[recenze] Sony MH1C- utajovaný zázrak

Stereo a vícekanálová sluchátka

Moderátor: Moderátoři AVMania.cz

Odeslat příspěvekod Hergarok 17. 2. 2013 18:28

šeďour píše:Tohle myslíš vážně ?
:D
Ale tobě jde jen o to, že mi musíš oponovat za každou cenu, viď ?
Google nepoužívám a vůbec netuším co máš vlastně "jeho používáním" na mysli :hm

Ale jinak se mi líběj, ty rychlý reakce tady, typu...sluchátka měly nahráno asi sto hodin...to je vážnej argument, aby se jako nedalo zpochybňovat tvrzení autora antirecenze :mrgreen:

1) Myslím to vážně. To jen ty zase nemáš tušení oč běží, protože elektronice vůbec nerozumíš, pouze tu taháš moudra z googlu a literatury.
Do té doby než jsem se tu objevil já, ti to všichni žrali, protože o tom vědí větší kulový než ty. Jestli ale nedokážeš přiznat svoji chybu, tak se k elektronice radši nevyjadřuj, protože ty elektro-nesmysly co tu píšeš mě hrubě urážejí a cítím tak potřebu napsat jak je to správně.
Radši si běž hrát s hlínou a elektroniku nech pro dospělé, ty hloupej keramiku! (BTW, "hloupý keramik" jsou tvá slova, nikoliv urážka, ale to si určitě zase nepamatuješ... )

2) Oponování je moje povinnost - někdo musí uvést věci na pravou míru a oponovat tvému defektnímu chování. Spoléhat se na moderátory na tomhle fóru z jistých důvodů evidentně nejde...

3) O cca sto hodinách jsem psal o mnoho stránek dřív v tomto vlákně. Kdybys četl příspěvky, tak o tom víš. Snažit se zpochybňovat moje argumenty tím, že tu prezentuješ to, že si nic nepamatuješ... to je fakt bomba. :lol:
Audigy 2ZS => ZERO DAC => Amarok^2 => DIY elektrostaty || V hifi jde změřit vše mimo naivity a diletantství.
Fóra po celém světě zamořují ti, jenž mají problém psát srozumitelný text a pochopit psaný text. WTF ?!?!?
Hergarok
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod TheRiseAgainst 17. 2. 2013 23:24

Vedel by mi niekto poradit? Mam uz clip + mh1c a zvuk je vazne super, basy su uzasne ale neviem preco vysky su velmi hlasne.
Neviem ci je to prehravacom alebo sluchatkami samotnymi ale teoreticky priklad: hlasitost mam na 20 (len ako priklad) a hlasitost je ok, no ked zacnu napr. vokaly tak je to velmi hlasne (ako keby som zmenil hlasitost na napr. 25) a hned musim stiahnut hlasitost este nizsie, no ale potom zase zvysok nastrojov hraje potichu takze to musim zase vytiahnut no a tak dookola :-)
No a na niektorych pesnickach je to viac pocutelne na niektorych menej.

Momentalne pocuvam na OF ale na Rockboxe je to myslim to iste. Existuje na to nejake nastavenie? Znizenim vysok na EQ by sa to asi dalo ale to by nebolo velmi idealne :)

// Alebo potrebuju burn in? :hm
Naposledy upravil TheRiseAgainst dne 18. 2. 2013 22:46, celkově upraveno 1
TheRiseAgainst
Junior

Předchozí stránkaDalší stránka