jays oproti Qčkam imho basuju lepšie ale bojim sa že ti tam tie basy budu predsalen chybať nakolko si mal pred tym scullcandy.. z vlastnej skúsenosti ti viem teda odporučiť T-jays, ktorých bas je strašne návykový, keď ho raz okúsiš uvidíš čo tým myslím, ten bas proste cítíš. Ale ak počuvaš rýchlejšie menej elektronické žánre tak D-jays majú tlakový menič a tie stíhali rýchlejšie skladby lepšie.

//ešte k tým rozmerom, D-jays, T-jays su velmi maličké a kanál maju zahnutý pod 45 stupňovým uhlom, čiže ak rád zaspávaš pri hudbe tak tieto su pre teba. Behá sa s nimi perfektne, akurát ten predlžovací kábel je zbytočne dlhý u obidvoch modelov :-)
chockel
Mírně pokročilý
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod kopejda.kuba 13. 9. 2012 20:24

Jestli se ještě můžu zeptat... dočítám se na stránkách o filtrech, výměně filtrů atd. Asi budu jako hudební barbar :-D ale nemám s tím žádnou zkušenost... Zajímalo by mě jak moc je to složité, co to obnáší a jak často se to dělá...? Díky moc
kopejda.kuba
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod Ryan Giggs 13. 9. 2012 20:29

Filtre vymienas podla potreby. Zvladne to aj opica. Viac tu: www.jays.cz/jays/accessories.htm.
Ryan Giggs
TV expert
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod kopejda.kuba 14. 9. 2012 20:47

"u se215 trochu platíte za značku a vyměnitelný kabel.
d-jays nemají nejlepší poměr kvalita/cena.

osobně bych vybíral mezi klipsch s4, etymotic mc5 a shure se215.
u mě osobně by tedy zvítězily etymotic, ale to už je dosti individuální. " od "poradce" (či jak to nazvat) na sluchatka.net... já se asi nerozhodnu :D
kopejda.kuba
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod Ryan Giggs 14. 9. 2012 22:40

Ako keby Klipsche mali ten pomer cena/kvalita genialny. Shury detto, tie su ale aspon dobre spracovane.
Ryan Giggs
TV expert
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod chockel 14. 9. 2012 23:52

No je pravda že ja som D-jays kupoval za polovičnú cenu keď ich mali v akcii, neviem či by som za ne dal 2190 czk, za tú cenu skor fakt tie shure alebo klipsch ale tie majú tiež dosť výrazné basové podanie, ako každé klipsch..je to na tebe. (Ozaj, D-jays majú katastrofálne výmenné filtre, sú textilné a menil som ich asi tak..každé 2 týždne :D )
chockel
Mírně pokročilý
Uživatelský avatar

Předchozí stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků