Bezdrátová sluchátka - prosím o radu

Stereo a vícekanálová sluchátka

Moderátor: Moderátoři AVMania.cz

Odeslat příspěvekod p.dejmek 11. 9. 2012 08:24

Dobrý den! :-)

Když jsem tu procházel forum narazil jsem na pár dotazů (uvedených v poslední době), které jsou tomu mému dost podobné. V žádném jsem však nenašel konkrétní, jasnou odpověd. Tak tedy k věci - Sdílím pokoj s bratrem. Mé požadavky na sluchátka jsou tedy takovéto:

- bezdrátová sluchátka kmpatibilní s TV s Notebookem, s mobilem,.. - prostě se vším možným Mýsílm že u FM / Digi. sluchátek je to tak, že se zdroj (TV, mobil, Notebook, počítač..) PROPOJÍ kabelem s vysílcí stanicí (takhle jsem to četl zde na foru) a pak už jen stačí nasadit sluchátka a poslouchat.
- na bezdrátovém dosahu sluchátek můžu myslím ušetřit - nepotřebuji 100m, ale myslím, že bohatě postačí 20-30m
- pořádné basy (sledování filmu je s dobrými basy o 100% lepší .. poslouchám DnB, Dubstep, House.. - myslím že zde jsou dobré basy také nutností)
- pohodlná konstrukce - náhlavní (jenom nevím jestli uzavřenou, otevřenou nebo polo.. - něco co dobře izoluje od okolních zvůku, ale zárověn něco co je pohodlné
- Zhruba do 1500Kč - doufám že se v této cenové hladině najde i něco co má dobré potlačení šumu.

Otázka: Jaké jsou rozdíly mezi FM a Digi. sluchátky?

Moc děkuji za rady a odpovědi! :-)
p.dejmek
Junior

Odeslat příspěvekod EKKAR 11. 9. 2012 08:49

Teoreticky ta s FM modulací víc šumí, ale šum je běžně přehlušován zvukem (dochází k tzv. MASKOVÁNÍ ŠUMU UŽITEČNÝM SIGNÁLEM).
je mi tady z toho na blití.
EKKAR
VIP uživatel