[recenze] Sony MH1C- utajovaný zázrak

Stereo a vícekanálová sluchátka

Moderátor: Moderátoři AVMania.cz

Odeslat příspěvekod NIXON 5. 2. 2015 15:47

Já se neptám JAK překáblovat. Já se ptám jestli nemá někdo osvědčený kabel s jackem, který nedegraduje kvalitu zvuku.

To je snad úplně jiná otázka.

Na co jsem potřeboval návod, jak to otevřít?!

Kdybych věděl, že jsou chňapky jenom na rozích a ne po celém obvodu, tak by se takhle neponičili, zabralo by to méně času a hlavně bych to nezkoušel rozdělat od středu, kde jsem zvětšil mezeru mezi platama.

Snad jsem ti to vysvětlil.
Intel 4790K;GELID Tranquillo Rev.3;3x AC F12 PWN;ASUS GTX 970 MB: MSI Z97 Gaming 3;CM Silencio 550 LCD: ASUS 27";CORSAIR vengeance 2x4 GB 2133 Mhz;Corsair CX750 750W;2x SEAGGATE 1TB;1x SSD Kingstone HyperX 3K 120 Gb;Windows 7 Profesional 64 legální
NIXON
Junior

Odeslat příspěvekod šeďour 5. 2. 2015 16:01

Chápu, že tě štve, že je to teď pokřivený, ale všichni, co berou vážně zvukovou kvalitu těhle sluchátek, už dávno tuhle přiblblou krabičku s tlačítkama vyhodili.
A vyhodili jí i s tim pitomym plochym kabelem, kterej akorát způsobuje uvolňování sluchátek za chůze z uší.

A o návodu na překabelování píšu pro to, že tam je samozřejmě napsáno, kde ti, co jsme překabelovali, vzali novej kabel ke sluchátkům.

P.S. kdybys neměl verzi v bílý barvě, poslal bych ti černou nepoškozenou krabičku ve vobálce.
Ale na co by ti nakonec byla, když chceš kabel vyměnit.
Na doma: DSD player TEAC, digitál TEAC, repro: hybridní dvoupásma TOTEM 100 & třípásma LSM (geniálně návrhl Kocour)
Na ven: FiiO X5 + Trinity Delta II, Oriveti Primacy, FiiO X1, Sony MH1 + další čínskej šrot

Zaměstnanec GM electronic
šeďour
Pokročilý

Odeslat příspěvekod hrabe.x 5. 2. 2015 17:18

těch stránek je opravdu už hodně a samozřejmě spousta spamu.
hrabe.x
Junior

Odeslat příspěvekod šeďour 5. 2. 2015 17:24

Tolik stránek si tyhle laciný sluchátka ani nezasloužej !

:D
Na doma: DSD player TEAC, digitál TEAC, repro: hybridní dvoupásma TOTEM 100 & třípásma LSM (geniálně návrhl Kocour)
Na ven: FiiO X5 + Trinity Delta II, Oriveti Primacy, FiiO X1, Sony MH1 + další čínskej šrot

šeďour
Pokročilý

Odeslat příspěvekod šeďour 11. 2. 2015 09:25

Fotografie0097.jpg

To jsou krásný sluchátka co !?

To je moje nová varianta kabelu k emhá jedničkám.Kabel je relativně tuhej, ale při chůzi naprosto bezhlučnej.
A holky ráno v tramvaji koukaly se zájmem, zelená barva je zaujala.

šeďour
Pokročilý

Odeslat příspěvekod akburt 11. 2. 2015 12:06

Krásný,ale Sedour je profík,coz je na výsledném efektu samo videt.A navíc jeste k tomu má vábnicku na kurátka :-)
P.S.doufám,ze jsem se Te nedotkl.
Chord Hugo ,Mojo+Poly,Fluid Audio FX8,Astell&Kern AK300,AKG Q 701,Beyer DT 990,Senny Amperior,Senny HD800S,MDR-1000X, MDR-XB70BT,Shure 535 LTD,Beyerdynamic T5 2g,ProPhile8,Schiit Modi3,Magni3,DragonFly Red,Arcam rHead,MEZE 99 Classics.
akburt
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod dazo 11. 2. 2015 12:11

Krasa ;-) Ja by som tiez prijal iny kablik, ale sam nemam sancu :D
dazo
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod Pingu2221 11. 2. 2015 12:33

Je neuvěřitelný, jak šikovnost může tyhle sluchátka proměnit ve sluchátka. Skvělá práce!
Pingu2221
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod šeďour 11. 2. 2015 12:52

akburt píše:...A navíc jeste k tomu má vábnicku na kurátka :-)
P.S.doufám,ze jsem se Te nedotkl.

Jo tak s těma kuřátkama rozhodně souhlasim :love: ach bože, po ránu jezdí tolik krásnejch holek !!!

šeďour
Pokročilý

Odeslat příspěvekod LOPO_X 11. 2. 2015 16:26

To skoro vyzni že večer jezdi same šeredy
LOPO_X
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod zatycz 11. 2. 2015 16:56

Noo, ja jezdim rano busem, ktery zastavuje u http://www.sstebrno.cz/ a v lete jsou ty pubertacky hodne velka divocina. A prave sluchatka a hlasita hudba te uchrani od toho, aby jsi slysel jak a co si povidaji, protoze by ti to zkazilo to vizualni kino :D

sorry za OT, ale tomuhle vlaknu to snad uz neublizi :)

@Sedoure, ty zelene silikony jsi ziskal kde? Ja ani nevedel, ze existuji, videl jsem bile, cerne a oranzove.
zatycz
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod dazo 11. 2. 2015 17:08

Tie zelene som dostal ku mh1c :)
dazo
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod filltos 12. 2. 2015 08:45

zelený bejvaj jako příslušenství k černým (u mě k MH1 bez C)
filltos
Junior

Odeslat příspěvekod šeďour 12. 2. 2015 09:34

Objednal jsem si dvoje MH1 bez "C" a přišly mi ke každejm dva látkový pytlíčky silikonů.Jedny tmavě šedý a jedny zelený.A protože jsem měl po ruce zelenej drátek, tak jsem si řekl, že se to k sobě bude hodit.

Jinak to s těma puberťačkama a zacpanejma ušima pro nerušenej vizuální vjem, je hodně přesný !
A je fakt, že nejvíc kočiček jezdí po ránu do školy, je jich plnej vlak.Odpoledne už je to slabota, protože se vracej domů rozptýleně.
A večer ?...darmo mluvit.Samý starý utahaný baby, co se vracej z odpolední směny v sámošce.

šeďour
Pokročilý

Odeslat příspěvekod Figut 12. 2. 2015 10:36

:D
Cowon Plenue D (1.02) + ER4S | xDuoo X3 + ER4SR
black | death | thrash | grind | doom | sludge | heavy | metal
Figut
Mírně pokročilý

Předchozí stránkaDalší stránka