[recenze] Sony MH1C- utajovaný zázrak

Stereo a vícekanálová sluchátka

Moderátor: Moderátoři AVMania.cz

Odeslat příspěvekod puschpull 4. 3. 2013 14:17

SmokeMan: trochu ano. :-)
Ale bylo to míněno obecněji. Prostě, když vidím že někdo potřebuje něčí názory, aby se mu to líbilo, tak to není to pravé ořechové.
Inspirovat se nějakými doporučeními, to je v pořádku, ale výsledkem musí být zvuk, který se mi líbí.

Mě se (díky Bínovo recenzi) líbí zvuk těchto sluchátek. "Riskl" jsem si nákup za nějakých 400 korun včetně poštovného a nyní mám sluchátka, která dobře hrají (a na tu cenu excelentně)
Audio Card: Asus Xonar Essence STX | PC Speakers: Audioengine A2 | Beyerdynamic DT 990 | Xavian XN 270 | DPA 380 SE MkII | PP01SE | Denon DCD-2560 | Cowon Plenue D | Echobox Nomad N1 | T-Peos Altone200
puschpull
Pokročilý

Odeslat příspěvekod SmokeMan 4. 3. 2013 14:55

vzdyt o tom to je? nevidim mezi nama rozpor :)...
FX 8300@4,4GHz@1,38V, MSI 970 Gaming Pro Carbon, Sapphire Rx 480 8GB nitro+ @580 nitro+ undervolted, 16GB Corsair@1886MHz, Scythe FenrisWolf, KC2000, As2000, Scythe chlazeni
SmokeMan
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod šeďour 4. 3. 2013 15:15

Bína píše:Ale tohle je na hifi vždycky zajímavé, někdo upřednostňuje MH1C před Q-Jays, Thinksound MS1(oboje 3,5 tisíce), někdo maxvelly za stovku.

...tohle bude asi ta maxvellova rovnice... :lol:
Na doma: DSD player TEAC, digitál TEAC, repro: hybridní dvoupásma TOTEM 100 & třípásma LSM (geniálně návrhl Kocour)
Na ven: FiiO X5 + Trinity Delta II, Oriveti Primacy, FiiO X1, Sony MH1 + další čínskej šrot

Zaměstnanec GM electronic
šeďour
Pokročilý

Odeslat příspěvekod oxyygen 4. 3. 2013 23:58

Jsem s temito sluchatkama velmi spokojenej. Protoze zacina jaro a ja zase budu jezdit kazdy den (po cyklostesce) do prace na kole, rad bych poresil jednu vec.

Bohuzel ineary jsou na kole dost o hubu, potreboval bych idealne nejake nastavce ktere propousti i okoli. Jde nejak z inearu "polootevrena" sluchatka, nebo si to odporuje?

PS: Zatim se mi nechce kupovat sportovni sluchatka, ktery jsou drahy a hrajou mnohem hur.

Diky za odpoved
oxyygen
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod algor10 5. 3. 2013 20:20

Ja si myslim, ze i kdyby se ti ty sluchatka podarilo "vytunit" na polootevrena, tak stejne uplne ztrati svuj zvuk. Zkus si je schvalne dat jen tak na kraj ucha. Proste jsou vyrobeny tak, ze izolace je jejich soucasti, bez ni nefungujou.
Navic na kole dost fouka...
Me nikdy ani nenapadlo brat si na kolo sluchatka, jsou mnohem dulezitejsi veci na ktere je treba se soustredit. :)
algor10
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod pHp 6. 3. 2013 15:15

Poněkud "otevřít" špunty jde s molitanovými nástavci. Ale je to těžká exotika.
pHp
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod davidwebb 6. 3. 2013 20:46

Bína: Díky za vysvětlení, nějak jsem nad tím nepřemýšlel ale máš pravdu. Za tu cenu cca 1200 jsou u nás skladem nebo na objednávku. Zmátlo mě že když jsem prohledával nabídky Ebay a Amazonu tak mi přišlo že tam nejsou moc ani krabice a nebo za ještě o hodně vyšší ceny když už. Ale v jiných běžných obchodech jsou.

Nakonec se mi ještě jeden kus pytlíkového balení za dobrou cenu podařilo sehnat, ale to byla pouhá náhoda. :-)
davidwebb
Junior

Odeslat příspěvekod Wintermute77 7. 3. 2013 16:01

Kdyby někdo sháněl MH1C, tak na níže uvedeném eshopu je opět mají skladem za 19.90 GBP včetně poštovného. Minule mi nedopatřením poslali MH1, tentokrát jsem výslovně uvedl ať si dají pozor a pošlou MH1c, tak snad.

http://www.amazon.co.uk/Sony-Headset-Sm ... B008OG16EQ
iPod nano 6g | Koss Porta Pro | Etymotic HF5 | Sony MH1
Wintermute77
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod akburt 7. 3. 2013 21:24

Diky,uz jsem objednal.Vlada
akburt
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod Srousers 10. 3. 2013 09:45

Zdravím, chci se zeptat, zda-li jsou MH1 kompatibilní s novou sony xperií J? A kde se dají sehnat okolo těch 300 Kč ještě teď a pokud možno u nás v čr? :-) díky
Srousers
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod Srandista 11. 3. 2013 01:30

Nie, MH1 nie su kompatibilne so Sony telefonmi, iba s telefonmi Sony Ericsson... Pre Sony potrebujes MH1C (vyskusane, sluchatka sa budu hlasit ako nekompatibilne a nebude ich mozne vobec pouzivat).
Gigabyte GA-Z270X-Gaming K5 | Intel Core i7-6700K + Scythe Mugen 4 | Patriot Viper 4 Series DDR4 16GB | MSI RX 470 4GB RAM | Intel 530 SSD 180GB + WD Black Mobile 1TB + WD Black 2TB | Corsair RM650x | Fractal Design Define C
Moto Z Play, Nexus 7 32GB
Srandista
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod bestrender 11. 3. 2013 15:23

A tie Sony MH1 sa dajú používať naozaj len s telefónmi značky Sony Ericsson? Mám telefón Samsung a rád by som si zaobstaral tieto slúchadlá. Mám v pláne vybudovať si celkom slušnú reťaz (samozrejme bez telefónu) a rád by som začal týmito slúchadlami. Ako je to teda s ich kombatibilitou?
bestrender
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod TheRiseAgainst 11. 3. 2013 16:24

Stare telefony, prehravace a pod. Kupis redukciu a mas po probleme
TheRiseAgainst
Junior

Odeslat příspěvekod bogino 11. 3. 2013 16:27

Linka na moje testy v mojom profile
HQPlayer, foobar2000 ► Gustard DAC-X10 ► SPX2010TA, Dispre II JFET ► HiFiMan HE-500
iPod 5.5G imod ► FiiO E11 ► Brainwavz B2
bogino
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod bestrender 11. 3. 2013 22:40

No ja mám viac menej starší telefón (Samsung Galaxy S Plus - slúchadlá z Samsung Galaxy S3 proste bez stlačenia stredového tlačidla neberie, slúchadlá hrajú zahuhlano a nejasne ale po stlačení tlačidla idú bez problémov). Myslíte že tento jav by mi mohol zaručiť kompatibilitu s MH1? Alebo to stále nie je isté... Niežeby to bolo nejak veľa peňazí, ale na to aby som mal potom tie slúchadlá v šuflíku zasa cez 20€ nemám :/
bestrender
Kolemjdoucí

Předchozí stránkaDalší stránka