[recenze] Sony MH1C- utajovaný zázrak

Stereo a vícekanálová sluchátka

Moderátor: Moderátoři AVMania.cz

Odeslat příspěvekod Ryan Giggs 12. 12. 2012 12:44

Ja suhlasim s Herarokom. Aj v priamom porovnani s IE8 maju viac basov. A to su IE8 povazovane za vyrazne basove.
Ryan Giggs
TV expert

Odeslat příspěvekod šeďour 12. 12. 2012 18:42

Ještě jsme v realitě ???
Ty sluchátka stály 356 českejch korun.
Kolik stojej IE 8?
A další sluchátka se kterejma se tady emhájedničky pořád srovnávaj ?

Hrajou tyhle sluchátka Sony aspoň jako Porty ?

Hrajou vůbec ??
Doma: Ultimativní audio miniPC, DAC + zesilovač HEGEL, třípásma LSM (geniálně navrhl Kocour)
Sluchátka: AKG K812, AKG K701,Beyer 770, 990, planární SDR wood.DAC + zes. TEAC
Na ven: FiiO X5, Trinity Delta II, Oriveti Primacy, FiiO X1, Sony MH1, atd.
šeďour
Pokročilý

Odeslat příspěvekod Ryan Giggs 12. 12. 2012 19:11

Citat vies? Tak si to precitaj pre istotu viackrat aby si pochopil. Porovnavam mnozstvo basov, nie kvalitu zvuku ako taku. Ako toto suvisi s cenou? Neviem, mozno to tym co su mimo reality vysvetlis.
Nabuduce citaj poriadne, kym vyplodis nejaky dalsi nezmysel.
Ryan Giggs
TV expert

Odeslat příspěvekod Andrejsvk 12. 12. 2012 19:17

Ryan Giggs píše:Aj v priamom porovnani s IE8 maju viac basov.

V pripade, ze si dam velkost nadstavcov co na nich bola nasadena ano.
Ak si dam mensie hlbsie do ucha, tak rozhodne nie :pozor
IE 8 s basmi na minimum som pocul nedavno.

Inak mh1 mi zatial so stlacenym tlacidlom tiez funguju vsade.
Topping DX3 Pro + Focal Alpha 65 / Beyerdynamic DT150 + Brainwavz pads / Bose QuietComfort 35 II

ignore list : Petulda, Peny, bacil2, platprd
Andrejsvk
Pokročilý

Odeslat příspěvekod Ryan Giggs 12. 12. 2012 19:23

Skusal som to s vsemoznymi nastavcami, co som kde vyhrabal. Basov mali Sony stale viac.

Ale hlavne s takymi co mi u oboch sedia najlepsie. Preco by som mal pouzivat nejake, ktore basuju menej, ale lezu mi z ucha?
Ryan Giggs
TV expert

Odeslat příspěvekod Andrejsvk 12. 12. 2012 19:49

lebo hraju ovela lepsie, nie len menej basuju a ked das kabel za ucho, tak uz z neho nevylezu
uz sa opakujem, koncim v tejto teme
Topping DX3 Pro + Focal Alpha 65 / Beyerdynamic DT150 + Brainwavz pads / Bose QuietComfort 35 II

ignore list : Petulda, Peny, bacil2, platprd
Andrejsvk
Pokročilý

Odeslat příspěvekod APMP 12. 12. 2012 20:10

Ja ked zlozim z MH1 silikonovy nadstavec a iba si vlozim samotne sluchatko do ucha, aj tak je pocut ako su nabasovane :D
APMP
Junior

Odeslat příspěvekod Misoo9005 12. 12. 2012 20:21

Miestnym odbornikom je skoda vysvetlovat, ze zrovna u MH1C je spravne usadenie velmi kriticke pre dosiahnutie dobreho zvuku. Maju referencne usi :-D
JRiver (Wasapi)-->JDS Labs ODAC-->DIY AMP-->AKG K712 Pro + Oyaide HPC-X62
HTC One (Poweramp)-->Sony MH1C
-------------------------------------------------------------------------------------------
Lancia Kappa 20V Turbo
Lancia Thesis 2.4 JTD
Misoo9005
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod Ryan Giggs 12. 12. 2012 20:32

Asi viem kedy mam nejake IEM usadene spravne. Budete sa čudovať, ale "par" som ich už mal/skušal. Zas nerobte z ľudi debilov.
Ryan Giggs
TV expert

Odeslat příspěvekod radimecek13 12. 12. 2012 21:34

nechte těch žabomyších válek...každý to slyší jinak,tak to neřešte...sluchátka za cenu jedné večeře v lepší restauraci a vy se tady o nich dohadujete 20 stránek... :D
Doma:
Cambridge Audio Azur 540C - Hypa 300SE -SHURE SRH 940,Bang & Olufsen H6
Na ven:
Fiio X1+ Bang & Olufsen Beoplay H2,Ultrasone Icans Octa,Grado IGrado

FIAT 500L POP STAR 1.4 benzín
radimecek13
Pokročilý

Odeslat příspěvekod Misoo9005 12. 12. 2012 22:37

Presne, ved je to len sranda :-) Ale az bude mat tema 100 stran.... :shock: :D
JRiver (Wasapi)-->JDS Labs ODAC-->DIY AMP-->AKG K712 Pro + Oyaide HPC-X62
HTC One (Poweramp)-->Sony MH1C
-------------------------------------------------------------------------------------------
Lancia Kappa 20V Turbo
Lancia Thesis 2.4 JTD
Misoo9005
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod Almik 12. 12. 2012 23:07

souhlasim s radimeckem13, mám pocit že 40 stran o jedněch špuntech je už víc než dost, vše už bylo řečeno, zvrhává se to tu akorát ve zbytečnou slovní kopanou, lidi se zbytečně osočují... pro někoho jsou super s triflange, pro jiného s nástavci z GR07, dalšímu zas nesedí zvukový projev, jinému nesedí tvar sluchátek... nikdo přece není dokonalej a naprosto "referenční", proto mi příjde někdy trochu přez čáru některá ostrá kritika jiných názorů a netolerance k tomu, že to prostě někdo může mít jinak, že jeho ucho je citlivější na jiný frekvence, jinej tvar, velikost ucha / zvukovodu... prostě už toho myslím bylo dost, ne? :-) Těch názorů už bylo řečeno tolik, že už snad nelze napsat nic, co už nebylo zmíněno dřív...
FX: Nikon D750, Sigma 35/1,4 Art, Nikkor AF-S 85/1,8 G, blesky SB-800, SB-600
m4/3: Olympus E-M10, Panasonic 12-32/3.5-5.6, Samyang fish-eye 7,5/3.5, blesk FL-36R
Almik
Junior

Odeslat příspěvekod šeďour 13. 12. 2012 10:21

No vždyť o tom právě píšu.
Sluchátka k mobilu s neuvěřitelně výhodnym poměrem kvality zvuku k ceně, a furt tady má někdo potřebu je shazovat, jak kdyby to byl nějakej nepovedenej highendovej model.

Fotbalisto v červenym dresu-> nechtěl jsem se tě nijak dotknout a nechci jakkoliv zpochybňovat tvoje zkušenosti.
Za to názory pana Trubičky a jeho pseudoměření je k smíchu.
...
Misoo proboha, vždyť máš místo hlavy elektronku !
Doma: Ultimativní audio miniPC, DAC + zesilovač HEGEL, třípásma LSM (geniálně navrhl Kocour)
šeďour
Pokročilý

Odeslat příspěvekod Ryan Giggs 13. 12. 2012 10:49

Mna sa to nijako nedotklo. Taketo diskusie mi tlak nedvihaju, beriem to s nadhladom. Nemam ani problem s tym ak ma niekto opravnene sprdne. Tiez nie som vsevediaci a rad sa necham poucit ak je cim.
Ide len o to ze si neprimerane reagoval a to na nieco co v tom prispevku absolutne vobec nebolo. Keby si reagoval na nieco co som skutocne napisal, nepoviem ani pol slova. Pisal som o mnozstve basov, neporovnaval som kvalitu ako taku. A to s cenou sluchadiel ani ich kvalitou nijako nesuvisi. Oprav ma ak sa mylim.
Ryan Giggs
TV expert

Odeslat příspěvekod šeďour 13. 12. 2012 11:10

Máš samozřejmě pravdu.I s tím, že jsem to vytrhnul z kontextu.Ale to já dělám běžně...

Přebasovaný sluchátka jsou podle mě blíž reálnýmu poslechu hudby, než vyrovnaný modely.Na koncertě se na tebe basy valej na plno...na nějakou studiovou detailnost nikdo není zvědavej.
šeďour
Pokročilý

Předchozí stránkaDalší stránka